Skocz do zawartości

Rzeka San


Oktawian

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wielkie koledzy :) Co do wskazówek to nie chcę na forum opisywac dokładnego sposobu jakim łowię, ponieważ wiem że jest na tym forum kilka osób które bardzo lubią mięsko ryb i mogli by te wiadomości wykorzystywać do łowienia i zabijania tych pięknych ryb :) bede miał więcej czasu to opiszę Ci co i jak na priv :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po powrocie z wakacji, praktycznie tylko rozpakowałem walizki i....Popędziłem nad San na kilkanaście godzin z nadzieją spotkania z baśkami. Wypad udany i randki doszły do skutku:D. Co prawda nie były zbyt wielkie, ale każda baśka pulsująca na kiju w dużym prądzie, to jest zawsze fajne przeżycie:D. Tak było i tym razem...San w ciszy i spokoju, to jest to!!!

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zakończyliśmy z kolegą 3-dniowe łowy na Sanie. W piątek szukaliśmy kleni na Sanie powyżej Soliny, jednak tragicznie niski stan wody wcale nie ułatwiał łowienia, skończyło się na kilkunastu okoniach i dwóch... szczupakach!! W sobotę staraliśmy się łowić pstrągi na odcinku Hoczew-Łączki, tym razem też było słabo. Udało się wyjąć kilka "trzydziestaków" i kilkadziesiąt maluchów, dodatkowo kilka kleni (max 35cm). Naszą ostatnią nadzieją na udane łowy było przerzucenie się na inny odcinek Sanu i szukanie brzany. Po kilku godzinach totalnego marazmu, błądzenia i szukania w końcu zaczęło się. W ciągu 4h złowiliśmy po 3 brzany: Ja( 60cm, 70 cm i PB 72cm) Kolega (60cm, 66cm i PB 69cm). Z kilkoma rybami walkę przegraliśmy, jednak hol jednej z brzan chyba zapamiętamy na bardzo długo. Ryba przez kilka minut nie dawała się nawet przesunąć, kołowrotek prawdopodobnie za kilka minut zacząłby puszczać dymek :D, w końcu znudziło jej się stanie w miejscu i zafundowała koledze odjazd na drugi koniec Sanu....tego jednak żyłka nie wytrzymała ... Całą wycieczkę mogę podsumować słowami: cierpliwość w końcu została wynagrodzona :)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Całą wycieczkę mogę podsumować słowami: cierpliwość w końcu została wynagrodzona :)

Są jeszcze ryby dla których warto być wytrwałym;). Gratulacje panowie fajnych rybek, oraz udanej wyprawy to najważniejsze:beer:.

W końcu ktoś wystawił wymiarowe "baśki" a nie wciskane w obiektyw 40 cm rybki:p.

Pozdrawiam i szacun.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ge.o chyba zbyt mocno cię przygrzało na wysokościach, a potem jak to zwykle za dużo spożyłeś alko:Dpisząc bzdury na temat 40 cm brzan.Kup w końcu tą maść o której już ci pisałem...., a potem jedź nad San i przynajmniej zobacz choć jedną baśkę.

Aby nie zaśmiecać wątku zapraszam po raz kolejny na priv...chyba odwagi ci nie brakuje "miszczu znad Wisły"!

@hycu -Gratulacje pięknych ryb i całej wyprawy w pięknych okolicznościach przyrody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rybowo i grzybowo:beer:

Żeby nie było wymiarowe :D nie wciskane przesadnie w obiektyw:D i nie biegałem za nimi po sto kilkadziesiąt metrów...

Ryb i grzybów było więcej:cool:

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebne te kłutnie , trochę szpecą cały wątek, ktoś chce się gdzieś wybrać na rybki, i zaczyna czytać, i tu jakieś pier.... kto umie lepiej łowić i większe ryby łowi itp, wiadomo fajnie się pochwalić ale komętarze jakieś obrażliwe są zbędne wdg mnie, do tego pw służy itp. Nasuwa mi się jeszcze jedno spostrzeżenia co do sanu, to duża rzeka i ktoś chce się coś dowiedzieć o jakimś innym odcinku niż górski a tu mało co albo trzeba czytać wszystkie strony, może warto by było podzielić ten wątek, np na San okręg Krosno, Przemyśl ,Rzeszów , Tarnobrzeg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.