Skocz do zawartości

Woblery użytkowników - prezentacje


Bogol

Rekomendowane odpowiedzi

Ładne te Wasze woblerkowe cukiereczki ,ja ukręciłem kilka puchowców dla znajomego ze sklepu Gruba ryba w Lesku .Łowiłem na nie fajne okonie,trafił się leszcz zapięty za pyska dużoo sandaczy jak i wiele obcinek.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez kroku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne te Wasze woblerkowe cukiereczki ,ja ukręciłem kilka puchowców dla znajomego ze sklepu Gruba ryba w Lesku .Łowiłem na nie fajne okonie,trafił się leszcz zapięty za pyska dużoo sandaczy jak i wiele obcinek.

Ładne puchowce, dobra na okonia i sandacza jest jeszcze krzyżówka koloru żółtego z czarnym,zielony fl -jak znajdę fotkę z Solina / Zawóz z października 2011 to wrzucę -pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do powyższego, chciałbym aby Koledzy mający doświadczenie z tymi sprzętami rozwinęli temat.

Co kupić?

Witam ,polecam Proxxsona ja mam o mocy 100W/220V z regulacją obrotów już parę lat,bardzo precyzyjny wygodny i wytrzymały.Są różne wersje nawet 12 voltowe .Na allegro można trafić już w granicach 100zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest duża szpara to w to miejsce wklejam listek materiału z którego jest zrobiony korpus a potem szpachluje. Używam dwie szpachlówki. Do PCV stosuje białą akrylową firmy Konmas a do lipy szpachlówkę do drewna Śnieżki w kolorze sosny. Szybko wysychają a po szlifowaniu są gładziutkie jak pupcia niemowlaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z chwili wolnego mogę w końcu zaprezentować swoje wypociny:) Są to moje pierwsze woblery, więc nie wyglądają tak dobrze jak chciałem… Testy w wannie wypadły całkiem dobrze, ani jeden nie wywraca się na boki, jedne pracują agresywnie, a inne bardziej spokojnie. Mam nadzieje, że następne przynęty będą wyglądały lepiej, bo już niebawem będę się zabierał za struganie:) Tak na próbę zrobiłem sobie jeszcze trzy obrotówki, wiem że trochę małe skrzydełka i tandetnie wyglądają, ale najważniejsze że pracują w wodzie:) Pozdrawiam wszystkich samouków :D

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Poniżej pokaże kilka swoich wypocin.

Woblerki robię od niedawna, dlatego przydadzą mi się dodatkowe wskazówki :)

Wykończone okonki (pociapane, ale kolorki łowne :)):

P1010004.JPG

P1010006.JPG

P1010010.JPG

Boleniówki (pierwsze w życiu :P). Aktualnie robię sporą serię takich właśnie (ulepszonych znacznie) przynęt :)...

P1010014.JPG

P1010018.JPG

Sliderki:

DSCF1385.JPG

DSCF1384.JPG

DSCF1383.JPG

DSCF1386.JPG

No i boleniówki:

DSCF1387.JPG

DSCF1390.JPG

DSCF1392.JPG

DSCF1393.JPG

DSCF1394.JPG

No i cztery boleniówki, któe widziały wodę podczas testów.

Praca super - typowo boleniowa. W opadzie lusterkują. Podczas szybkiego ściągania praca migotliwa, delikatna... Bardzo fajna :)... Oby pozostałe tak samo cykały.. :)

DSCF1395.JPG

DSCF1397.JPG

DSCF1398.JPG

DSCF1401.JPG

DSCF1402.JPG

DSCF1403.JPG

DSCF1405.JPG

To by było na tyle...

Niech ktoś mnie zmotywuje, bo nigdy tego nie skończę :P... Inspiracji mi trza :)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.