Skocz do zawartości

Wisłok


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Siksa , ja sezon boleniowy w tym roku zacząłem troszke wcześniej i złapałem dwie rapki 58 i 63 obie rybki w wyśmienitej kondycji wróciły do wody . Pierwszego maja byłem nad wisłokiem i był boluś na 53 ( buzi i też wraca do swojego raju ) i jeszcze spadła mi rapka na przelewach o podabnych rozmiarach , było jeszcze parę wyjść do wobka ale już bez brania . W piątek 1 - go były bolki bardzo aktywne i przez mjoą nieudolność złapałem tylko jednego , a spiningowałem od 7.30 do 10.30 i od tamtej pory nie byłem już nad wodą . A co słychać u Ciebie bo też jestem bardzo ciekaw jak twoje bolki , pozdrawiam i połamania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon na bolenia rozpoczyna się od 1 maja, reszta to przyłowy. Chyba, że ktoś celowo się nastawia na bolenie, wtedy to kłusownictwo. Jako, że Twoje były przypadkowe to gitara gra. Moje rapki mają się bardzo dobrze i leczą pyski przed kolejną falą najazdu. Mój sezon wygląda tak:

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Siksa , zdjęcia i rybki są piękne , nie ma o czym mówić , tylko myślałem że pochwalisz się bolkami z Wisłoka bo to temat Wisłok 2009. Ja sporadycznie łapie na Sanie , częściej na Czrnej Sędziszowskiej (na sandałka z gruntu) na Wiśle nigdy nie łapałem , ale Wisłok to mój numer 1 . Widze że kochasz ten gatunek rybki tak samo jak ja . Ten sezon też zacząłem dobrze , mam się czym pochwalić ,ale sezon 08 to był super może nie ilościowo ale jakościowo. Sesji zdjęciowej bolkom nie robie bo wracam im wolność najszybciej jak się da. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś mały wypadzik pod kolejowy i coś się działo. Kilka małych kleników i pierwszy w tym roku na Wisłoku pstrąg. Rybki biły w czerwoną obrotówke nr2 i w chrabąszcza. Jakby nie to, że ktoś wybił mi w aucie szybe i ukradł mi pokrowiec z wędkami to dzień uznał bym za udany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieje? Jakiś błąd pomiaru czy totalna anomalia?

http://pogodynka.pl/hydrobiuletyn.php

Poziom wody w Wisłoku(Rzeszów) to 21cm!!!!!!!!!

Przecież nawet podczas największych niżówek poziom nie schodził poniżej 40cm.

Dodatkowo woda opadła o 45cm w ciągu jednego dnia, przecież takie rzeczy się nie zdarzają(przy i tak niskim stanie wody)!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziencioł , a gdzie dokładnie parkowałeś autko pod samym kolejowym ? Bo ja byłem 25 - go wieczorkiem w okolicach kolejowego ale nic nie widziałem. Wiem że w tamtych rejonach jest niebezpiecznie a w godzinach nocnych wręcz odradzam wędkowania pod kolejówką !!! Pozdro dla wszystkich prawdziwych wędkarzy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieje? Jakiś błąd pomiaru czy totalna anomalia?

http://pogodynka.pl/hydrobiuletyn.php

Poziom wody w Wisłoku(Rzeszów) to 21cm!!!!!!!!!

Przecież nawet podczas największych niżówek poziom nie schodził poniżej 40cm.

Dodatkowo woda opadła o 45cm w ciągu jednego dnia, przecież takie rzeczy się nie zdarzają(przy i tak niskim stanie wody)!!!

Pomiar wody na Wisłoku w Rzeszowie jest dokonywany poniżej zapory. Wystarczy zakręcić kurek i mamy spadek wody. 80cm skoki wody w przeciągu 24 godzin nie są niczym nadzwyczajnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś odwiedzilem wisłoczek okolice ul. lubelskiej oczekiwalem dosc dobrych bran bo wislok jest pieknie zmieszany (idealna woda na brzany jeszcze tylko miesiac :D)brania byly zmienne braly karasie jeden wciagnął do wody wędka.Zaciełem rybe pewnie karas pieknie walczyl lecz na drodze mojego zwycięstwa staneły zwisajace gałezie i czar prysnął razem z przyponem, szkoda miałbym czym sie pochwalic na forum. Oczywiscie kukurydza niezwyciezona przyneta na duze rybki wisłokowe.pozdro!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.