Skocz do zawartości

Aktualizacje, nowości w serwisie.


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Zmieniłem układ forum, utworzyłem dwa główne działy - Forum i Giełdę, zmiana raczej kosmetyczna, lepiej mi takim układem zarządzać :) Z innych drobiazgów, dział muchowy trafił wyżej jako główny, posty z Foto Wideo trafiły do Hydeparku, watek do oceny zdjęć został tam przypięty przez co będzie lepiej widoczny. Działy Nasze sprawy i Serwis zostały połączone w jeden: Sprawy techniczno - organizacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany, zmiany, zmiany!

Mam uwagę do logo - tym razem na poważnie. Obecnie w zasadzie nie ma w nim nic co miałoby związek z Podkarpaciem.

Spróbujcie (adminie) wstawić w niebieskie pole na dole biały równoramienny krzyż, taki jak w herbie województwa, i zobaczcie jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logo jest bardzo ważne i z reguły w dobrych logach zawiera się jakaś symbolika czy historia. Jak najbardziej nie powinno być uniwersalne, ale to tylko moje skromne zdanie. W poprzednim "regionalność" była widoczna - choć przyznaje, raczej dla miejscowych, bo pewnie niewiele osób z Rzeszowa od razu rozpoznałoby kształt województwa mazowieckiego czy zachodniopomorskiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, 6 lat temu jak uruchamiałem vBulletin było podobnie, był to silnik komercyjny i posiadał masę różnych dodatków i usprawnień w porównaniu do darmowych skryptów, ludzie narzekali podobnie ja dzisiaj że zbyt skomplikowany itd. Obecny silnik jest bardzo nowoczesny, posada sporo nowych rzeczy do których trzeba się przyzwyczaić, takie czasy ;) vBulletin to klasa sama w sobie ale czas idzie do przodu.

Kasa jest , dzięki, muszę ją teraz zwrócić małżonce bo założyła wcześniej co by nieczekać na Pocztę Polską :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam pytanie, bo nie doszedłem sam do tego jak to zrobić.

Na starej wersji klikałem w „Pokaz nieprzeczytane posty”

Pojawiała się lista postów, klikałem sobie w ostatni numer strony z wątku i było ok.

A teraz klikam w „Bieżąca zawartość” później muszę kliknąć w wątek, otwiera się pierwsza strona …później przyklękuje się na ostatnią stronę wątku i w końcu jestem tam gdzie chciałem być.

Nie da się tego jakoś skrócić? Żeby klikając w post w „Bieżącej zawartości” przerzucało od razu w miejsce gdzie ten post jest umieszczony w wątku, albo na ostatnia a nie na pierwsza stronę wątku?

No chyba że to tylko mój problem … to będę sobie dalej klikał.

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.