Skocz do zawartości

Lipie


lukxes

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Lód -przypuszczam że tam pewnie jest chociaż nie jestem pewien ,ale żeby był pewny potrzeba co najmniej kilkunastu dni mrozu na okrągło. Tak jak pisze kolega rapala w artykule na stronie głównej. Tym czasem jak dotąd mróz jest mały,zaledwie od tygodnia po odwilży na dodatek lód jest przypruszony dobrym izolatorem śniegiem. Nadzieja w coraz większych mrozach które mają nadejść w najbliższym czasie. A jeśli szukasz w tej chwili łowisk bez lodu to tylko rzeki ,ale np koło mnie Wisłoka jest teraz podniesiona po ostatniej odwilży z deszczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W zeszłym roku, wędkując na Lipiu spotkałem gościa, który mówił mi, że od 2011r mają zrobić je łowiskiem specjalnym, za dodatkową opłatą. Czy ktoś z kolegów ma jakieś informacje na ten temat? Zamysły Panów z koła w Rogoźnicy były ambitne ale jak to wygląda na ten rok??? Jestem bardzo ciekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku, wędkując na Lipiu spotkałem gościa, który mówił mi, że od 2011r mają zrobić je łowiskiem specjalnym, za dodatkową opłatą. Czy ktoś z kolegów ma jakieś informacje na ten temat? Zamysły Panów z koła w Rogoźnicy były ambitne ale jak to wygląda na ten rok??? Jestem bardzo ciekawy.

Plany były takie ,ze miało to być łowisko które miało ściągnąc karpiarzy z różnych okolic ale co z tego ma być (raczej już nic nie będzie) to nie wiem i Ci na górze pewnie też nie wiedzą:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzisiaj wykonałem mały rekonesans - i stwierdzam, że było całkiem fajnie - w sumie kupa drobiazgu ale trafiło się też kilka przyzwoitych pasiaczków (wszystko dalej pływa i rośnie :) )

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

dzisiaj byłem ze znajomym na lipiu od 11stej do 17stej Ja złowiłem szczupaka 45centów na bialego z kukurydzą :D a później karpika 32centy a znajomy podobnego karpika i tyle. Ogólnie słabo brało - kilka brań w ciągu 6 h ale myśle że z tygodnia na tydzień będzie coraz lepiej :rolleyes:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem na nocce i brań praktycznie zero. Dzisiaj pojechałem na kilka godzin i coś było lepiej. Kolega na kukurydze połapał małe karpiki a mi udało się złowić pierwsze ryby na Methode. Pierwsza to 12cm krąp, który sam przebił się hakiem a druga to boleń 63cm, który przywalił w zwijany zestaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję @Dziencioł ładnego bolenia;).Jutro planuję wybrać się na cały dzień na Lipie rozpocząć wreszcie sezon karpiowy:D i przetestować nowe kulki.Po dwóch dniach świętowania jakiś odpoczynek się należy.Mam małe pytanie do tych ,którzy tam często łowią a mianowicie czy w dzień tamtejsze karpie chętne są do współpracy?;).Jak by był ktoś chętny na wędkowanie to pisać na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem dzisiaj krótki rekonesans w 3 godziny

-kilkanaście płotek w tym wiekszość ok 20cm

-2 leszcze 38 i 37 cm

wszystkie ryby miały jeszcze wysypkę tarłową , oczywiście wróciły do wody dodatkową frajdę sprawiały "pływające cienie" :) ,wydaje mi się że to leszcze i wieksze, amury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.