Skocz do zawartości

Jezioro Solińskie


wifer

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam Wszystkich;)

wybieram sie na majowy weekend nad jezioro Solińskie:P

Chce łowić karpie metodą gruntową a za przynete uzywac kulki proteinowe:P

prosze o podpowieć czy Wgl Warto a jesli tak to jakie miejscowosci proponujecie:P??

bylem tam rok temu dwa lata temu i ani skubniecia nie miałem..;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solina to wielki zbiornik żeby łowić kulkami to musisz znaleźć odpowiednie dno ,dobra by była echosonda.

Bez nęcenia grubego kilkudniowego albo ponad tygodniowego i to nie paczuszką kulek tylko kilogramami -najlepiej na taczkach żebyś woził i z łódki wyrzucał :) nie jestem karpiarz ale jeśli spełnisz te dwa warunki to możesz liczyć na jakieś miśki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Sorki jesli to nie miejsce na takie pytanie ale mam do Was znajacych teren pytanie. Chcialbym wyjechac z rodzina( zona, male dzieco) nad jezioro solinskie na pare dni. Szukam domkow do wynajecie w poblizu wody. Ze wzgledu na wiek dziecka( roczek) spartanskie warunki nie wchodza w gre, raczej dobrze wyposazony i czysty domek. Wiecie o co chodzi? Zona na spacerek z dzieckiem a ja na rybki. Chetnie zabral bym psa dlatego wlasciciele musza tolerowac zwierzeta domowe. Dodat tylko ze to duzy pies tak pod 50 kg wazy.

Moze mi ktos cos polecic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam domki na Wyspie Energetyka. Byłem wraz ze znajomymi ( + dwójka maluchów 1,5 i 2,5 ) w zeszłym roku w weekend majowy.

Było ok do wody bardzo blisko. Niestety kiedy zrobiło się zimno i zaczął padać maluch bardzo się nudziły.

A i cena dość wysoka chyba 300 zł za dobę (na górze dwie sypialnie) Niestety trzeba pilnować aby maluch nie pospadały ze schodów.

To tak w wielkim skrócie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyt:"Chopaki! Serwis niby podkarpacki a przecież podkarpacie wszystkim kojarzy się głównie z Bieszczadami i Soliną. A tu nic nie ma na temat największych wód województwa."

A co tu pisać? Nad Soliną trzeba bywać, a nie o niej pisać. To perła w koronie naszego województwa, a Bieszczady, no cóż kto był w Bieszczadach choć raz będzie do nich wracał. Ja osobiście zakochany jestem w Solinie. Właśnie wkleiłem kilka fotek w galerii. Może rozpoznasz tereny w których bywam, chociaż będzie trudno. Przecież to olbrzymi obszar, a linia brzegowa to grubo ponad 100km. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem dzisiaj. Woda duża i mocno wiał wiatr. Bez efektów.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem zbytnio czasu szukać, znalazłem jedną fotę. To zależy od roku i wczesnej ciepłej wiosny żeby w maju nad Soliną było majowo. To olbrzymi obszar wodny otoczony przez góry więc wiosna tam zagląda później niż na nizinach. Ja będąc na początku maja spotykałem w górskich żlebach śnieg.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę jednak, że znikniecie śniegu to tylko kwestia czasu tym bardziej, że idzie ku dobremu:) A więc miło poczytać, że znaczna część użytkowników rozpoczęła już sezon w pełni, oby z jak najlepszymi rezultatami. A więc życzę połamania no i obfitych artykułów z wiosennych wypraw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.