Skocz do zawartości

Zalew Rzeszowski


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie zakazu wchodzenia na lód w Rzeszowie.

Straż miejska - po rozmowie telefonicznej - nie ma mandatu za wejście na lód oraz żadnych sankcji. Ty wybierasz ty decydujesz.

Policja - po rozmowie ustnej z patrolem koło zalewu - nie ma mandatu za wejście na lód

Sam zakaz - nie ma podanego żadnego numeru aktu prawnego.

Prasa - http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090122/RZESZOW/316795427

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis bylam na zalewnie lod juz gruby jest bezpiecznie zlapalismy z kolega okolo 25 okoni i 5 szczupakow od 60cm do 85cm

polow udamy bedzie super kolacja szczupak w smietanie i :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis bylam na zalewnie lod juz gruby jest bezpiecznie zlapalismy z kolega okolo 25 okoni i 5 szczupakow od 60cm do 85cm

polow udamy bedzie super kolacja szczupak w smietanie i :beer:

Panowie odnoszę nieodparte wrażenie ,że w ostatnim czasie nastąpiła jakaś kumulacja głupoty. Chyba to wina tej pogody. Choć wydawać by się mogło ,że apogeum przypada gdy wieje halny no ale....Proponuję nie reagować olać i przemilczeć. A mróz wszystko załatwi:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie, nie żartujcie z tymi przestrogami... :rolleyes:

Ociepliło się, fakt, ale z -20 na -5 stopni Celsjusza. Ja idę na lód w weekend i nawet cieszę się, że będzie temperatura około zera - dużo łatwiej się łowi gdy żyłka nie obmarza i można rękawiczki zdjąć.

A lód utrzyma się pewno do marca jeśli nie dłużej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jak wracałem z pracy przez most na ciepłowniczej widziałem wielgaśne litery na całej szerokości Wisłoka, nie zdążyłem przeczytać, ale tam to już bym się bał wejść:D

Edit:

na priv już dostałem wiadomość co było napisane na lodzie :P

Edytowane przez apioo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie ma się czego obawiać.

Dzisiaj na kolbuszowskim Nilu (wielkości Świerczówki) widziałem wyrąbany kawał lodu, to lód na rzecze miał około 25 cm grubości;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh mam taki pomysł:) byłem ostatnio w makro widziałem szczupaki 24zl za kilo większość to sztuki po 0,5kg jak by każdy z forum zakupił po jednej sztuce i np. wpuścił do zalewu na pewno poprawiło by tą sytuacje która jest tragiczna jeśli chodzi o ten gatunek .koszt jest nie wielki cena jednej sztuki to wydatek średniej klasy woblera mi się wydaje ze zakupienie szczupłego jest w zasięgu każdej kieszeni ,to tylko pomysł i wiem ze daleki od realizacji ale wystarczy troszkę chęci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę szalony pomysł kolego :)

Nie po to kładziesz ciężko zarobioną kasę na skłądki czyli poniekąd zarybienia żeby potem jeszcze dokładać więcej ze swojej kieszeni. Druga sprawa że takie 'dzikie' zarybianie jest na pewno nielegalne. Trzecia sprawa - samo łowisko. Jeszcze zarybić jakiś ukryty w lesie ciurek ale Zalew Rzeszowski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plus czwarta sprawa, nigdy nie wiesz jak zarybić, bo ichtiologiem nie jesteś. Nie wyobrażam sobie wpuszczenia takiego szczupłego do mojego można powiedzieć potoku pstrągowego, zrobił by tam nie małe spustoszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.