Skocz do zawartości

Rzeka San


Oktawian

Rekomendowane odpowiedzi

Słonne okręg Przemyśl. Opłata jednodniowa wody górskie 30zł. Płacisz na poczcie lub w banku.

Musisz mieć przy sobie dowód wpłaty.

A tu masz zezwolenie:

http://www.pzw.org.pl/pliki/prezentacje/43/cms/szablony/12035/pliki/zezwolenie_okresowe_2013.pdf

Edytowane przez Leszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszku czyli rozumiem ze to zezwolenie mam sobie wydrukować :) i dołączyć do niego dowód wpłaty.

Jeśli chodzi o Krosno to mam wykupione całoroczne, ale jak się wyjaśniło wyżej to ono odpada ?

A na jakim odcinku będę szczerze to nie wiem ( ogólnie slonne znajomi jada dzień wcześniej na kemping) i pewnie gdzieś tam zahaczymy i połazimy za kleniami i co jeszcze wpadnie hmmm OBY jak najwięcej :) i mam nadzieje , że wyjazd będzie udany.

Będę wdzięczny za pomoc i podpowiedzi na co łowić i jakie woblerki czy tez blaszki stosować ???

A jak się mi spodoba to będzie pewnie zakup sprzętu muchowego :) jak również jakieś lekcje z KOLEGAMI :) z forum którzy tą piękna klasyka łowią :) ale to przyszłość.

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz wykupione Krosno (+ członkowskie) w tym górskie to wędkujesz na zasadzie porozumienia.Jeżeli nie masz górskich to robisz dopłatę albo korzystasz z opłat (zezwolenia) okresowego.

TYLKO niestety nizinne KROSNO.

Reasumując - to o czym Leszek pisał wyżej wydrukować ZAPŁACIC zezwolenie okresowe przelew 30 zł dniówka

i jest OK ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co z wami się dzieje !!!! ...GDZIE JEST PSR.!!!!! RZECZY I NIE BYŁEM ANI RAZ KONTROLOWANY W TYM ROKU A REJESTR PRAKTYCZNIE JUŻ ZAMKNĄŁEM :confused:

Ta próbuj dzwonić albo do państwowych albo ochotników albo i na policję. Zwróć uwagę kłusolowi ...

A nie każdy dziób rozdziawia a kłusolowi nawet słowa nie powie ...

a jak wiemy to ponoć prezes jednego z sanockich kółek łowił ryby w dniu zarybiania ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas jeden typ łowi bez karty "bo mu prezes pozwolił "jak się kiedyś wk....ę to któregoś nauczę pływać bo to co się ogląda to są jakieś jaja. Kiedyś przegoniłem jednego dziada z nad wisłoka a ten poleciał do wsi i za parę minut ja musiałem spadać bo trzy wsk-i ze wsi gnały po polach jak kawaleria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś było dla odmiany na nimfę ;) W czasie holu jeszcze dwie koleżanki towarzyszyły tej do samego podbieraka.

A tak to różnie, obrotówka, wągler, z prądem, w poprzek, pod prąd.

Jak to na rybach, trzeba próbować, jak znajdę 100% receptę, to złowię te 80+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie pyo77 zamiatasz.Ja mogę się pochwalić ostatnio , że na 13 wędkarzy którzy trenowali do mistrzostw Polski ,złowiłem największą rybkę pstrąga ponad 50 cm(od razu kac puścił),rybę nawet nie mierzyłem,ogólnie chłopaki mówili że bardzo dobrze połowiłem,może trzeba się zastanowić nad startem w jakiś zawodach :)

Dostałem dużo gratulacji i bardzo miłe słowa,dobry jest taki motor napędowy.Fotki brak.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś było dla odmiany na nimfę

Ale musiała być jazda. Gratulacje.

Ja dziś odwiedziłem okolice Dynowa.Wyjazd typowo rodzinny ale nie byłbym sobą gdybym nie wziął wędki. To była moja pierwsza wizyta na przemyskich wodach i na pewno nie ostatnia. Miałem na kiju pięć brzan. Wyholowane dwie sztuki. Najbardziej szkoda mi tej pierwszej- kapitalnie odjechała... Świniaczek też dzielnie walczył.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje pięknej BRZANECZKI :)

Ja stety 1 raz na sanie i niestety tylko jeden Kleń 20 kilka cm.

Pierwsza przygoda taka wyjazdowa na górski odcinek.

Teren mojego łowiska dość zaludniony dobrze, że koło 9 rano udało się szybko wejść do wody i po 3 rzutach od razu jedna rybka.

Jestem zadowolony bo nie sadziłem , że takie to będzie łowienie - rzeki wogole nie znałem zobaczyłem jej szerokość "SLONNE" poznałem w pewnym stopniu dno i nie ukrywam iż trudna rzeka aby ja ogarnąć.

Trening czyni mistrza jak to mówią i sadze , że nie będzie to jedyny wyjazd. ( to były sukcesy ) :)

Porażka niestety też była , a taka gdy ścignałem wodery patrze na wedkę, a tu ZONK i wielki płacz :mad: szczytówka ugieta - złamana.

Wyjazd udany, ale kosztowny :)

A teraz zostały wspomnienia i poszukiwania czegoś fajnego - ze spina o szybkiej akcji szczytówki ( okoń , kleń ) panowie ilu gramowe 3-18 będzie odpowiednie. ??? czy zakres od 3 czy 5 do np 30 będzie już twarda i mało wyczuwalne będą brania mniejszych rybek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszesz to łapałeś w okolicy pola kempingowego to teraz z rybą tam kicha byłem ostatnio 3 razy i tylko jakieś pojedyncze jelce dało się złapać, w maju/czerwcu było dużo lepiej trafiały się ładne klenie i pstrągi. Dziś byłem jakieś 2-3km niżej i dużo lepiej. Ja na tym odcinku nie wędkuję za długo ale na bolka się nie natknąłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszesz to łapałeś w okolicy pola kempingowego to teraz z rybą tam kicha byłem ostatnio 3 razy i tylko jakieś pojedyncze jelce dało się złapać, w maju/czerwcu było dużo lepiej trafiały się ładne klenie i pstrągi. Dziś byłem jakieś 2-3km niżej i dużo lepiej. Ja na tym odcinku nie wędkuję za długo ale na bolka się nie natknąłem

Tak ja dzisiaj na odcinku pola namiotowego przez most i na LESNA POLANE - tam zacumowałem i troszkę połaziłem.

Było naprawdę ciekawie , aż mnie korcioło odejść gdzies wyżej lub niżej, ale niestety nie wypadało pozostawić rodziny bez "OPIEKI":)

Oj coś czuje, że będę w tamtych rejonach częściej - już się rozglądam za porządnymi woderami i jakimś fajnym spinningiem - bo raczej na muchę nie będę miał cierpliwość - co nie oznacza , że ta metoda mi nie odpowiada - wręcz przeciwnie jest ZAJEFAJNA :):) i graty dla tych co to kochają - dzisiaj jednego widziałem w tamtym rejonie niedaleko mnie na drugim brzegu i szczerze OKO zapuściłem jak "rączka pracuje" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.