mlody Posted April 17, 2009 Posted April 17, 2009 dzis na wisłoku było bardzo milo, na chlebek miałem kilka ładnych kleników . http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5ff52ea3c0d74db5.html
krs Posted April 18, 2009 Posted April 18, 2009 Odwiedziłem dziś Wisłok w okolicach mostu drogowego w Tryńczy , trzy małe kleniki w tym największy około 30cm . A tak wygląda Wisłok w Tryńczy dzisiaj oto króciutki filmik http://www.fishing.org.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=134:rzeka-wisok&catid=1:powiska&Itemid=13
_maximus Posted April 20, 2009 Posted April 20, 2009 ok to juz kojarze jak tam dotrzec. Tam powyzej załeskiego juz byłem faktycznie miejscowki swietne ale zaczepów od cholery;) . W sobote po południu bylem na wisloku na wysokosci ujscia terliczki w jasionce. Co prawda nic nie upolowałem ale ok4-5 razy za wobkiem podjechal szczupaczek tak ok 60cm ale cholera nie dziabnał. W niedziele nad stawem w glogowie w trzcinach zlokalizowalem na wpoł zjedzona tołpygę, miała ok 80cm i z 7-8kg. Na moje oko robota wydry.
Siksa Posted April 20, 2009 Posted April 20, 2009 Druga opcja dotarcia jest nie aktualna. W sobotę tam zajrzałem, droga kończy się dojazdem do jakiejś hurtowni. Jestem praktycznie pewien, że jedyną drogą jaką można dotrzeć bezpośrednio pod most jest pierwsza możliwość jaką wymieniłem wyżej. Napomnę również, że złowiłem 4 klenie ale wielkością nie powalały.
Bogol Posted April 20, 2009 Posted April 20, 2009 Piękne rybki i piękne zdjęcia , ja do zdjęć nie mam takiego drygu ale do rybek to już tak.Ja byłem na wisłoku w sobotę i złapałem bolka na 63 , branie było bardzo delikatne (na wobka własnej roboty) i jeszcze z jedno branie i cisza. Pozdro dla wszystkich i połamania na rybie oczywiście !
Stanisław Mączka Posted April 21, 2009 Posted April 21, 2009 Mam nadzieję, że pamiętasz o tym, że jest jeszcze okres ochronny tej ryby ;-) ;D
Bogol Posted April 21, 2009 Posted April 21, 2009 Nie no Stanisław to jest jasna sprawa że wrócił do wody , o takich sprawach jak wymiar czy okres ochronny to myśle że tu nikomu nie trzeba mówić , to jest podstawa do wędkowania !!!
Marcin Posted April 21, 2009 Posted April 21, 2009 Dziś obskoczyłem Wisłok(miejsce gdzie były zawody Niedzielne)klenie sie pochowały i nie brały.Złowiłem pstrąga na 25cm i 4ry okonie z jednego dołka takie ponad 25cm.Poza tym widziałem kilka ładnych ataków boleni no ale jeszcze nie ich pora. Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować
Siksa Posted April 21, 2009 Posted April 21, 2009 To ja byłem na miejskim odcinku. Woda opadła i to bardzo. Nie złowiłem nic. Zaliczyłem dwa brania w tym jedno mocne kopnięcie. Jeśli szybko nie popada to początek sezonu boleniowego będzie cienki i to bardzo cienki.
Kamaz 5511 Posted April 21, 2009 Posted April 21, 2009 WITAM odwiedziłem swoja 100% mejscówke i jak zawsze sie nie rozczarowałem ruch sie zaczoł woda piekna i ryby tez dopisaly lowilem od 15 do 18 zeszlo trzy kilo zanety kasetery i bialem, kukurydza i oczywiscie mielonka. ladny leszcze i okolo 20 cert i duzo płoci z piekna wysypką tarłowa, jedna mocne branie walka i wjazd pod gałezie pewnie duzy kleń bo na mielonkę sorrki za brak zdiec zapomnialem aparaciku oczywiscie lowienie bez siatki pozdro
Stanisław Mączka Posted April 22, 2009 Posted April 22, 2009 Nie no Stanisław to jest jasna sprawa że wrócił do wody , o takich sprawach jak wymiar czy okres ochronny to myśle że tu nikomu nie trzeba mówić , to jest podstawa do wędkowania !!! No wiesz Bogo, mnie to już chyba nic ne zdziwi... ostatnio miałem telefon z pytaniem "czy skrócono okres ochronny szczupaka...", bo gośc gościa zapytał czemu łowi na żywca a ten mu odpowiedział, że "skrócono okres ochronny szczupaka do 15.04. i dlatego łowi na żywca...". Ja się wogóle nie denerwuję, ale mnie szlag trafia powoli ;-) Dlatego na wszelki wypadek pytałem. Dzięki za odpowiedź.
Marcin Posted April 22, 2009 Posted April 22, 2009 Dziś odwiedziłem Wisłok w okolicach mostu kolejowego w Rzeszowie.Złowiłem 3 klenie w tym największy miał 35cm do tego na koniec połowów skubnoł boleń na 65cm,oczywiście pamiątkowe zdjecia i do wody ;Dwszystkie rybki wzieły na woblerki.
Bogol Posted April 22, 2009 Posted April 22, 2009 Siksa ja też łapie na odcinku miejskim bolki i myśle że niski stan wody nie przeszkodzi nam w ich łapaniu , miałem rapki w bardzo niskim wisłoku i też w kawie , myśle że połapiemy !
Kamaz 5511 Posted April 24, 2009 Posted April 24, 2009 witam panowie odwiedzilem swoja 100% towke i znow sie nie zawiodłem wynik piekny jaż ,jednak pieczywo pomoglo kolorowe i oczywiscie chlup do wody niech szaleja pozdro Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować
Oktawian Posted April 25, 2009 Posted April 25, 2009 Wybraliśmy się dzisiaj rano z kumplem na Wisłok w okolicach Łańcuta, mieliśmy mnóstwo brań, złowiliśmy kilkanaście kleni, kilka jazi i okoni. ;D Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować
_maximus Posted April 25, 2009 Posted April 25, 2009 to ja chyba nie mam szczescia w koncu trafilem pod ten kolejowy ok 15:00, zbiczowalem wode gdzie sie dało i czym sie dało i ... nic, wrocilem o kiju. Moze jutro bede mial wiecej szczescia
mlody Posted April 25, 2009 Posted April 25, 2009 to ja chyba nie mam szczescia w koncu trafilem pod ten kolejowy ok 15:00, zbiczowalem wode gdzie sie dało i czym sie dało i ... nic, wrocilem o kiju. Moze jutro bede mial wiecej szczescia nic sie nie martw, dziś bardzo kiepsko brało na tym odcinku . nawet na chleb bylo tragicznie tylko jeden klenik 25 cm . Może rano bylo lepiej ale tego nie wiem .
Marcin Posted April 27, 2009 Posted April 27, 2009 Dziś po południu koło 14 zjawiłem sie nad Wisłokiem(okolice mostu kolejowego)z początku nic nie dziobało.Koło 16 zaczeły brać rybki i połowiłem pare kleni i jazia.Kleń i jaż ze zdjęć miały po 33cm co do milimetra tyle samo ;Dwszystkie ryby złowiłem na dorado alaske to magiczny woblerek nie ma bata! Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować
Stanisław Mączka Posted April 28, 2009 Posted April 28, 2009 Fuj, tak mu wepchać woblera! wstydź się Marcin.
Marcin Posted April 28, 2009 Posted April 28, 2009 Oj Staszku,Staszku na najbliższych zawodach bede Ci musiał chyba pokazać co dorado alaska potrafi...:)ps.ten kleń był bardzo glodny:)
Stanisław Mączka Posted April 30, 2009 Posted April 30, 2009 No i patrz! Widać, że sezon się zaczął, ja taki zaczepny tekst a tu nic. Nikt nie komentuje, nie prowdzi naukowych wywodów o wielkości "paszczy" kleniowej... Normalnie sezon ogórkowy! A tak poważnie, to tak przez zazdrość. NIe jestem "kleniarzem", jakoś mi to nie wychodzi. Raz udało mi sie złowić w Strzyżowie większego klenia na zawodach, raz w Czudcu zawalczyłem małą, niebieską "jugolką" (mam trzy jugolki, mała niebieską, imitację pstrąga i imitację strzebli potokowej - wszystkie mają jakąś swoją historię, nawet nie jedną ;-)). A tak bez rewelacji. Więc co do kleni mógłbym zmienić ksywkę na "zazdrośnik"...
wifer Posted April 30, 2009 Posted April 30, 2009 Kleń jak się zaweźmie to i na Algę 3 rąbnie tak że mało kija z ręki nie wyrwie a jak nie ma humoru to ani A laska ani inna laska go nie wzruszy. A na Sanie to już mało kedy im co odpowiada więc nie pozostaje nic innego jak wycieczka nad inne rzeczki albo nas Solinę ;D
Andre Posted May 3, 2009 Posted May 3, 2009 Dzis jeszcze przed wschodem słońca byłem nad Wisłokiem.Pozwoliłem sobie nawet na odrobinę "perwersji" i nosiłem ze sobą dwa kije.Z rybkami nie było najlepiej. Jedno branie bolenia na gumę. A z małego woblerka spadły mi dwa około 40 cm jazie.Było jeszcze kilka okoni. Nad wodą dużo ludzi, kilku gruntowców mówiło o jaziach złowionych ostatnio przez nich lub znajomych.Widać,że ta rybka dobrze bierze teraz. PS. A zmarzłem rano jak w grudniu
Stanisław Mączka Posted May 4, 2009 Posted May 4, 2009 1 maja na Wisłoku w Dąbrówkach. Próbowałem drop shotem i maiłem jedno branie (szczupak, bo go widziałem). Złowiłem też jednego okonia na fishuntera. Miejsca przepiękne ale jakoś ryb nie było chętnych do brania.
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now