Skocz do zawartości

Żwirownia w Zwięczycy-Rzeszów


mapet77

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj 2 godzinki na szybko z okoniówką, zdążyłem przed "zawodowcami" :)

Efekty marne - jeden niechcący wyciągnięty pistolecik, koło 35 cm, drugi podobny spiął się przy brzegu. Dobrze, że jednak miałem kevlarek, choć się wahałem chwilę czy wiązać.

Okoni brak...

Był ktoś może na zawodach?

Ciekawe jakie były rybki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj 2 godzinki na szybko z okoniówką, zdążyłem przed "zawodowcami" :)

Efekty marne - jeden niechcący wyciągnięty pistolecik, koło 35 cm, drugi podobny spiął się przy brzegu. Dobrze, że jednak miałem kevlarek, choć się wahałem chwilę czy wiązać.

Okoni brak...

Był ktoś może na zawodach?

Ciekawe jakie były rybki.

Siedziałem po drugiej stronie zbiornika i widziałem jak łowią:beer: przecież to norma:) a rybki jak nie brały tak raczej do rana nie było szału..drobnica..ale nie o to przecież chodzi;):beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam :)

Dzisiaj Odbyły się zawody Dla koła nr 1 O puchar prezesa :)

Były 2 puchary , 1 za największą rybę a drugi za największą masę ryb :)

Wygrał Pan Antoni kowal I miał ok 4kg , sama drobnica .

Największą rybę złowiłem ja , Był to karp 48cm 1,970kg :)

Ogólnie na zbiorniku brała tylko drobnica .Ale Były długie przestoje jak np 40min bez żadnego brania :)

Ps.Karpik oczywiście złapany na Method Feeder :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj od godziny 7 do 12 po raz pierwszy testowanie methody. Brań niewiele, ale coś się udało wyciągnąć: 4 leszczyki - największy ok.35 cm i karpik 41 cm. Ogólnie to słabo dookoła. Naprzeciwko dwóch dziadków na żywca 2 pistolety: jeden dostał z buta i wpadł do wody jak z kolegą Tommy33 głośno zaczęliśmy się zastanawiać co z nim zrobią, a drugi dostał niestety kołkiem i do bagażnika...obok jakiś kolega tylko leszczyka ok. 25cm i się zwinął. Najwięcej brań było między 10, a 11 jak zaczęła się zmieniać pogoda.

Edytowane przez Marcin_C
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dziś przed południem odwiedziłem ten zbiornik w celu złowienia kilku płotek.Dwie kule zanęty,zwabiły to co chciałem plus małe leszcze i okonie łącznie 12 szt.Po 40 min wyciągnąłem zarybieniowego kroczka,a jego koledzy przegonili mniejsze towarzystwo,i skończyła się zabawa.Byłem godzinę z minutami,przynęta pinka.Pogoda przepiękna.Było kilku łowiących ale raczej bez sukcesów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Byłem dzisiaj chwilkę zobaczyć co się dzieje na zbiorniku i .......... Powiem tak że tylu wędkarzy na żwirowni to nie widziałem , oblężenie zbiornika w około 80 % .Dużo osób nastawionych na żywca było. Jeśli chodzi o ryby to było złowionych troche nie miarowych karpi , kolega miał branie na żywca na płotkę ,ale cos się tylko pobawiło i odpuścilo (było widać ślady zębów na płotce) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w tamtym tygodniu na Zwięczycy. Ciężko było znaleźć wolne miejsce. Zdecydowana większość wędkujących nastawiona na szczupaka, metoda żywiec. Ja łowiłem z chłopakami na feeder i bat. Udało się złowić trochę leszczy i płoci.

Edytowane przez Andre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w tamtym tygodniu na Zwięczycy. Ciężko było znaleźć wolne miejsce. Zdecydowana większość wędkujących nastawiona na szczupaka, metoda żywiec. Ja łowiłem z chłopakami na feeder i bat. Udało się złowić trochę leszczy i płoci.

Takich oczywiście od 10 do 25:D na tym zbiorniku to standard:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.