Skocz do zawartości

Jezioro Solińskie


wifer

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za info.Ja bede stawiał pierwsze kroki na Solinie w 2012r. łowiąc z pontonu sandacze,szczupaki...z wcześniejszych lat pamiętam jako mały boy latałem po skałkach za kleniem z czereśnia czy kawałkiem kiełbasy.To były dla mnie przynęty na tą rybkę.Największy jakiego trafiłem miał 46cm. Słyszałem opowieści o rybach,porwanych zestawach wyobraźnia chodziła mi jak w 3D :)...W sezonie 2012r. odpuszczam Wilcza Wole,mam kompletny sprzęt i ruszam na Soline od czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pływałem dziś za sandaczem ,pierwsze pstryknięcie bardzo głęboko myślę że ponad 15 m ale nie udało się zaciąć.Drugi pstryk może z 10 metrów i sandacz 35 cm :)

Trzecie branie podczas podbijania ,chwilowy hol i ryba się wypina a szkoda .Łowiłem na koguty-jutro powtórka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas zakończyć sezon spiningowy na Solinie ,żałuje tylko że nie pływałem miesiąc czy dwa miesiące temu no ale mi się nie chciało.Dzisiaj jedno pstryknięcie gdzieś na 18 metrach piękne branie zacięcie i pudło.NIe wiem czy wina kija czy mętnooki tylko pyskiem lekko dotyka ,wędzisko mam krótkie w miarę szybkie.No nic szkoda .

Do zobaczenia na lodzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wybrałem się dziś do Zawozu a (pochodzę z soliny) przejść sie za okoniem i to co widziałem przechodzi najśmielsze oczekiwania w biały dzień zakładali sieci w zatokach masakra gdzie ta straż która daje mandaty z brak wpisu do rejestru.Jak zadzwoniłem do PSR to usłyszałem ze już jadą i nikogo nie było przez 3 godziny jak tam łowiłem zamiast przypłynąć i przeciągnąć kotwice po zatokach to oni nic masakra i porażka.:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w zeszłą niedzielę na WZW Jawor w zatoce ściągnąłem butelkę do której była przywiązana żyłka. Coś ciąłgnąłem ale wreszcie żyłka strzeliła. Również wydaje mi się że to były sieci i butelka oznaczała miejsce. A straży rybackiej zapewne nie będzie do maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu PSR to banda idiotów i nierobów.Po prostu cwani idioci potrafią się czepić byle głupoty u wędkarza który opłaca nie małe składki przestrzega limitów i wymiarów a takich gości co codziennie wyciągają pełne sieci ryb większość pewnie kurą

wyrzucają nie potrafią złapać.Popaprańcy i tyle :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.