Skocz do zawartości

Rzeka San


Oktawian

Rekomendowane odpowiedzi

... A skąd taki wniosek?

Z Twoich postów

płacę składki od lat więc mam swój wkład w gospodarkę zarybieniową.

Bardzo śmieszne płacisz coś koło 200,- zł, a wyrywasz z wody ryby wartości tysięcy zajefajny wkład w gospodarkę, taka głowacica z Twojego avatara tak na "oko" ważyła z 15kg lekko licząc 40,- zł/kg to daje 600,- zł karta za trzy lata opłacona, a gdzie inne ryby itp.Poza tym mądry człowiek dawno by zrozumiał, że nie bardzo jesteś tu mile widziany dostałeś już bana więc po co wracasz i dalej mącisz i głupa kropisz. Jak dla mnie to "by by". Mam nadzieję, że niedługo dostaniesz następnego bana i więcej się nie zarejestrujesz. Ja tyle w Twoim temacie.

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Tolerancja nie oznacza akceptacji (por. łac. acceptatio – przyjmować, sprzyjać) czyjegoś zachowania czy poglądów. Wręcz przeciwnie, tolerancja to poszanowanie czyichś zachowań lub poglądów, mimo że nam się one nie podobają.
  • Tolerancja jest postawą, która umożliwia otwartą dyskusję. Bez tej postawy dyskusja zamienia się albo w zwykłą sprzeczkę, albo prowadzi do aktów agresji. co właśnie ma miejsce na tym forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc Kolego @NUNCJUSZ-u zmień forum i po sprawie. Zauważyłeś już z pewnością, że Twoja postawa większości z nas się nie podoba, w naszych oczach nie jesteś Łowcą, nie podziwiamy Cię, nie tocz więc. Poza tym, jeśli koniecznie chcesz przekonać forumowiczów do swoich racji, próbuj tu: http://www.fishing.org.pl/f4/przemyslenia-na-temat-c-r-2845/, może akurat się mylę i ktoś zaakceptuje Twój sposób myślenia. Ten wątek jest o Sanie, a nie o tym czy słusznym jest pranie ryb w łeb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Twoich postów

Bardzo śmieszne płacisz coś koło 200,- zł, a wyrywasz z wody ryby wartości tysięcy zajefajny wkład w gospodarkę, taka głowacica z Twojego avatara tak na "oko" ważyła z 15kg lekko licząc 40,- zł/kg to daje 600,- zł karta za trzy lata opłacona, a gdzie inne ryby itp.Poza tym mądry człowiek dawno by zrozumiał, że nie bardzo jesteś tu mile widziany dostałeś już bana więc po co wracasz i dalej mącisz i głupa kropisz. Jak dla mnie to "by by". Mam nadzieję, że niedługo dostaniesz następnego bana i więcej się nie zarejestrujesz. Ja tyle w Twoim temacie.

pan kompletnie nie wie o czym rozmawia

było by pięknie gdyby 100% składek wędkarskich szło na zarybienia a cały zarząd pracowałby społecznie ; niestety tak nie jest, więc pańskie wyliczenia są śmieszne zważywszy ,że ta konkretna głowatka została wpuszczona 20 lat temu i miała parę centymetrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pięknie nam kolega cytuje regółki z wikipedii brawo :mad:

A kolega wie co to jest zdrowy rozsądek? Twoja obecność i wypowiedzi na tym forum rodem z pod budki z piwem "składkę opłacam to mi się należy" gratuluje podejścia do sprawy. Tak dla takiego zachowania jestem nietolerancyjny!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Byłem, widziałem, łowiłem. W 2 godziny 8 rybek do łapy na nimfki i glajchy + kilka skubnięć.

Łowiłem na podnoszącej się i mętniejącej wodzie. Teraz woda absolutnie nie do łowienia.

Na Osławie kra idzie więc w Sanoku całkiem łowienie odpada.

W tym roku chyba już nie połowimy na Sanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marekn napisał:
Zgadza się, Zdzisław ma rację, pomyliłem mosty.

@marekn - po prostu ...

 

Powyżej Dynowa to woda ZO Krosno zaczyna się od tego miejsca... 49°46'57.47"N 22°13'09.99"E

, czy od tego... 49°47'25.60"N 22°14'06.13"E ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.