Skocz do zawartości

Wisła


Andre

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy opłaciłem kartę na okręg rzeszowski.Przeglądnąłem cały rejestr i nic nie ma o Wiśle.

Mając opłaconą tam kartę nie mogę na niej łowić????

Jeżeli chciałbym to mogę dokonać jakiejś dopłaty ile by mnie to wyniosło?

Szczególnie chodzi mi o łowienie w okolicy POŁAŃCA.

Edytowane przez mateusz95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego musisz zapłaci okręg Tarnowski,byś mógł łowić w Połańcu koszt to 100zł.Nie wiem czy mówię dokładnie

na pewno ktoś odpisze.Powodzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądnąłem cały rejestr i nic nie ma o Wiśle.

Mam taki sam problem, a pewny byłem ze jakiś tam odcinek mamy do obłowienia.

Jak to jest z tą Wisłą Koledzy?

Planuje w okresie wakacyjnym odwiedzić Wisłę w "naszych" okolicach ale lepiej wcześniej zdobyć potrzebną wiedzę odnośnie ewentualnych składek i potrzebnego zezwolenia.

P.S.

Proszę o jedną konkretną odpowiedź (by nie zaśmiecać naszego forum), którą można zostawić a mój post po odpowiedzi proszę usunąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mimo wietrznej pogody znów byłem na Wiśle w okolicy Połaniec , woda dalej wysoka prawie jak w zeszłym tygodniu może 20 cm mniej . Temperatura wody wahała się od 8-10 stopni w zależności od miejsca . To wszystko jest mało , musimy jeszcze poczekać żeby móc sobie świetnie połowić , a ile ? To musimy się zdać na matkę naturę jaką pogodą nas obdarzy w tym roku . Podsumowując nie miałem kontaktu z rybami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Oj piękne są miejscówki teraz na wisełce na przelanych ,,ostrogach i klatkach" w lipcu pewnie połowiłby kapitalnie teraz chyba jeszcze woda za zimna i ryby unikają takich miejsc (tak to wczoraj wyglądało). wszystko co wczoraj złowiliśmy siedziało w spokojnej wodzie lub dopływach do Wisły:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie jak to jest z tą naszą Wisłą...? Wiem, że za Wisłę "tarnowską" należy zapłacić 100zł (najbliżej ponoć w Szczucinie) ponieważ nie ma zgody na linii Rzeszów- Tarnów.

Jak sprawa wygląda z Tarnobrzegiem. Jak opłacałem składkę w Mielcu, to otrzymałem taką niebieską książeczkę i powiedziano mi, że jest porozumienie i można łowić.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Jednak znajduję się w niej wyraźnie napisany "cennik"

Czy obowiązuję on również wędkarzy z PZW RZESZÓW?

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam odwiedziłem wczoraj Wisłe w Połańcu (pierwsza nocka) i właśnie z niej wróciłem pogoda sprzyjała ale brań jak na lekarstwo trzy certy (ok.30 cm) i jeden krąp (ok. 20cm) i to wszystko za całą noc oczywiście rybki wróciły do wody. Wisła jeszcze dość wysoka przez noc opadła jakieś 30 cm i nadal opada także jeszcze trzeba poczekać no i oczywiście koszyk długo nie postoi bo zaraz żyłke obierze jakimś trawskiem. I jeszcze wieczorem bobry dawały popalic i co jakiś czas wpływały w żyłke. Za to na kanale wędkarzy ale czy coś połowili to może któryś z nich coś napisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspólnie z @Pawlikowskim podjęliśmy próby rapowania, niestety nie daliśmy boleniom rady. Na otarcie łez trafiłem dwa jazie 34 i 39 cm ale to już w dopływie Wisły.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy dziś porzucać na "hajfongu" ale biednie z rybą. Woda brudna. Złowiłem szczubełka na 55cm i nic poza tym. Trafiłem też kopytkiem w jakiegoś potwora wygrzewającego się na drugim brzegu bo wir i fala zrobiła się ogromna. Ciekaw jestem co to mogło być :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byliśmy dziś porzucać na "hajfongu" ale biednie z rybą. Woda brudna. Złowiłem szczubełka na 55cm i nic poza tym. Trafiłem też kopytkiem w jakiegoś potwora wygrzewającego się na drugim brzegu bo wir i fala zrobiła się ogromna. Ciekaw jestem co to mogło być :rolleyes:

że tak zapytam co to hajfong??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj bolki pięknie się pokazują a szczególe na przelewach co przelew to bolek. Co do tego rybska na hajfonku to mógł być to duuuży kleń. Żyją tam potwory koło 60 sam widziałem tak takich koło 5 ale zapewne jest ich więcej, jest tam zatrzęsienie kleni. Dla zainteresowanch mogę powiedzieć że u mnie w Tarnobrzegu klenie dopiero weszły na przelewy, nawet da się już ładnie połowić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.