Skocz do zawartości

Zalew Rzeszowski


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

witam jesli chodzi o zalew rzeszowski to najlepiej na spining wybrac sie wczesnie rano gdyz jest fajnie spokojnie w godzinach po 8 rano juz zaczyna sie ruch jak na stolowce wiec z lowienia zadnej przyjemnosci dzieci strasznie duzo i itp a od strony akademikow tez zal lowic zarosniete wszystko jak rower w pokrzywach:) wiec od strony wsk praktycznie tylko da sie pospiningowac pozdrawiam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam takie pytanie czy łowi ktos z pontonu moze lub ludki na zalewie w rzeszowie? jesli tak prosił bym o rade gdzie najlepiej zakotwiczyc zeby można bylo sie pobawic troszke na spinning pozdrawiam:)

Zalew jest bardzo urozmaicony, jest bardzo dużo zatoczek, miejsc pozarastanych trzcinami itp, proponował bym ci opłynięcie wyspy, tam gdzie jest stary most, obecnie same betony z niego zostały, jadąc scieżkom rowerową na samym końcu możesz zwodować ponton (początek zalewu, samochodem pod samą wode można dojechać w Zwięczycy jadąc od Rzeszowa w lewo na światłach i do końca drogi jedziesz), jest tam fajne rozwidlenie i kilka wysepek, fajna zatoka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wczoraj tj. 31.07 od 17- 20 byłem na Lisiej Górze w okolicy kajaków, bolenie około 50-60 cm chlupały się przez cały czas jak łowiłem- spinning, nie przeszkadzały im rowerki wodne i kajaki, i moje przynęty:) Okonki brały (2) Hehe

PS: Trzeba zacząć ubierać nad wodę spodnie bo meszki pogryzły mi całe nogi.

Edytowane przez maniekman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Jakoś ciężko jest mi się zebrać w sobie i wybrać nad zalew bo kilka moich wypadów zakończyło się porażką :( no i woda ogólnie rzecz biorąc "odrzuca"ale widząc, że koledzy coś tam wyciągają może się przełamię i spróbuję...ciężko być optymistą kiedy więcej mułu i śmieci niż wody no ale zawsze coś ciągnie nad wodę jaka by nie była;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.