Skocz do zawartości

Łowisko Specjalne: Siepietnica - Wróblowa - Ujazd


Fly

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie z zarządu koła nr 1 zrobili sobie na Wróblowej darmowy parking na kempingi,niektóre stoja tam od wiosny i zajmuja stanowiska , a była uchwała że po skonczeniu łowienia miały byc odciągniete na parking przy baraku .Moim skromnym zdaniem bardzo dobry pomysł z tymi opłatami ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

tomek_ski dziekuje za odpowiedż.Panowie potrzebuje teraz informacji o łowisku,będe siadał na karpia.Mam pytanie jakie głębokości śą na łowisku,czy są jakieś górki,z której strony łowisko są jakieś fajne miejscówki,czy można dojechać autem do samej wody.Z góry dziekuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dawno tam nie łowiłem, ale jak siadałem to od strony rybaczówki na dużym stawie, wtedy nie można było zajeżdżać nad wodę autem. Słyszałem że teraz można, tylko na duży staw:confused: Najlepiej jakbyś skontaktował się z Biecką Grupą Karpiową, gdyż Oni opiekują się tą wodą, znajdziesz Ich na face:beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Na Wróblową wjeżdza się z głównej drogi?

To jest ten wjazd? https://www.google.pl/maps/@49.783541,21.419015,3a,75y,257.89h,78.3t/data=!3m4!1e1!3m2!1sCxJdCCqajZr7zLPkk4RWdg!2e0

czy tutaj się skręca w tą dróżkę?

https://www.google.pl/maps/@49.786162,21.418389,3a,75y,294.75h,79.01t/data=!3m4!1e1!3m2!1sd_NJ4WhyBr4VSXe2bMF9Bg!2e0

Na Ujazd podobno dojeżdża się z drugiej strony, ale nie mogę dojść dokładnie jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj sprawdzić, co się dzieje na Ujeździe, łowisko czynne, stan wody wysoki, woda brudna w kolorze kawy z mlekiem.

Dojazd tylko od drugiej strony, gdyż od strony mostu pontonowego przekopana jest grobla na calej szerokości przez którą upuszczany jest nadmiar wody do rzeki.

Wędkarzy tylko kilku, podpytałem dwóch o efekty to brak kontaktu z rybą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno mozna na Wróblowej łowić tylko od strony głównej drogi, to prawda?:)

Witaj. Nic mi na ten temat nie wiadomo.

Można wędkować na całym stawie z wyłączeniem tz. "sadu".

Tu możesz dzwonić i dopytać.

Kontakt - gosp. łowiska P. Wojtek Lupa. U niego też kupisz jednodniowe zezwolenie ( rocznych nie ma - tylko w kole Jasło).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.