Skocz do zawartości

Wisła


Andre

Rekomendowane odpowiedzi

Ja byłem w sobotę wieczorem 3 godzinki. Kleni nie mogłem znaleźć to przerzuciłem się na bolki. Zaliczyłem 9 brań, 4 bolki wyciągnąłem. Dziś rano 3 brania, 2 ryby wyciągnięte. Wielkością nie powalały, ale zabawa była przednia. Było wszystko- gonitwy za wobkiem po powierzchni, branie pod nogami, brania z daleka. W sumie wszystkie bolki które podszedłem na długość rzutu udało się zainteresować woblerem.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend odwiedziłem wislane starorzecze bo woda w rzece wydawała się mętna ale patrząc na wyniki Andre to chyba nie trafiłem. Szukałem szczupłych ale zero bran więc przerzuciłem sie na okoniowe paprochy i małe blaszki. Okonki skubały tylko przy kamiennych tamach i rafkach ale większość rybek chyba nie przekraczała 15cm oprócz jednego 30cm "okazu" hehe.

Znajomy na rasóweczki złowił 3 sumy (około wymiarowe) i 2 dorodne płocie ale rybek nie widziałem bo odrazu wracały do wody.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Byłem dziś nad Wisłą na dwie godzinki, ale jeszcze niestety bardzo wysoka i mętna. Dobrą wiadomością jest to że bardzo szybko opada (0,5m na dobę). Sadzę że w przyszłym tygodniu będzie można już połowić. na zdjęciu widać kolor wody , nawet bolenik nie trafił dokładnie w woblera :(

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Koledzy pomóżcie! Znalazłem fajne miejsce nad Wisłą, taki kanał na stałe połączony z Wisłą, głębokość około 3m. Pełno bolenia, nawet rekordowe okazy często widać, a nie bierze na nic. Nawet moje najlepsze wobki trafione dokładnie w miejsce gdzie boleń właśnie goni uklejki nie zwracają jego najmniejszej uwagi. Trzy dni polowania nawet bez dotknięcia :(( Macie może jakiś sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanko koledzy :) Czy w okolicach Tarnobrzegu (mostu w bojanowie dokladniej) sa jakies miejsca gdzie mozna spokojnie posiedziec ? wracam z zagranicy i chce sie wybrac na sumika lub leszcza ale nie orientuje sie jak tam jest bo ostatnio bylem tam dobre kilka lat wstecz:) Odpowiedzcie jesli mozecie, z gory wielkie dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wczorajszy wieczorny lekki wislany spinning przyniósł mojego rekordowego klenia :) (46cm), szczupaka, suma i pięknie wybarwionego jazia. Niestety nie mam zdjęc :mad: bo rybki złowione po zmroku, a telefonem ciężko w nocy pstrykać. Woda bardzo niska i bardzo leniwie płynie.

Porzucałem wcześniej na starorzeczu i bardzo ładnie zagryzały okonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Bylem dzisiaj przejazdem w Sandomierzu,wedkowalem przez 3 godz ,ponizej nowego mostu patrzac w dol rzeki na pierwszej tamie po prawej stronie.Zlowilem 2 leszcze ok 0,8 i o,6 kg na bialego ,a trzeciego zerwalem w czasie holu.Bylo duzo wolnych miejscowek.Znowu musialem dobrze sypnac.Z tego,co widzialem inni tez cos zlowili;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Bylem dzisiaj po poludniu wSandomierzu.Wedkarzy bylo tak duzo ,ze nie bylo gdzie stanac.Nie zlowilem nic.Wedkowalem na 60 cm wodzie,na prostym odcinku 300m w gore od mostu.Sprawe popsul silny polnocny wiatr,dwa statki i skuter wodny, ktore krazyly w te i z powrotem, robiac wielka fale.Nie zabraklo tez kajakarzy ,ktorzy tez sie tlukli.Wisla jest ciekawa, ale nie w takich warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.