Skocz do zawartości

Łowisko Specjalne: Siepietnica - Wróblowa - Ujazd


Fly

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Wie ktoś gdzie mogę zrobić opłaty na te wody? Interesuje mnie łowienie w Siepietnicy i Wróblowej. Jak to wygląda jak już mam pozwolenie. Jadę na łowisko i łowię? Czy muszę się zgłaszać gdzieś do jakiegoś strażnika? Można podjechać na stanowisko autem? Jak tam z rybostanem i presją nad wodą? Można spokojnie usiąść czy jest ciężko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłaty w kołach rady porozumienia kół np.Koło nr 1 Jasło.Jedziesz i łowisz nie musisz się  u nikogo meldować ,regulamin oczywiście radze przeczytać.Na Siepietnicy tylko kilka stanowisk blisko parkingu reszte z buta+taczki.Wróblowa dostępna autem z każdej strony,ryb przed ubiegłoroczną powodzią było dużo ja osobiście po powodzi już nie połowiłem ale może to tylko przypadek,presja średnia, oczywiście w długie weekendy łowiska są  oblegane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...
W dniu 13.08.2020 o 18:59, jerry.ok napisał:

składki dobowe telefon 605573035,

strażnik Wróblowa,Ujazd 608574212

strażnik Siepietnica 516585908

i tu masz do skarbników w Jaśle 536999221, 510260210, 661107442

a da się ogarnąć roczną składkę jakoś prtzez neta??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Tomasz eS napisał:

A na łowisku można zapłącić roczną opłatę?

Na Ujeździe i Wróblowej strażnicy posiadają tylko zezwolenia jednodniowe, roczne tylko u skarbników

W Jaśle na Żeromskiego 38b zapłacisz , zadzwoń sobie wcześniej i się ugadaj na dowolny dzień i godzinę. Tel.500-654-591

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rafaello napisał:

,,Cza'' cztery litery samemu ruszyć.Nie latasz po urzędach tylko jedno miejsce odwiedzasz, Starostwo Powiatowe.

Niestety w starostwie nic nie załatwi, bo kartę można wyrobić dopiero po ukończeniu 14 lat. Być może koledze "Spin" chodziło o zezwolenie dla dziecka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dopiero zaczynam przygodę z karpiowaniem (Siepietnica i Wróblowa odpada ze względu na wymagania kołyska i podbierak) . Interesuje mnie stawy w Ujeździe,  przede wszystkim czy złapał ktoś tam karpia powyżej 5kg oraz czy na stawach  występuję sum, lub ktoś słyszał by ktoś go tam złapał? Za kazdą informację z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

na Ujeździe jest karp powyżej 5 kg ale trzeba się trochę "pomęczyć" żeby się do niego dobrać :)

Musiałbyś mieć trochę szczęścia żeby przyjechać i tak z marszu złapać , Co do suma to może z 1-2 osobniki się uchowały .

2 miesiące temu widziałem takiego 120-130cm jak się wygrzewał na U1, a czy ktoś się do niego nie dobrał to nie wiem

jak chodziłem ze spiningiem to wyciągnąłem urwany zestaw na suma ze spławikiem 100g to ktoś próbował.

Na U2 (staw rafineryjny) też jest ładny karp, można trafić jesiotra jako przyłów i wpuścili trochę amura ale wielkości ok 60cm,

ale tam już obowiązuje posiadanie maty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym roku więcej szczupaków i okoni połapałem na U1, może dlatego że U2 był bardziej zarośnięty na wiosnę i miejsc do łapania było jak na lekarstwo.

Co do sandacza to się nie wypowiem bo w tym roku nie złapałem :(, węgorz też jest tylko nie w ilościach "hurtowych" raczej pojedyncze sztuki.

Co do szczupaków to te większe zawsze łapałem z dala od brzegu, przy brzegu tylko sama "młodzież" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.