Skocz do zawartości

Zlot wiosenny - 2012r.


RICARDO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zwracam się do Administratorów i Moderatorów,organizatorów oraz specjalistów od tych spraw którzy przerabiali już ten temat.

Tak jak w tytule.

Czy są jakieś propozycje i plany odnośnie tegorocznego wiosennego zlotu? Morze za wcześnie ale lepiej wcześniej...;) Tak bym już chciał spotkać się z tą ciekawą ekipą. Czytając i oglądając fotki z poprzednich zlotów aż żal mi że nie byłem jeszcze na żadnym zlocie, zawsze coś mi wypadnie dlatego za w czasu zapodaję temat. Który będę śledził z ciekawością i nadzieją. Pozdrawiam Wszystkich.

post-444-14545022002284_thumb.jpg

post-444-1454502200278_thumb.jpg

post-444-14545022003213_thumb.jpg

post-444-14545022003625_thumb.jpg

Edytowane przez RICARDO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko już się rozkręca;) Dodam tylko że jesień oraz Zima nie była szczodra chodzi o opady więc jeśli chodzi o rzeki nie powinny zaszaleć. Raczej szykuje się niżówka na wiosnę, więc może uda się trafić na dobry stan wody. Cały czas mówię o rzece. Ale każda propozycja i pomysł jest brany pod uwagę i przyszli organizatorzy będą wtedy mieli całą paletę propozycji...:D

Edytowane przez RICARDO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję Wisłok lub Wisłokę na odcinkach udostępnionych dla wędkarzy okręgów Rzeszów i Krosno. Zawsze to mniej formalności z opłatami a i wody ciekawe. Na wiosnę można pośmigać za kleniem, jaziem, a i pstrąg się trafi. Wody nizinne, więc i gruntowo-spławikowi wędkarze coś dla siebie znajdą. W pobliżu żwirownie.

Byłbym za tym, aby zlot wiosenny był właśnie na takiej rzece, a letni Wisła lub San.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję Wisłok lub Wisłokę na odcinkach udostępnionych dla wędkarzy okręgów Rzeszów i Krosno. Zawsze to mniej formalności z opłatami a i wody ciekawe. Na wiosnę można pośmigać za kleniem, jaziem, a i pstrąg się trafi. Wody nizinne, więc i gruntowo-spławikowi wędkarze coś dla siebie znajdą. W pobliżu żwirownie.

Byłbym za tym, aby zlot wiosenny był właśnie na takiej rzece, a letni Wisła lub San.

Tak, na wiosnę średnie rzeki są na pewno bardziej atrakcyjne a niżeli duże rzeki a pobliskie żwirownie są alternatywą dla Spławikowców i Gruntowców dla każdego coś się znajdzie. A faktycznie w Lecie to już duże rzeki wchodzą w grę tak jak kolega wcześniej wspominał Wisła I San był by naj naj.:rolleyes:

Pisać panowie pisać propozycje mile widziane zawsze będzie w czym wybierać... Mile widziane fotki takich ciekawych miejsc potencjalnych miejsc Zlotu wiosennego.;)

Edytowane przez RICARDO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i proszę jaka kusząca propozycja i jak woda blisko...:rolleyes: Wiadomo że to wszystko jest świeże chodzi o ten dzisiejszy post, ale każda propozycja jest mile widziana. Czasu jest jeszcze trochę więc i pomysłów na pewno przybędzie. Lecz ten jest godny polecenia...:):beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie tam wszystko jedno :P chociaż myślałem o Wisłoku w okolicach Boguchwały. Jest gdzie pomachać i przysiąść z feederem czy spławikiem. Nie wiem czy jest sens jechać daleko na południe na San skoro kolejne urodziny PSW planujemy w "okolicach Polańczyka" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co wy na to miejsce.Wisełka w Nagnajowie na majowym weekendzie.Miejsca tam sporo,dla spinningistów otwarcie sezonu boleniowego,jeśli chodzi o resztę są dołki na spławik i długa solidna opaska dla feedera.Dojazd bardzo dobry do samej wody:)

post-728-14545022006559_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat zamarł:confused: Pisać panowie pisać i dawać propozycje :rolleyes::D

Kolejna propozycja z mojej strony woda jak na fotkach...Wisłoka w Pustkowie woda dobra do spinningu i do brodzenia na muchę oraz powyżej kładki czyli w górę rzeki na grunt i spławik...;)

post-444-14545022045918_thumb.jpg

post-444-14545022046424_thumb.jpg

post-444-14545022046941_thumb.jpg

post-444-14545022047448_thumb.jpg

Edytowane przez RICARDO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym mógł zaproponować zalew w Sieniawie (gmina Besko) , spory zbiornik, można pospiningować, na grónt i na spławik też można połowić, jak ktos ma ponton można popływać, pozatym rzut kamieniem i wisłok górski jest, parking też by się znalazł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat zamarł:confused: Pisać panowie pisać i dawać propozycje :rolleyes::D

Kolejna propozycja z mojej strony woda jak na fotkach...Wisłoka w Pustkowie woda dobra do spinningu i do brodzenia na muchę oraz powyżej kładki czyli w górę rzeki na grunt i spławik...;)

Jestem z Pustkowa spiningista zemnie żaden ale tego odcinka bym nie polecał moje koło nie pamiętam żeby organizowało tam zawody np na rozpoczęcie sezonu spiningowego jak już to okolice Brzostka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wdg mnie najlepsze rozwiązanie to:

- kazdy kto chce niech napisze swoją propozycje na zlot

- zbieramy wszystkie propozycje

- następnie sąda/ankieta , głosowanie tydzień czasu, miejsce z największa lba głosów wygrywa i zlot organizujemy

Jest to bardzo sprawiedliwe rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Ukleja:

Wydaje mi się że:

Chodzi o Pustków to nie robi się tam zawodów ...bo z dojazdem i miejscem na zaparkowanie jest kiepsko...A to ważne podczas zawodów;) bo biwak i tak zwane "biuro poselskie"musi być! podczas zawodów:p Nie to co np. w Brzostku autem pod samą wodę dojechać można:D A co do rybek to w tamtym roku z kładki widziałem Brzaniska pod 80cm.i Kleniska na oko 50-60 cm. Więc rybki są ale jakoś nie biorą:confused:

Jeszcze nie wiem jak w tym roku z dojazdem bo kopalnia żwiru tam aktualnie prosperuje i jedyna droga na to miejsce podejrzewam jest tragiczna...:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.