Skocz do zawartości

Plany wędkarskie na nadchodzący sezon.


Siksa

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie plany na ten rok to min:

1) pojechać i połowić w Skandynawii

2) ustrzelić w końcu godnego bolenia oraz pstrąga

:beer:

Dla mnie podobnie jak u kolegi Łukasza.

Łukasz Szwecja czeka na wiosnę:),jeśli chodzi o bolenie na pewno przeznaczę im cały na wyłączność początek legalnego sezonu.Jeśli chodzi o kropka to jak najwięcej wyjść i ataków tej wspaniałej rybki:).Marzeniem wykorzystywać większość uderzeń wiślanych sandałków i być na rybkach w każdy dzień od początku spinningowego sezonu.

Oczywiście jeszcze to :beer: po udanym lub nie holu rybki życia w miejscówce o której nikt nie wie i w której zostanie,tyczy się każdego gatunku. :beer::beer::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokonać opłaty na sezon 2012 mając świadomość ,że nie dałem się ............ A wariant który wybrałem jest jak najbliższy temu ,że mogę swobodnie łowić ryby na wszystkich wodach w promieniu 130 km od Rzeszowa ;-) i nie martwic się gdzie opłacić jednodniowe pozwolenie.:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym sezonie zamierzam spędzać jak najwięcej czasu nad wodą zgłębiając tajniki wędkowania, a ponadto:

1. Zmodernizować sprzęt gruntowy

2. Złapać okazowego karpia

3. Złapać pierwszego suma

4. Rozpocząć przygodę z odległościówką

5. Wystartować w zawodach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamiar zacząć sezon w sobote, pierwszy wypad, i pierwsza nocka będzie, o ile nie będzie minusa w nocy, i cały dzień w niedziele zostać

chce zapolować na metrowca szczupaka , plus może jakieś okonki i węgorz może przy ogromnym szczęścu,

aby pogoda dopisała tylko :)

mam nadzieje, że jeden z planów się spełni :) (szczupak 100cm lub węgorz)

będe łowił w tym miejscu ( gdzieś w Szkocji :) )

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na nowy sezon nie jestem zbyt wybredny - odwiedzał będę raczej te same łowiska, co poprzednio, a moimi planami będą: złowienia karpia powyżej 5kg, złowienie jakiegoś ładnego amura i szczupaka powyżej hmm 60cm na spining;>

Nie są zbyt ambitne, ale może się uda spełnić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka najistotniejszych:

- Wyjazd na zagraniczne łowiska - np. Chorwacja, Słowacja, Czechy, Bośnia.

- Obronić pierwsze miejsce w spinningowych Grand Prix ( oj, będzie trudno, bo konkurencja rośnie w siłę).

- Pobić dotychczasowe rekordy pstrąga, klenia, jazia i brzany.

- Poznać wiele ciekawych osób nad wodą - dowiedzieć i nauczyć się czegoś nowego.

- Zaopatrzyć się w nowe przynęty.

- Rozpocząć swoją przygodę z muchówką.

- Napisać kilka interesujących artykułów wędkarskich.:)

Są jeszcze inne plany i marzenia - te najbardziej skryte;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównym priorytetem będzie Solinskie kogutowanie za sandaczem ,tylko to jestem moim głównym celem w tym roku + fly fishing in Solina i magiczne 55 cm kleniowego szczęścia .Kto wie ,może się uda.Aa był bym zapomniał bliżej sezonu sandaczowego ,sprawienie sobie batsona imb784 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze nadal mieszkam i pracuje w Irlandi to w planach mam zlowic:

-losos i troc wedrowna 10kg+

-sczupak 125cm+

-pstrag potokowy (ferox) 90cm +

-wybrac sie wkoncu na liny

-okon ze 2 kg

-wrocic chociaz jeden raz z wedkowania do domu na obiecana zonie godzine:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje plany wędkarskie na ten sezon to dać z siebie wszystko do czerwca bo pewnie wtedy zakończy się mój sezon,ponieważ na lipiec planowany jest przyjście na świat kolejnego członka rodziny;)i będzie po"ptokach":D. a jeżeli chodzi o rybki to kropek,kleń oraz bolek im poświęcę najwięcej czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byle by nie było po potokach @jon987 :D

Moje plany...

Przede wszystkim znaleźć więcej czasu na ryby.

Łowić wszystkim i wszędzie, samotnie i w towarzystwie.

Kupić parę "niepotrzebnych", lecz cieszących oko sprzętów :D

Zdecydowanie jednak najważniejszym będzie poznanie kolegów z PSW na zlotach i nad wodą :beer:

No i może czasem coś jednak złowić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.