Skocz do zawartości

Rzeka San


Oktawian

Rekomendowane odpowiedzi

Marekn - dzięki.

Qpel - odcinek zamknięty - sprawdziłem na PZW Krosno, San zamknięty do budki dróżnika w Manastercu. Czy ktoś mi może podpowiedzieć, czy chodzi o dróżnika w okolicach Sobienia, czy poniżej Sanoka? 

Edytowane przez indian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, domek1995 napisał:

Podpowiedział by ktoś gdzie w Dynowie są jakieś miejsca nadające się do łowienia  feederem z dosyć dobrym dojazdem? 

Kolego jedż do Bachórza za torami jest droga jedziesz obok stadionu dalej jest kort tenisowy objedziesz kort od prawej o ile rolnicy już porobili i dojedziesz do sanu ,,nad sanem są schody i po prawej od schodów masz tabliczke wody górskie wiec sie nie pomylisz,,,lu jadąc dalej miasz piekarnie skręcasz obok oczyszczalni jest droga ze szwelów kolejowych później normalna utwardzona i dojedziesz nią nad sam san...miejscówek jest od groma tylko większośc robi z tego dziwne tajemnice,,ale jak to mówią znajomi jak ktoś uja łapie to nawet czerwonego ze słoiczkiem chowa przed innymi żeby nie widzieli na co łowi ha ha..,połamania tylko nie na kolanie bo wiecej nie podpowiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie podpowie ktoś gdzie można spróbować swoich sił z baśkami na muchę? Wybieram się na San ale do tej pory łowiłem tylko na odcinku powyżej Soliny, OS i okolice Leska i Postołowa. Nie chodzi mi o opis konkretnej rynny z podanym zdjęciem na Geoportalu. Raczej ogólne wskazówki w jakich rejonach szukać tych ryb. Będzie to pierwszy wypad z nastawieniem na te konkretne ryby.

Dzięki za wszelkie info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótkie galoty to bym sobie odpuścił już na dobre.

Myślę, że jakieś polarowe spodnie lub grubszy dres i na to guma wystarczą jeśli nie siedzisz cały czas po pachy w wodzie. 

Jeśli głębokie dłuższe brodzenie to może być mało. 

To tak na bazie moich doświadczeń w łowieniu na odcinku Sanok - Dynów. 

Edytowane przez siatkaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pewnie jedna z ostatnich w tym sezonie z tzw. wlewkowych. Temperatura wody radykalnie się obniżyła i ryby czują zbliżającą się zimę, zaczynając wędrówki na głębsze,spokojne rynny.

 

 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez w.d.wobler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.