Skocz do zawartości

Jezioro Solińskie


wifer

Rekomendowane odpowiedzi

Denerwują mnie te przytupanki w Polańczyku bo nie mogę spać :mad: Wszystko słychać mi pod oknem na Werlasie.Pewnie jak by jakieś laski głośniej krzyknęły kroooookuu ,to bym usłyszał.

Woda może być wysoka ,okonie wtedy fajnie współpracują ale potrzebna jest przynajmniej w miarę przejrzysta woda,zobaczę może pójdę w tyg zobaczyć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Potwierdzam słowa Kroka:).Byliśmy z wędka w Chrewcie,ale rybka nie chciała brać,woda duża po zatokach,piękne są miejsca z klimatem.Pływajac pontonem ciężko było głowe oderwać od sonaru :),alarm na dużą rybę ciągle piii:D.Wróce tam latem,dla mnie to taka mała Alaska:) polecam.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez Kajtelek2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również spędziłem 2 dni na Solinie (piątek, sobota), okolice Wyspy Energetyka. Łowiłem na woblerki bo nie chciałem przeszkadzać sandaczowi w igraszkach.

Fakt lustro wody miało wahnięcia rzędu 0,5 - 1 m w ciągu tych dwóch dni.

Ale do rzeczy bilans : 4 krótkie szczupaczki w przedziale 40 - 55 cm, 9 kleni 25 - 35 cm i przyłów sandaczyk około

60 cm (wypiął się sam przy łódce) trochę po rozrabiał :D oby do czerwca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"kroku" z tego co wyczytałem mieszkasz po drugiej stronie wilczego garbu od moich ulubionych łowisk. Mam pytanie, czy woda już opadła, jaki poziom, czy da rady wędrować po skałkach brzegowych. Z powodu dużego stanu wody na szczupaczy sezon musiałem odpuścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z żywcem może być problem uklejka gdzie nie gdzie sporadycznie się pokazuje.

art-ski woda bardzo powoli opada nie pochodzisz sobie po skałkach bo jeszcze jest za duża woda ,podejrzewam że jeszcze tydzień może troszkę więcej.Powiem tak ,że takiej kiszki na Solinie nigdy w życiu nie miałem nie zanotowałem jeszcze żadnego brania.Napotkani wędkarze nie mogą złowić nawet szczupaczka oby tak dalej .Jak dla mnie to tej Soliny w ogóle nie musi być,bo i tak jest tylko boleń i sum .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, też byłem mocno zdziwiony tą wodą, a jeśli chodzi o brania to wszędzie jest podobnie. Diabli wzięli moje pierwszomajowe plany.Obecnie jedynie gruntowcy coś tam łowią, ale też bez specjalnych sukcesów. Sporadyczne wyniki tak jak "jedna jaskółka wiosny nie czyni" nie przesądzają o dobrych żerowaniach ryb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypad na nocke z soboty na niedziele

W ciągu doby (w godz. 0.00 – 24.00):karp (łącznie) 3 szt.,

Panowie nie bardzo się jest czym chwalić,ani one medalowe,ani nawet porządnego rozmiaru:(,a zdjęcie to nawet szkoda komentować.Mam nadzieje że szybko zostanie usunięte.Trochę to wygląda jak sprzedaż karpia wigilijnego lub po wyciągnięciu kłusowniczej sieci.

Forum to nie to miejsce kolego masaro,nie to miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie trochę chyba przesadzacie, kiedyś nie było ani mat karpiowych ani innych dupereli a ryb było więcej i miały się dobrze. Fakt zdjęcie troszkę niezbyt urokliwe, ale nie traktujcie kolegi jak kłusownika, a hasła typu ban z miejsca to już nawet nie będe komentował, bo hypokryzja niektórych na tym forum mnie przeraża:mad:

Wam nigdy w wędkarskiej karierze nie zdarzyło się położyć ryby na ziemi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie trochę chyba przesadzacie, kiedyś nie było ani mat karpiowych ani innych dupereli a ryb było więcej i miały się dobrze. Fakt zdjęcie troszkę niezbyt urokliwe, ale nie traktujcie kolegi jak kłusownika, a hasła typu ban z miejsca to już nawet nie będe komentował, bo hypokryzja niektórych na tym forum mnie przeraża:mad:

Wam nigdy w wędkarskiej karierze nie zdarzyło się położyć ryby na ziemi?

Nie chodzi już o to że kolega położył rybki na ziemii, nie chodzi też o to że mało urokliwie to wygląda. Po prostu nie wiem i nie mogę sobie nawet tego wyobrazić, jaki sens ma trzymanie 11 karpii i innych ryb w siatce, tylko po to zeby je później wypuścić! Poza tym RAPR zezwala (różnie) przechowywanie od 2-3 karpii! I nie mów tutaj o hipokryzji, bo od hipokryzji tutaj daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.