Skocz do zawartości

Wilcza Wola


Oktawian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałem napisać o jednej rzeczy, która mnie zarazem śmieszy i irytuje. Mianowicie pisanie i skarżenie się w tym wątku, że z rybą cienko na Wilczej, zwłaszcza z sandaczem, oraz pisanie mądrości, żeby wypuszczać rybki, bo ich nie będzie za jakiś czas. Następnie pozuje się z dwoma zabitymi rybami na tle tego zbiornika na innym forum i pisaniem, że dobrze gryzły. Osoba, o której pisze myślę, że wie o kim mówię. Nie jestem przeciwny całkowitemu zabieraniu ryb, może te 2 sztuki były na cały rok, ale takie rzeczy mnie gryzą, heh możliwe, że dostanę za tego posta ostrzeżenie, no cóż przynajmniej mi ulżyło i może da do myślenia tej osobie.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 szt na rok to nie grzech tym bardziej miarowe i legalnie:cool:.Nieznasz mnie wiec niepisz tak , czy Ty jesz tylko Karpia na Wigilie,wszystkie puszczasz? Rusz tych co biora prawie metrowe sztuki i wszystko co w padnie do pontonu... i tych co łapia z zapory w biały dzień.Skoro wszyscy wypuszczaja to juz dawno powinnismy miec II Szwecje a nie ma i nigdy niebedzie.

Edytowane przez Kajtelek2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego @Kajtelek2 nikt Ci nie zarzuca że zabierasz wszystko co złowisz,nawet jeżeli jest to zgodne z RAPR ale chwalić się to na prawdę nie ma czym:rolleyes:. Tym bardziej używanie takie zdjęcia jako avataru.Prowadzi to niepotrzebnych spięć na forum.Admin wykasował wszystkie avatary,które są mniej lub bardziej kontrowersyjne i ...bardzo dobrze!Jeżeli niektóre z nich miały być wizytówką (nie tylko pisownia i treści zamieszczane) piszącego to mocno zastanawiam się nad poziomem kultury ich właścicieli:cool:.

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh kolego to nie praw innym forumowiczom, żeby wypuszczali ryby, bo nie będzie Szwecji na Wilczej:D:D:D Jedną sztuką też można się najeść na tyle, aby poczuć smak mięsa sandacza. Swoje zdanie mam prawo powiedzieć, mam takie prawo. Więcej nie będę sie wypowiadał na ten temat, może zmienisz postępowanie, może nie. Jak ja będę brał "legalnie" sandacze, to mniejsze prawdopodobieństwo dla Ciebie, że znowu spróbujesz ich mięska.:D Może to jakiś sposób hahaha:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynik zerowy:D jeżeli chodzi o sandałki :mad: wiało, że mało klejnotów nie pourywało heheh sporo ludzi na pływadłach, pare osób z PSW, ale nie widziałem, żeby ktoś coś holował:( @Ziomek molestował okręg tamy, ja po parudziesięciu rzutach z kumplem " wszystkim co mieliśmy" popłyneliśmy na rozlewiskach, a tam jeszcze większa d......:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ja myślałem ,że dziś pod tamą to jakaś maifa:D No to też się przyłączyliśmy.

Tam to dopiero była zadyma, wszędzie latał ołów :D Następnym razem proponuję ustawke na pomidory i abordaż do przeciwnika ale obowiązkowo z beer:

A tak poważnie bilasns dnia to 8 sznurówek 30-40 (ale ładnie nabitych ostatnio wpuszczonym karasiem), dwa ładne brania sandałka przerwane w połowie holu:(, jeden krokodyl który pokazał nam gdzie nasze miejsce. Ogólnie trochę nas prze....ło ale fajnie spędzone popołudnie.

Ps. Siwy od dziś przechodzimy na Pan :D Na samy końcu taki nokaut. Niech to będze moja osobista tragedia. Pozdrawiam i liczę na rewanż:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, też to widziałem;) przeglądając ten miesięcznik u zaprzyjaźnionego "kioskarza".Kiedyś nawet kupowałem WŚ ale odkąd na naszym forum "pojawiał" się wszystkim wiadomy "dziennikarz" to 8 zł pozostaje w kieszeni:D.Szczególnie godny uwagi w opisie tego zbiornika jest fakt dużej liczby łowionego amura:D a także to że na tamtejsze sandacze przynętą numer jeden jest ...kogut:D.Ciekawe skąd zaczerpnął takie informacje:D.Szkoda gadać.

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pojechałem po bandzie:D.Ok.9.00 zapakowałem samochodzik,podpiąłem przyczepkę i na Wilczą.Przyjeżdżam na "rzeszowiaka" a tam ...lód:D.Pół zbiornika zamarznięte,oczywiście lód jeszcze cienki ale perspektywa przebijania się do strefy niezamarzniętej (okolice wyspy) mało kusząca.Samotne płynięcie pontonem kilkaset metrów i rozbijanie lodu przed sobą dość uciążliwe (co innego we dwie osoby) więc dzisiaj odpuściłem.Może w połowie tygodnia jak słoneczko lekko przyświeci ,lód się rozpuści no albo...druga osoba ze solidnym kołkiem na dziób...jeszcze damy radę:D.

P.S.Rzeka również pokryta w całości warstwą lodu ok.0,5-1cm tak że na razie nie ma tragedii.

Gdyby ktoś był na zbiorniku w tym tygodniu to zapodajcie info na temat "zlodowacenia":D.

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.