Skocz do zawartości

Rzeka Wisłoka


LukaszZ

Rekomendowane odpowiedzi

Ricardo musiało by padać intensywnie ze trzy dni i to w gókach, a nie u nas. Rozmawiałem z krewnym z Jasła, tam gdzie były kłopoty przejść w woderach przez Ropę i Jasiołkę obecnie można przejść w zwykłych butach nie mocząc ich wcale. Stany wód tragicznie niskie!:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na miejskim kompletna lipa. Na spina zero brań. Woda idealna. Trochę podniesiona od ostatniego stany ale oczywiście to dobrze. Nie jest mętna. Widać było ataki bolenia ale nic poza tym. Ja rzucałem wszystkim i nie miałem nawet brania. Niestety od 2 lat to jest norma.

Po Mistrzostwach Okręgu jakie były rozgrywane na Wisłoce w Mielcu, tak mi się spodobała ta rzeka, że planuje powrót jeszcze w tym roku. Wisłok na całym odcinku nizinnym jest zdecydowanie teoretycznie mniej atrakcyjny wędkarsko niż Wisłoka. Ryb na zawodach padło całe mnóstwo, ale niewymiarowych. Ilość potencjalnych miejsc do obłowienia jest ogromna. Na Wisłoku musiałbyś przejść z 5km żeby napotkać to co masz na kilometrze rzeki. Widziałem atakujące bolenie, widziałem spław dużej brzany, więc macie jeszcze ryby we wodzie. W czasie zawodów nie napotkałem żadnego wędkującego. W Rzeszowie w niedziele na miejskim odcinku jest więcej ludzi, niż na mszy w kościele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt. Jednak zwróć uwagę na to, że użytkowników forum wędkujących na Wisłoce w Mielcu jest dziesięciu, a użytkowników wędkujących na Wisłoku w Rzeszowie jest stu:) Gdyby zamienić te proporcje jestem pewien, że wyglądało by to inaczej. Chodź nie ukrywam, że jest coś w miejskim Wisłoku, że ryby nadal tam są. Chodź przy tej presji dawno ich nie powinno być. Do tego dochodzi łatwość dostępu do brzegu. W Rzeszowie jest dużo łatwiej wygodnie wędkować. Wisłoka w Mielcu jest trudniejszą technicznie rzeką od Wisłoka w Rzeszowie. Głębokie rynny, burty, drzewa we wodzie itp. utrudniają wędkowanie, ale z drugiej strony pokazują gdzie łowić. Mnie się wasza Wisłoka podoba, ale może to trochę na wyrost po jednym wędkowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisłoka jest atrakcyjnym łowiskiem i też się łowi niemałe sztuki lecz ostatnim czasem ryby mniej są aktywne,a ryba jest we wisłoce i to spora.Prosze dajcie znac o dzisiejszych efektach znad wody ,bo mnie niestety zmogła grypa i kicha z wypadu na rybki, a taka fajna pogoda.:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.