Skocz do zawartości

Zalew Sieniawa Besko


Pittspeed

Rekomendowane odpowiedzi

Wynik dzisiejszego wypadu to:

-dwa szczupaki takie 50+

-dwa sandaczyki między 30 a 40 cm.

-jeden boleń ok 50cm

-pięć okoni od 20 do 30 cm.

do tego jedna "obcinka ", jeden sandacz taki ok. 60 cm. spadł już prawie na finiszu i kilka nie zaciętych brań.

Ogólnie to jestem zadowolony z wyprawy coś się działo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam

wczoraj (sobota od 15 do 23 ) we dwóch zarzucone na sandacza z gruntu, wynik marny tylko 2 sandaczyki niewymiarowe 37 i 43 cm. Obok starszy pan od rana też niewymiarówki w ilości 4 szt. Stan wody bardzo niski. Łowiliśmy koło WOPR na skałkach. Naprzeciwległym brzegu też kilku łowiących, ale nie widziałem żeby coś ciągneli konkretnego. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W tym roku byłem świadkiem jak wędkarz po zrobieniu kilku fotek wypuścił karpia około 8 kg na Czernisławce:p, wędkarze którzy to widzieli byli mocno zdziwieni:confused: niestety taki widok to na tym zbiorniku naprawdę rzadkość:( zolwik 007 gratuluję pięknej ryby i postawy oczywiście:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Nie. Wątpliwe żeby przyjechali a nawet jeśli to odcisków palców z sieci nie zdejmą.

Nie potrzeba zdejmować odcisków. Wystarczy zastosować zasadzkę...:) Nie możesz mieć pretensji o brak reakcji na kłusownictwo, skoro sam /lub Twój koleżka/ przechodzisz nad tematem do porządku dziennego i pesymistycznie twierdzisz, że nie warto się angażować, bo i tak nic nie zrobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno powiadomię PSR jak tylko zobaczę kłusoli. Myślę, że dla strażników będzie korzystniej złapać i ukarać jednego sieciarza niż 10 gości, którzy zapomnieli wpisu do rejestru. No i będzie to pozytywne dla łowiska, a nie tylko dla portfela prezesa :)

Edytowane przez Kubson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Niedzielę - nic, byłem wczoraj - nic.

Woda wg mnie za wysoka. 0,5-1m niżej i będzie ok. Na tą chwilę sądząc po stanie wody na Wisłoku poniżej zapory, to raczej nie puszczają za bardzo z zalewu, także raczej opadać nie będzie. Jeśli już, to niewiele. Pewnie przytrzymają tak do zimy. Poza tym w Październiku miał się zakończyć remont zapory i stan wody (podobno) ma wrócić do tego sprzed kilku lat.

W tej chwili jest bardzo trudny dostęp do większości miejscówek. Woda lekko trącona, ale tragedii nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.