Skocz do zawartości

Wisłok


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

Spóźniony troszeczkę raport z sobotniego wyjścia na ryby:

Od 8 do 12 nad wodą, nad Zalewem w Rzeszowie oraz ostatnią godzinę na Wisłoku poniżej zapory. Pomimo chłodu wytrwale spiningowałem w poszukiwaniu szczupaka. Efekt: 3 brania szczupaków, dwie ryby na brzegu (45 na twister i ok. 40 cm na wobler) oraz jedna obcinka - szczupak chyba nie trafił w przynętę, bo stalka miała 25cm... Na Wisłoku zaś złowiłem 2 okonie (ok. 25 i 20 cm) oraz jeden bolek (ok. 30 cm) - wszystkie trzy ryby na niewielki ripper uklejopodobny.

Brań było więcej niż się spodziewałem, a podkreślić należy, że łowiłem z brzegu - na zalewie przydało by się jakiekolwiek pływadełko.

PS. Ma ktoś może miejsce na łodzi, ewentualnie dysponuje takim sprzętem do wypożyczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spóźniony troszeczkę raport z sobotniego wyjścia na ryby:

Od 8 do 12 nad wodą, nad Zalewem w Rzeszowie oraz ostatnią godzinę na Wisłoku poniżej zapory. Pomimo chłodu wytrwale spiningowałem w poszukiwaniu szczupaka. Efekt: 3 brania szczupaków, dwie ryby na brzegu (45 na twister i ok. 40 cm na wobler) oraz jedna obcinka - szczupak chyba nie trafił w przynętę, bo stalka miała 25cm... Na Wisłoku zaś złowiłem 2 okonie (ok. 25 i 20 cm) oraz jeden bolek (ok. 30 cm) - wszystkie trzy ryby na niewielki ripper uklejopodobny.

Brań było więcej niż się spodziewałem, a podkreślić należy, że łowiłem z brzegu - na zalewie przydało by się jakiekolwiek pływadełko.

PS. Ma ktoś może miejsce na łodzi, ewentualnie dysponuje takim sprzętem do wypożyczenia?

gdzie spinningowałes na zatoce raczej trudno ci bedzie o miejsce u kogos na łodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Postanowiłem wreszcie zabrać sie za szczupaki i one dzisiaj stały sie celem mojej wyprawy nad Wisłok.Jak na pierwszy jesienny wypadzik szczupakowy, uznaje za udany ;D.Przynajmniej wiem ze można jeszcze złowić ładne sztuki i warto troche pomarznąć nad wodą ;).Co prawda to nie kolos ale walczył godnie i za to popłynoł rosnąć dalej.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin szczupły całkiem , całkiem . Chodziłem dziśiaj za szczupłym ale bez rezultatu choć liczyłem że coś pyknę . Przestawiłem się na inne łapanie to zaraz miałem małego raptorka ok 35 cm i jeszcze jedno branie , ale rybka szybko spada , myślę że klenik podobnej wielkości. Nad wodą choć jest zimno to jest bardzo przyjemnie.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc nie tylko ja byłem dziś na rybkach ;)

Gratki panowie, dobrze że cos brało ;)

Ja na wisłoku niestety nie złowiłem nic może dlatego, że łowiłem na nim jakieś 15 min.

Ale potem jak przeniosłem się na taki dziki stawik połowiłem rybek :) 6 szczupaczków i 12 okoni :) nie były gigantami bo mieściły się w przedziale 20 do 30 cm ale przynajmniej cokolwiek brało :) Dzień zaliczam do udanych :)

A na fotkach kolejno:

Dwie największe sztuki dzisiejszej wyprawy ;)

Moi znajomi z którymi często spotykam się nad wodą :D

I na końcu to co zostało z mojej gumki po wycholowaniu trzeciego szczupaczka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od rana jak zwykle udałem się na ukochany Wisłok , były jakieś drobiazgi z klenia a na koniec pstrąg 40 cm zaatakował mi wobka(swojaka),branie było bardzo delikatne ale za to potem to poszalał.Fotka i do wody.Nad wodą było jak zwykle bardzo przyjemnie , pozdrawiam .

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.