Skocz do zawartości

Kontrole wędkarskie


mapet77

Rekomendowane odpowiedzi

Owszem korzystam, ale nie po to by zmienić sens wypowiedzi, a najczęściej poprawić błędy stylistyczne które mi się zdarzają lub coś dodać. Więc nie zarzucaj mi jakiś bzdet.

Jakiś czas temu pisałeś na forum o miesiarzach w gumofilcach z wiaderkami-nie było Ci głupio jak na zlocie chłopaki zapytali Cie po co wypisujesz bzdety jak nie wiesz jak było ?

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem było mi głupio, po powrocie do domu sprawdziłem i okazało się, że nazwałem ich specjalistami, a nie gumofilcami..... http://www.fishing.org.pl/f10/wislok-83/index103.html#post26416 , kolegów tych przepraszam jeszcze raz bo faktycznie nie wiem co z okoniami zrobili-a z tego co mi powiedzieli okonie wróciły do wody.

Tamta sytuacja wyleczyła mnie z mówienia czegoś gdy nie jestem tego pewien. Stiff, jeśli to Ty byłeś jednym z tych kolegów to pozdrawiam i do zobaczenia nad wodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nie jestem zwolennikiem stosowania takich używek, ale czytając info. dochodzi się do wniosku, że niektórym woda sodowa uderza do głowy, a ci którzy chcą się wykazać i pokazać "kom ja to jestem, jaką władzę posiadam" NIGDY nie powinny pełnić żadnych funkcji publicznych ani społecznych. Tak dla dobra społeczeństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A żebyś wiedział że tak. Wiesz co w tym kraju osobie pełnoletniej za to grozi? Naprawdę wolałbym się o tym nie dowiedzieć niż odwiedzać dzieciaka w pace.

Pomyśl tez o tym ze ta osoba może później wsiąść za kółko i zabić siebie oraz inne osoby. Pewnie właśnie przez taką znieczulice ostatnio zginęło 6 osób bo laska nie zareagowała na pijanego i naćpanego gościa.

Na szczęście każdy ma prawo mieć swoje zdanie i ja uważam że goście dobrze zrobili. Jeśli świadomie łamie się prawo, to powinno mieć się świadomość jakie konsekwencje za to grożą.

Przepraszam za off topic, proponuje wrócić do tematu kontroli wędkarskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Mam pytanko, zadzwonił do mnie wczoraj wystraszony kolega i opowiedział mi taką historyjkę. Pomagał starszemu koledze podbierać karpia on miał zarzucone 2 wędki a że dziadek nie miał podbieraka tak ten mu użyczył swojego z tym że kolega wędkę trzymał w ręce a dziadek sam osobiście podbierał.Nadeszła kontrola SSR i afera że kolega łapał na 3 wędki,że jeden drugiemu karpie przekazuje, nie pomogły tłumaczenia że pomaga starszemu koledze siedzieli nie daleko siebie. Dziadek też coś nie w porządku się zachował nie umiał wytłumaczyć zaistniałej sytuacji nie obyło się bez policji. Tak sie pytam czy pomagając drugiemu koledze mam zwijać wędki.Dodam że znajomy stosuje zasadę złów i wypuść a całe zajście było na zbiorniku Męciszowskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechali by tam gdzie trzeba anie głupotami sie zajmują jak dziadki na stawach tc-dębica na stawie C kolo mostu (starorzecze) w wiaderkach karasie lub linki pod 15cm trzymają albo łapią na 3 wędki to tego nie widza.

A co do podbieraka to ja nigdy nie zwijam wędek jak komuś podbieram bo bez sensu a i siatke miało się czasem jednaną na 2. W regulaminie z tego co wiem nie ma że nie mogę iść i komuś podebrać ryby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Kontrole wędkarskie ostatnio się strasznie nasiliły :)

Gadałem z różnymi wędkarzami i wszyscy są pod wrażeniem co się ostatnio dzieje :)

W tamtym tygodniu byłem kontrolowany 6 na 7 dni z rzędu :) Przyszli w pon-wt-śr potem w czwartek nie byłem i pt-sob-nd :)

Znajomy to sami mi mówi że zawsze jak jest na rybach ma zaliczoną kontrolę :)

Mój Brat identycznie to samo ,cały czas kontrolują :) Ale ja się z tego cieszę :)

W całym swoim życiu nie byłem tak dużo razy kontrolowany jak w tym miesiącu ,Znajomego nawet 2 razy dziennie kontrolowali w tym samym miejscu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już o tym pisałem, ale się powtórzę "etyczny wędkarz nie potrzebuje kontroli, straży i innych czynników nad wodą". Niestety utarło się, że straż rybacka wykazuje się ilością skontrolowanych nad wodą i ilością kontroli, a nie ilością złapanych, zatrzymanych kłusowników. Gdyby rozliczać ich z ilości zatrzymanych narzędzi kłusowniczych i postawionych przed sądami kłusowników wtedy sytuacja zmieniła by się radykalnie. A tak to PANOWIE STRAŻNICY wolą kontrolować wędkarzy nie narażając się nikomu zamiast ścigać przestępców. A raporty z przeprowadzonych kontroli wyglądają imponująco i nikt się nie przyczepi, że biorą pieniądze za nic. Reasumując do du.. z takimi strażnikami i takimi kontrolami. Pozdr....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.