Skocz do zawartości

Jezioro Solińskie


wifer

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie sam początek agrafki jest raczej zarośnięty.

Ta zatoka jest po tej samej stronie co parking/sklep, z tym że musisz iść dość daleko, tak "na oko" około 1 -1,3 km

900 metrów jest do ostatniego domku a do tej zatoki jeszcze z 700m. Lepiej na Wołkowyje się wybrać koło poczty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy,jak tylko będę się widział z kuzynem to wezmę tel. i emaila do Benka;).

Poszukaj jeszcze w necie,kiedyś gdzieś widziałem stronkę z jego ofertą.Nie wiem czy nie przypadkiem na allegro?Bij zabij teraz nie pamiętam.Latem tamtędy przejeżdżałem i ot tak wstąpiłem z ciekawości.Fajnie to tam wygląda.Latem też w planach 1 tydz.nad Soliną,karpie,ponton może spining itp.;):D,ale to na razie plany.

Na pierwszej fotce,ta zielona budka to domek pływający właściciela.Super patencik:D.

Polecam Benka. Wspaniały wędkarz i człowiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajną cenę walnęli dla zrzeszonych z innych okręgów... 30 zł za dobę, wody nizinne :eek:

Z tego co pamiętam w tamtym roku też taka cena była dlatego za 130zl opłacało się wykupić na cały rok....a propo tej budy Kierunek werlas gdzie można też zapłacić wiem gdzie to ale nie wiem czy będzie w święto czynne więc zapłacę na stacji BP tak jak koleDzy radzili....moja baza to wyspa ....więc jakby ktoś zaglądał tam to zapraszam na małe conieco....pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! W sierpniu zaplanowałem urlop wraz ze znajomymi nad Solinią. Czy znajdzie się jakaś dobra dusza, ktora zna dobrze zbiornik i ma ochotę powędkować razem? Chodzi głównie o spinningowanie z łodzi. Fajnie jakby miała swoj sprzęt pływający :) oczywiście NIE za darmo :) nie oczekuję jakichś profesjonalnych przewodników wędkarskich :) chodzi głownie o fajną zabawę, poznanie osób dzielących tę samą pasje i ewentualnie jakies wyniki :) Pozdrawiam i prosilbym o konkretne odpowiedzi :)

data urlopu 9-19 sierpnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę nad Soliną i kogo bym nie pytał o wędkowanie na jeziorze, to każdy narzeka, że KICHA. Wędki moczą się przez cały czas w wodzie i tylko nektórzy wyciągają pojedyncze egzemplarze leszczy, sandaczy, kleni. Spotkałem dzisiaj znajomego wędkarza i podobno miejscowi złowili suma na 30kg. i po wstępnej degustacji nie nadawqał się do konsumpcji. Podobno tak było.;) Ja osobiście czekam bardziej na pogodę niż na jakieś rewelacyjne wyniki. Będzie pogoda, będą wyniki. Pozdr.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ważył 30 kg to zeżarł przez cale swoje życie ponad 200 kg ryb tylko jeden taki drań. W czerwcu nie wolno go łowić bo jest okres ochronny PZW mówi, że w Solinie się nie rozmnaża to po co to ścierwo chronić. Jeżeli się rozmnaża a mam informacje że łowiono malutkie sumki kilku wędkarzy mi o tym mówiło to dramat i przyczyna mniejszego rybostanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ważył 30 kg to zeżarł przez cale swoje życie ponad 200 kg ryb tylko jeden taki drań. W czerwcu nie wolno go łowić bo jest okres ochronny PZW mówi, że w Solinie się nie rozmnaża to po co to ścierwo chronić. Jeżeli się rozmnaża a mam informacje że łowiono malutkie sumki kilku wędkarzy mi o tym mówiło to dramat i przyczyna mniejszego rybostanu.

A ten znowu swoje:):beer::beer::beer::beer:temat powraca co roku o tej samej porze:D

I żeby nie było że ryb nie ma w Jeziorze Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Poprostu ruszcie się nad wodę ,a nie narzekacie przed komputerami że ryb nie ma:p

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez Grzesiek88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.