Skocz do zawartości

Lipie


lukxes

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem kilka dni temu sprawdzić jak wyglądają te stawy, i muszę powiedzieć że całkiem ciekawie, tylko zbyt tłoczno, ciężko było jakieś miejsce znaleźć.

Myślę że łowisko jest jedno z ładniejszych w okolicy, tylko zdecydowanie przeszkadza mi głośna muzyka, picie, i śpiewy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam mam pytanie jak wygląda sytuacja na Lipiu mozna cos zlowic na grunt i splawik:)? no i pytanie jest moje takie czy można wejść do wody ochłodzić się, rozbic namiot, zapalić grilla? Slyszalem ze teraz lipei jest zamkniete dla ludzi ktorzy chca poplywac (moze i lepiej) tylko maja wjazd wedkarze. Moze ktos to skomentowac:)? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam, jaka jest populacja drapieżników na tym zbiorniku, czy mogę liczyć na jakieś brania na żywca, martwą rybkę czy filety?

Na Lipiu jest spora populacja dużych sumów i szczupaków, tylko nie zawsze te duże chcą współpracować, poza tym lipiec nie jest dobrym miesiącem na szczupaka lepiej zasadzić się tam z gruntu późną jesienią październik, listopad grudzień.

Ja bylem w srode - ani nie podnioslo na 2 cm bańki gruntowej - KOSZMAR 2 podejsca a LIPIE i nigdy nic.

Domniemam ze tam ryba jest najedzona, kto przyjdzie laduje co moze do wody :)

jednym slowem nie lubie tego lowiska LIPIE jak LIPA

W przypadku tego zbiornika to nie obawiał bym się o najedzenie ryb tam żyjących, jest ich chyba więcej niż jedzenia lądującego w wodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Lipiu jest spora populacja dużych sumów i szczupaków, tylko nie zawsze te duże chcą współpracować, poza tym lipiec nie jest dobrym miesiącem na szczupaka lepiej zasadzić się tam z gruntu późną jesienią październik, listopad grudzień.

W przypadku tego zbiornika to nie obawiał bym się o najedzenie ryb tam żyjących, jest ich chyba więcej niż jedzenia lądującego w wodzie.

Zgadzam się z Tobą, zawsze jak jadę do Lipia to coś połowie, fajny zbiornik i w miarę czysto:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dalej będą kopać i orać to Lipie to może powstanie jeden wielki zbiornik typu Wilcza Wola:D.Te zdjęcia są robione na kraju lasu także jak będą chcieli więcej wydrzeć piachu to będą musieli zaorać las;).Szkoda bo mam sentyment do tego lipia,w końcu tam się uczyłem łowić dawno temu jak jeszcze Lipie nie było masówką i było tam tylko 3 stawy a nie ze 20 jak teraz:rolleyes:

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Byłem dziś z dziewczyną na Lipiu porzucać coś na leciutkiego spina, wędkarzy cała masa ale brań mieli mało. Przy mnie facet wyciągnął karpika na ok 1kg i ucieszyło mnie to że wypuścił go do wody:) Ja na woblerka wyciągnąłem jedynie okonka 20cm a mojej dziewczynie spadł troszkę mniejszy. Na tym zbiorniku presja wędkarska jest bardzo duża i do tego roje komarów które pogryzły nas niemiłosiernie;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odwiedziłem zbiornik na Lipiu z soboty na niedzielę (nocka ) i niedziela do 12,00 zero brań nawet płoć niewspółpracowała, wyniki -jeden okonik i płoteczka ale za to dwie kontrole i to cieszy:rolleyes:no i pozdrawiam pana który siedzi tam 12 ty dzień z wynikiem jednej 5-teczki karpika oczywiście:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.