Skocz do zawartości

Rzeka San


Oktawian

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda ryby :( Prawie cały weekend spędzony na Sanie z muszką .Przerzuciłem dużooo pstrąga ,parę wymiarowych i trochę lipieni.Wszyscy narzekają i mówią nie bierze nie bierze a ja wręcz przeciwnie.

Użytkownik naszego forum kai widział że ja nie mam co narzekać na brania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dzisiaj po południu łowiłem na Sanie poniżej Hoczewki, i mam mieszane odczucia.....zero kontaktów z wymiarowym pstrągiem, za to ładnych lipieni wycholowałem 7szt. Jakieś fatum, w moich miejscówkach gdzie zawsze czekał dyżurny pstrąg brały tylko lipienie. W akcie desperacji jeden pewny dołek zaatakowałem agresywnie dwoma glajchami.....co skończyło się braniami 3 ładnych lipieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatnie 3 tygodnie byłem na wodzie prawie codziennie i muszę powiedzieć, że z rybą nie najgorzej. Cieszy bardzo na przyszłość, że lipienia trochę jest i można liczyć na ładne sztuki. Co do pstrąga to po prostu trzeba trafić w miejsce. W czwartek połowiłem i to na prawdę dobrze. Nie przesadzając na kiju miałem grubo ponad 20 pstrągów i 2 lipienie. Rybki wielkością nie powalały ale "akumulatory naładowane" na drugi semestr studiów.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robertoo można powiedzieć, że taki miałem cel. Ze studiów wracam co drugi tydzień a czasem i rzadziej więc trochę wyjść chciałem wykorzystać bo nie wiem jak to będzie na przyszłość :)Triple kontrolowany nie byłem ani razu, natomiast prawie za każdym razem widziałem na wodzie kogoś ze straży z tego względu, że trwają odłowy lipienia. Reasumując chcąc nie chcąc jako taki pogląd na wodę był.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwsze wejście do Sanu. Cel kropki. Przywitałem się z wodą,jednak rybki przywitać się nie chciały. to ich strata, powisiały by sobie w galerii.

Woda bardzo zimna, podwyższona około 20cm, klarowna, stojąc w wodzie po klejnoty można zaobserwować zarys dna. można łowić.

Tak wygląda San w okolicach Słonnego:

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy dzień nad Sanem zakończył się jednym pstrągiem który to po tańcu na ogonie wypiął się:) . Chwilę póżniej miałem jeszcze jedno branie w tym samym miejscu. Woda niska i czysta jak kryształ.Brodząc w wodzie z pod nóg a dokładniej mówiąc z pod kamienia na który stanąłem uciekł potoczek mniej więcej czterdziestak:).Alaska Dorado w dniu dzisiejszym okazał się najlepszym woblerem . Skusił do ataku dwie ryby a pozatym ze względu na silny wiatr najlepiej tym woblerem można było obłówić miejscówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłem z 2h na Sanie Stare Miasto.

Pod mostem w zatoczce łowiło 3 gości z kartą.Każdy we wiadrze miał 2-4 kleni :mad::mad:

I to wszystkie"dorodne"

No ale takie prawo,nikt im nie zabroni....a jak ja bym ich "dotknął" to bym się jeszcze po sondach włóczył.

Woda do łooowienia.

Wynik to 2 gałęzie i 1 w tym roku okonek :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.