Skocz do zawartości

Rzeka Strug


lukxes

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Teraz to na.....San.

Strug jest mega zarośnięty teraz ...na całej długości, a tam gdzie są pstrągi to juz na pewno .. gałęzie sięgają do samego lustra wody.

Ja bym szukał na innych rzeczkach w okolicy (prv :) ) albo jechał na San.

Szkoda zdrowia na Strug o tej porze roku, chyba ze lubisz filmy z Rambo i te z wojny w Wietnamie .. to warunki bedziesz miał podobne. Sugeruje od mostu w Tyczynie (tego od strony Kielniarowej) albo od mostu w Borku (tego do Sanktuarium) w górę ...o ile jest tam jeszcze coś wody ...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

WIOŚ jak dostanie zgłoszenie, to pewnie będzie podobnie jak to ma miejsce z truciem Wisłoka w Trzebownisku. Przyjadą po 2-3 dniach wezmą próbki wody i stwierdzą, że to przyducha. Tak jest dla nich najłatwiej i najszybciej. Po co sobie życie utrudniać i szukać winnego?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

 

Dnia 4.04.2019 o 22:28, andgron napisał:

Byłem dziś 3 godziny na Strugu (niebieski most za Tyczynem) , woda czysta i niska .Wynik 4 kleniki ok 18cm i 3 okonki ok 10 cm. Ta pstrągowa rzeczka jest skończona ,wydaje mi się ,że to wynik zaniechania od kilku lat zarybień .Szkoda.

Wydaje mi się ,że jak rozdupcą murek na CHMIELNIKU (po starym nieistniejącym młynie) to ryb w Strugu będzie  o wiele więcej.Na marginesie . pod tym J*****M ROMANTYCZNYM murem złowiłem samjicę ps.pot uwaga 62 cm  ,szła do góry.Pytanie "skąd się tam wzięła", no skąd?Potencjał  rzeki jeszcze jest ,tylko trzeba jej POMÓC.Chce dodac, że przerzuciłem ją wyżej,ale nie było łatwo(co najmniej 3 metry ma ten h**owy murek z zabytkowych K********A KAMIENI. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę pisać te informacje  do wiadomości Działaczy P.Z.W Rzeszów.....Te osoby są zobligowane do działania w tego typu sprawach po uzyskaniu właśnie takich informacji.

Później natomiast  proszę się dopytywać w P.Z.W. Rzeszów o podjęte przez w/w działania w danej sprawie oraz o sposobie jej zakończenia przez dany organ do tego celu powołany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.