Skocz do zawartości

Wisłok


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, rafaello napisał:

 Od zalewu w Rz w górę rzeki to go nie brakuje.Na pewno w Twojej okolicy też występuje będzie podchodził z Sanu.A jak nie to próbuj na Sanie.

W "górę" to masz na myśli  orientację mapy czy faktyczny kierunek rzeki? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.04.2021 o 09:37, Slawekwas napisał:

Ja już byłem kilka razy na miejskim i zero kontaktu i ani najmniejszego spławienia. Woda podwyższona ale czysta.

Radzę próbować na dopływach w przyujściowych odcinkach. Cieplejsza woda i rybki "ciągną" na wiosnę w górę rzeki. Łowiłem w poniedziałek - brały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pawel79 napisał:

Dzisiejsze zdjęcie z nad miejskiego Wisłoka, dla skali wobek 4 cm . Ciekawe co się stało , po drodze w stronę tęczowego widziałem też sandacza prawie doszczętnie zjedzonego około 60 cm . 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Wszystko wskazuje na rozkład w wyniku śmierci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Pawel79 napisał:

Raczej interesuje mnie przyczyną śmierci.  Popełniłem błąd , że nie wezwałem coronera , ale prawdopodobnie był to zdrowy okaz samicy szczupaka . 

Nic straconego. Grupa dochodzeniowo-śledcza policyjnego "archiwum x" rozwiązuje takie sprawy nawet po kilkudziesięciu latach. Najlepiej zabierz to co znalazłeś do domu, schowaj w lodówce i przekaż komu trzeba. Zagadką zajmą się odpowiedni ludzie. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem jak wiatr ustał zaświeciło słońce woda nagle ożyła widziałem mnóstwo kleni jak zbieraly cos z powierzchni ale nie mialem ani brania na woblerki. Macie jakieś pomysly jak się do nich dobrać. Próbowałem na smuzaki głębiej schodzące woblerki i nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli koniecznie musi być spinning to spróbuj sztucznego czerwonego lub białego robaka na bocznym troku. Ja bym wolał  rzucić na chleb czerwonego pijawke lub wątrobę z gruntu. Jeżeli skombinujesz konika polnego to rzuć z powierzchni na niego

Edytowane przez GryDis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomek96spróbuj łowić małymi gumami typu Tanta, Easy Shiner, Gunki Kiddy, wszelkie imitacje larw, małe jaskółki. Wszystko to na możliwie lekkich główkach, prowadzone drobnymi ruchami. Sprawdź różne warstwy wody, od powierzchni, przez toń aż do samego dna (pomimo, że spławiają się przy powierzchni). W zimnych porach roku gumy są dla mnie przynętą nr 1 na klenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tomek96 napisał:

Wczoraj wieczorem jak wiatr ustał zaświeciło słońce woda nagle ożyła widziałem mnóstwo kleni jak zbieraly cos z powierzchni ale nie mialem ani brania na woblerki. Macie jakieś pomysly jak się do nich dobrać. Próbowałem na smuzaki głębiej schodzące woblerki i nic

 

Czas kupić muchówkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.