Skocz do zawartości

Warsztaty muchowe!


Andre

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnimi czasy odebrałem sygnały, iż jest zainteresowanie zorganizowaniem warsztatów "flytyingowych". Nie ukrywam, że osobiście również byłbym chętny by wziąć udział w tego typu spotkaniach.

Jest osoba, która zgłosiła chęć podzielenia się wiedzą- chętni by z tego skorzystać też są... więc pora działać.

Proszę zatem osoby zainteresowane tematem o zgłaszanie akcesu w tym wątku. Zobaczymy ile osób bedzie chętnych- potem pomyślimy wspólnie o lokalizacji. W wielu zakątkach kraju coś takiego z powodzeniem działa- może u nas też się przyjmie.

Zapraszam do dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andre, super pomysł.

Myslę że już najwyższy czas aby i na Podkarpaciu odbywały się takie spotkania.

Jesli to nie tajemnica, to uchyl proszę rąbka tajemnicy i zdradź kogo miałeś na mysli pisząc "Jest osoba, która zgłosiła chęć podzielenia się wiedzą".

Pozdrawiam,

Artek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, moja skrzynka z materiałami i narzędziami spakowana, jutro kupie tylko kilka haków i ... Poproszę o adres i datę.

Chętnie nauczę się kręcić jakieś fajne muchy.

ps Andre .. jak to było w przedszkolu ..'kto proponuje ten wykonuje" tak wiec organizuj Krętaczu ..

A gdybyś potrzebował pomocy -daj znać .. jak tylko będę mógł -pomogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym bardzo podziękować tajemniczej Osobie za tą inicjatywę. Świadczy ona nie tylko o dojrzałości wędkarskiej, ale o ogólnym podejściu do ludzi. Teraz to "towar" bardzo deficytowy w codziennym życiu i na naszym forum również:eek:. Uczcie się "mistrzowie" wszelkiej maści od Kolegi.

Teraz konkrety...jestem w stanie załatwić za free przyjazdne lokum w okolicach Niska(na górze bar , hotel).

Co do lokalizacji w okolicach Leska,to też mogę coś załatwić, alę za free będzie ciężko.

Mam nadzieję, że w tym roku uda się to spotkanie zrealizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł jest mocny! Osobiście najbardziej pasowałoby mi, gdyby takie spotkanie odbyło się w okolicach Rzeszowa. Jeżeli klimaty miałyby być bardziej południowe, to warto połączyć ze streamerowaniem za kropkami - ale to oczywiście dopiero w lutym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się kręcić much bez podlewania ich zacnymi trunkami.

Bez tego rybom nie będą się podobać, będą krzywo pływać lub tonąć ;)

Dla mnie takie spotkanie powinno być w weekend, połączone lub nie z wędkowaniem, ale w miejscu przyjaznym dla wędkarzy, np. jakaś agroturystyka, mająca doświadczenie z wędkarzami lub/i odpowiednią lokalizacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może bardziej warto by było spotykać się wieczorami przy weekendzie w okolicy Rzeszowa, kwestia miejsca..., na każdym spotkaniu jakiś temat przewodni np. sucha mucha i każdy z uczestników przedstawił by swoje ulubione wzory, każdy na pewno na tym skorzysta...

Popijanie "Markowych" trunków może warto pozostawić na inną okazję:D Trzęsącymi łapami to może być potem problem z sikaniem... i trzymaniem materiałów przy kręceniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również chętnie wybrałbym się na takie spotkanie ze sztuczną muchą!!:beer:

Czy tylko chodzi o krętactwo czy również spotkanie nad rzeką? Szczerze powiedziawszy chętnie podpatrzył bym speców wywijających muchówką i ładnie kładących muszkę na wodzie.

Edytowane przez plebsik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andre, super pomysł.

...uchyl proszę rąbka tajemnicy i zdradź kogo miałeś na mysli pisząc "Jest osoba, która zgłosiła chęć podzielenia się wiedzą".

Pozdrawiam,

Artek.

To kolega Łukasz- @luk_hna.

Fajnie, że jest grupa chętnych. Z tego co widzę najczęściej pada stwierdzenie "Rzeszów lub okolice".

W Rzeszowie nic raczej nie zdziałam, ale jeśli w grę wchodzą okolice to zapraszam... do siebie. Około 10 osób się odezwało w wątku. Jak znam życie frekwencja nie zawsze będzie stuprocentowa, więc spokojnie można coś takiego ogarnąć w domowych warunkach. Powiedzmy w soboty wczesnym wieczorem.

No chyba że ktoś z Rzeszowa jest w stanie coś zorganizować "na mieście".

A w przyszłości można się pokusić o wyjazd gdzieś nad San. Zakotwiczyć np w Gawrze, wieczorem pokrętaczyć, a rankiem wyskoczyć nad wodę.

Zacznijmy jednak od spotkań lokalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że na początek będę mógł zaprezentować moje skromne doświadczenia, które pomogą kolegom w sporządzaniu podstawowych "klasycznych" wzorów muszek.

Podkreślam, że cały czas staram się rozwijać i z każdym tygodniem moje muszki są coraz bardziej "przemyślane", sądzę, że jest również kilka osób które na pewno pokażą wiele ciekawych rzeczy: @Loboss, @Dzieciol, @pawelgibadlo... i na pewno nie jeden z Was potrafi wyczyniać cudeńka...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie wziął bym udział w takim spotkaniu, może nauczył bym się czegoś nowego. Na spotkanie można by wykorzystać jakaś sale w szkole w Rzeszowie lub są na pewno na terenie Rzeszowa jakieś lokale a salami konferencyjnymi. Kwestia dogadania się z dyrektorem lub właścicielem. Ot taki mój pomysł:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.