Skocz do zawartości

Rzeka Strug


lukxes

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Moim zdanie szukać zawsze warto, może akurat się znajdzie jakąś fajną miejscówkę gdzie będzie siedzieć ryba. Z pstrągiem nigdy nic nie wiadomo. Osobiście nigdy tam nie łapałem. Ale słyszałem od znajomych, że gdzieś w tamtych rejonach, no może trochę bliżej Rzeszowa gdzie wpada jakaś rzeczułka jest mega miejscówa ( a przynajmniej była 2 lata temu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co ma brać jeśli od kilku lat Strug praktycznie nie jest zarybiany albo jedynie śladowo dla świętego spokoju coś rzucają, reszta co się jakoś uchowała(pstrągi) jest trzebiona przez gruntowców i kłusoli(Kielnarowa np.), obecność wierzbowych podpórek na brzegu mowi sama za siebie, panowie, nie oszukujmy się, szkoda naszych nóg no chyba że chcemy zaczerpnąć świeżego powietrza ale i ta przyjemność jest mocno zmącona stosami odpadów/śmieci..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Moze nie na temat , moze nie wiesci z wody ale.... idac z kolega na mecz stanelismy chwile na moscie drewnianym w Borku Starym, stal samochod, na rzece lowil "wedkarz" stanelismy chwile, i...branie, pstrag max 20/25cm wyciagniety nie minela dluzsza chwila ryba dostaje w LEB! Pytam goscia czy jest wymiar, cos buczy, rzuca jeszcze raz i wychodzi, przechodzac obok nas buczy "obronca przyrody"(chyba sie przestraszyl bo nagle zwinol sprzet) I jeszcze mi z haslem, a co ma w niedziele robic...... i ze w Strugu nic niema. Ja osobiscie na spinning nie lowie ale takie sytuacje mnie burza i mam prosbe do wszystkich, NIE BADZMY OBOJETNI!!!!! Citroen rejestracja KT, oklejony. Z gory przepraszam jezeli zle pisze i nie w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.