Skocz do zawartości

Łowisko Specjalne: Siepietnica - Wróblowa - Ujazd


Fly

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Panowie gdzie można spokojnie połowic bez karty wędkarskiej w okolicach Jasła i rozbic namiocik na nocke?

Jadac z Jasła w kierunku Biecza,przed Skołyszynem po lewej stronie widać stawy,które nie należa do PZW,i podobno można na nich łowić.Słyszałem ze jest tam ładny karaś,karp i szczupak też sie trafia.Ale musisz dopytać najlepiej miejscowych,którzy tam łowia.Z namiotem nie powinno być problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...
Panowie czy wiecie gdzie mogę opłacić licencję na te stawy. W tamtymrroku placilem w sklepie wędkarskim w centrum Jasła, teraz jest tam salon Fryzjerski.

Opłacić możesz u skarbników :

Staszczak Krzysztof tel. 662 849 747

Woźniak Stanisław tel.661 107 442

Koło nr 1 Jasło ul. Wałowa pon,czwartek po 16 tel. 510 260 210

a dobowe u kol.S.Wojdyła 605 573 035

u strażników na Ujeździe tel. 694 355 798

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Jadac z Jasła w kierunku Biecza,przed Skołyszynem po lewej stronie widać stawy,które nie należa do PZW,i podobno można na nich łowić.Słyszałem ze jest tam ładny karaś,karp i szczupak też sie trafia.Ale musisz dopytać najlepiej miejscowych,którzy tam łowia.Z namiotem nie powinno być problemu.

Tak. Łowić można, nikt tam większego problemu nie robi, jeżeli chodzi o ten wielki staw z zatoczką.

Pierwsze dwa od żwirowni patrząc są prywatne i nie wiem jak tam do końca z nimi jest.

@gepetto jak coś pisz priv to się ugadamy i pokaże Ci co i jak tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manitu może wiesz jak wygląda sytuacja na Ujezdzie z dużymi rybami? W tym roku jeszcze w Waszych okolicach nie byłem ale mam plan jechać na zasiadke w najbliższym czasie. Pewnie na wekkendzie oblężenie straszne na stawach? Bo na Lipiu koło Rzeszowa to jeat jak na jarmarku:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Uchal napisz coś więcej na temat Ujazdu, chodzi mi o ten "staw karpiowy" Nigdy tam nie byłem a przydałoby sie wybrać w tym sezonie:D Są tam jakieś większe sztuki?? Jak z dojazdem??, głębokość i dno, a jak masz jakieś fotki tego stawu to wrzuć:beer:

Pozdrawiam

Jest tam jakiś staw karpiowy???? Jakiej wagi karpie tam pływają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym się coś dowiedzieć na temat łowiska ujazd, jaki jest tam rybostan, czy pływają tam jakieś karpie powyżej 5 kg, na który staw najlepiej się wybrać czy są tam jakieś miejscówki czy raczej karp chodzi po całym, na jakie przynęty najlepiej bierze?

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego są u małe i duże karpie. Co do stanowiska to różnie bywa jak to z rybami, trzeba je zabić. Można złowić również amura choć dużej sztuki tam nie złowiłem. Pamietaj że trzeba mieć składki okręgu Krosno. Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, na krótką zasiadkę ( jedna nocka) polecalibyscie nastawić się z kulką czy lepiej naturalną przynęta robak czy kukurydza?

Ciężko zwabić dużego karpia w kilka godzin kulkami, chyba że on tam nic innego nie je ?

Na spinning warto porzucać ? Jest tam trochę drapieżnika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będziesz spał na tej nocce to zakładaj kukurydze i ją zadipuj np.truskawką albo innym dipem. A jak masz zamiar kimnąć ;) to dawaj kulkę, bo leszcze i małe karpie mogą Ci nie dać pospać. A co do zębaczy to byłem wczoraj i na spining tylko same krótkie szczupaczki (30-45cm) jeden wymiarowy ale wypiął się przy brzegu ( tak to czasem bywa jak się gada przez telefon i łapie ryby :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.