Skocz do zawartości

Rzeka San


Oktawian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

A po co masz ich "dotykać" regulaminu nie łamią:(. Nikt ich nie zmusi do wypuszczania ryb. Kleni mogą zabrać do 5kg dziennie i takie ich prawo które według mnie nie jest O.K. ale jest:mad:. Kiedyś na studiach wykładowca fajnie powiedział że sądzi się według prawa a nie sprawiedliwości chociaż jedno powinno = drugiemu.:P

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy wypad nad San 05,03,2013. Feederek, później krótki spacer ze spinem. Pogoda genialna, szkoda że rybki nie chciały współpracować. kilka fotek..

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby mi podać jakieś miejsce gdzie w tamtym roku brały klenie.Chciałbym wkońcu zaciąć tego Sanowego :D

Wiem że niektóre przelewy pozmieniały i inne "typowe" miejsca ale może coś się uchowało po zimie.

Dużo czytam o tej rybie,przynęty są,kijek jest,no ale praktyka..:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby mi podać jakieś miejsce gdzie w tamtym roku brały klenie.Chciałbym wkońcu zaciąć tego Sanowego :D

Na Starym Mieście w okolicach mostu w tamtym roku połowiłem przynętami A.Lipińskiego.

Połowiłem też w okolicach mostu w Sieniawie. Reszty miejscówek nie zdradzę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Woda 200 cm ,szybki uciąg(dwie turbiny)ciężko się chodzi .Dziś zaatakowaliśmy troszkę większa ekipą ...

Ja ,dolek93,lenox,zolwik_007 i PawełGibadło.

Lenox i zolwik_007 łowili na spining troszkę ryb przerzucili ,widziałem jak lenox łowił rybę za rybą na swoją tajną obrotówke :) My na początku atakowaliśmy strimerami ,każdy z nas zaliczył po parę rybek ,w tym dolek 3 pstrągi lekko ponad miarę.

Później zmiana planu i nimfa poszła w obroty ,jak się okazało była to dobra decyzja (szkoda ,dolek że Cię już nie było) Złowiliśmy po kilka pstrągów i troszkę brań nie zaciętych,w tym Paweł na 37 cm i ja na 39 cm.

Cały dzień padało , ale jak na takie warunki myślę że nie poszło nam tak źle.

Dziękuje za miłą atmosferę i do zobaczenia mam nadzieję że za nie długo.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka woda na Sanie? Był ktoś przez ostatnie 2 dni w tak piękną pogodę :D?

Sprecyzuj swoje pytanie. San jest co kawałek inny. W dolnym odcinku czasami dosyć płytko a Solina puści i dalej jest już różnie...

Na wysokości Leżajska obecnie woda nie do łowienia. Brudna i wysoka. Czego zresztą można spodziewać się na "wiosenne roztopy". :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wybieram się za 2 tyg na San odc. Górski okolice Leska (Postołów).

Mam kijek 2.7 3-18 g. Będę wędkował brodząc.

Nie miałem przyjemności wędkować tam wcześniej. Chciałem zaczerpnąć kilka wskazówek :

* w jakie przynęty bardziej stosować - nastawiałem się na wobki od 3- 7 cm i obrotówki nr 1/2

* iść z prądem czy pod ?

* Czy kijek da rade czy może wziąć 3. 10-30 g ?

Proszę o jakieś wskazówki ; )

Dzięki z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja łowię 3-15 g ale Twój kijek 3-18 g na Postołów nie będzie przesadą. Drugi zdecydowanie tak.

Z przynęt głównie woblerki <5cm, obrotówki 0 i 1. Brodząc -zdecydowanie pod prąd. Nie płoszymy ryb chmurą osadów i w razie wejścia w głębszy dołek nurt wypchnie nas z powrotem na płytszą wodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.