Skocz do zawartości

Aktualizacje, nowości w serwisie.


krs

Rekomendowane odpowiedzi

W odróżnieniu od poprzedniej opcji "Co nowego" w obecnej wyświetlane są wszystkie zdarzenia które miały miejsce w serwisie, nowy temat na forum, komentarz do bloga czy nowe zdjęcie w galerii. Serwis to nie tylko forum ale i blog, galeria, artykuły, wpisy w profilach, komentarze, dlatego chce promować nie tylko forum ale wszystko to co daje silnik vBulletin.

Dla zwolenników przedniej wersji nic się nie zmienia poza umiejscowieniem opcji w górnym menu:

post-3-14545036056976_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam uważam, że nowa wersja to pełna profeska.

O gustach się nie dyskutuje, ale wg mnie wszelkiej maści ozdobniki na tego typu stronach są zbędnym ciężarem. Jasne - powinna być zakładka z wszelkiej maści fotografiką i takowa przecież jest. A MY w 95% korzystamy jednak z forum. Jednym słowem: prościej = czytelniej = lepiej.

Szacun @krs (że Ci się chce).

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sławek Dr. a masz zamiar usuwać konto z forum?? :)

Nie mam zamiaru usuwać konta, nie po to wróciłem na nie po blokadzie konta, aby znów usuwać/ dezaktywować, ale skoro forum "rozwija" się, to ta opcja powinna być dostępna.

Tak samo, jak @Vejek, nie odczuwam zmian technicznych, tylko wizualne na minus.

Jestem już na forum jakiś czas. Kiedy wszedłem nie nie pierwszy raz, to nie miałem żadnego problemu w poruszaniu się po nim, chyba tylko ze zdjęciami, aby umieścić, a teraz...?

Sławek ostatnio dużo pracuje a mało śpi i jak o 5.00 rano pisze posty nie jest jeszcze sobą :eek:

Fakt. Ostatnio mało śpię, ale trzeźwo myślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam uważam, że nowa wersja to pełna profeska.

O gustach się nie dyskutuje, ale wg mnie wszelkiej maści ozdobniki na tego typu stronach są zbędnym ciężarem. Jasne - powinna być zakładka z wszelkiej maści fotografiką i takowa przecież jest. A MY w 95% korzystamy jednak z forum. Jednym słowem: prościej = czytelniej = lepiej.

Szacun @krs (że Ci się chce).

Dzięki za miłe słowa :beer: Gdyby PSW było przedsięwzięciem nastawionym na zysk pewnie już dawno bym go zamknął, na szczęście to co robimy razem z kolegami z Teamu to praca czysto hobbystyczna nie przynosząca żadnych korzyści materialnych, celowo unikam publikowania reklam a jeżeli już się pojawiają to są jedynie drobnym dodatkiem. Nie ma kasy - nie ma kłótni i mam nadzieję że tak zostanie na dłużej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, osoby korzystajacej głównie z forum za pomoca telefonu czy ipada i tak niewiele sie zmienia z poziomu aplikacji Tapatalk. Wchodząc natomiast na kompa widzę same zalety. Od razu czuć zmiany i są moim zdaniem na plus. 22 calowy monitor znacznie się zapełnił. Najbardziej cieszy mnie fakt zwiększenia rozmiaru wgrywanych zdjęć. Normalnie zapisuję je na 1200 px przy fotce kadrowanej poziomo i takie wrzucalem na forum przez co ich jakość strasznie leciała w dół po autkompresji na mniejszy rozmiar. Zmiany zawsze przynoszą cos nowego i powinniśmy się do tego przyzwyczaic tak samo jak do zmiany auta, adresu zamieszkania czy nowej dziewczyny/żony (tu nie zawsze na lepsze :P) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to ten nowy układ zwłaszcza jak chodzi o forum wygląda o niebo lepiej, bardziej przejrzyście i przystępnie :De

Jak chodzi o samą stronę główną to przyznam szczerze że jeszcze nie zaglądałem, dawno nie zaglądałem ale to chyba tak samo jak większość użytkowników forum!? Ale zajrzę - później :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Aktualnie na forum jest 76 użytkowników online.

Po kliknięciu w to zawsze pokazywało mi co robią użytkownicy w danej chwili, od kilki dni mam to

ryba7 nie masz dostępu do tej strony. Prawdopodobne powody to:

  1. Twoje konto nie ma wystarczających uprawnień, aby przeglądać tę stronę,
  2. Próbujesz edytować cudzą wiadomość lub wykonywać jakiekolwiek inne akcje administracyjne,
  3. Twoje konto nie zostało w pełni aktywowane lub jest wyłączone przez administratora,

2

Po1 zalogowanych oraz 55 gości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie na forum jest 76 użytkowników online.

Po kliknięciu w to zawsze pokazywało mi co robią użytkownicy w danej chwili, od kilki dni mam to

i

No dobrze, odblokuję tę opcję, myślałem że nikt z tego nie korzysta ;)

Też tak mam i jeszcze nie widzę 'funkcji "Lubię to" ....

Nie ma już tej opcji, pisałem o tym tu: http://www.fishing.org.pl/showthread.php?t=2234&p=86307&viewfull=1#post86307

"lubie to" lub "nie lubie to" wróć. :cool:

Lubię/Nie lubię wróci dopiero z aktualizacją silnika vBulletin do wersji 5 co kosztuje jedyne 209$ :D Jest jeszcz możliwość przejścia na inny silnik ale to są na razie odległe plany, najwcześniej koniec tego roku. Obecny silnik ma wszysko co potrzeba, jest stabilny i bezpieczny, tak wiec nie ma pośpiechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Zaktualizowałem silnik forum do najnowszej świeżutkiej wersji 4.2.3. Ponad półtora roku nie było żadnych aktualizacji, mam nadzieję że przez ten czas zostały naprawione niektóre drobniejsze błędy. Wszelkie problemy z działaniem serwisu proszę zgłaszać w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Połączyliśmy niektóre działy. Wędkarstwo gruntowe i karpiowe w jeden dział - wędkarstwo stacjonarne, powstał również dział Sprzętowy do którego trafiły wątki dot. hand made, problemów sprzętowych , akcesorii wędkarskich i sprzętu pływającego. Zmieniony został też układ działów, jak widzicie od najbardziej popularnych działów w dół, na górze mamy wisienkę na torcie czyli Wieści znad Wody :) Forum muchowe trafiło jako podforum spinningowego a Foto wideo jako podforum Hydeparku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.