Skocz do zawartości

Łowisko Specjalne: Siepietnica - Wróblowa - Ujazd


Fly

Rekomendowane odpowiedzi

miejsca na spining nie ma określonego, dziś przed południem byłem na stawie rafineryjnym U2 i siadły 3 szczupaczki krótkie i jeden ponad 65cm niestety spinka koło brzegu :mad:. I garbusek 41cm :eek: nawet nie wiedziałem że takie tam są i drugi krótszy 27cm. Wcześniej łowiłem na stawie U1, także miejsce do wyboru zależy od szczęścia i danego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś obeznany napisać gdzie najlepiej usiąść za karpiem z marszu na 1 dzień? Siepietnica, Wróblowa czy Ujazd? Wybieram się na te łowiska już od jakiegoś czasu i nie mogę dojechać. W tygodniu można spokojnie połowić czy dużo ludzi? Jak z opłatami? Na wszystkich stawach jest strażnik i u niego się płaci czy trzeba gdzieś specjalnie jechać wcześniej i opłacać? Można usiąść w każdym miejscu czy są miejsca na których jest zakaz połowu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wróblowej możesz kupić licencje od strażnika. Jeżeli chodzi o zasiadkę jeden dzień to wróblowa tylko że tam może być oblężenie poziom total. Polecam siepietnie mniej wędkarzy i staw nokill z dużymi karpiami:beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki JURI za odpowiedź, mam jeszcze kilka pytań. Który na siepietnicy to ten staw no kill z dużymi karpiami? Ten największy? I jakie są tam te duże karpie? Bo dla jednego duży to 5 kg, a dla innego 25 kg.;) Tam też kupię licencję u strażnika? Na siepietnicy chyba nie podjadę autem pod stanowisko?

A tak wogóle dlaczego Wróblowa jest tak obłożona? Aż takie super to łowisko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie powiem Ci czy na siepietnicy kupisz licencje u strażnika bo sam nie wiem. Trzeba by było zadzwonić do kogoś z okręgu Krosno. Jeżeli chodzi o staw no kill to jest to staw nr 1. Jadąc polną drogą mijasz chyba dwa stawy i jest zakręt w lewo, po prawej jest barak chyba strażnika. Skręcając w lewo masz tablice informacyjna, jadąc do końca jakieś 100m jest po prawej staw nr 1 jest on oznaczony tabliczka. Trochę wcześniej jest dróżka w prawo i można nią jechać i z lewej strony masz takie wjazdy w trawie, stajesz tam i masz kilka metrów do wody:) Karpie są tam różnych rozmiarów. Popatrz na stronę Pzw Gorlice, dokładnie Sazan bgk wpisz w wyszukiwarce. Chłopaki opiekują się stawami.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Dzięki JURI za odpowiedź, mam jeszcze kilka pytań. Który na siepietnicy to ten staw no kill z dużymi karpiami? Ten największy? I jakie są tam te duże karpie? Bo dla jednego duży to 5 kg, a dla innego 25 kg.;) Tam też kupię licencję u strażnika? Na siepietnicy chyba nie podjadę autem pod stanowisko?

A tak wogóle dlaczego Wróblowa jest tak obłożona? Aż takie super to łowisko?

Wróblowa najlepiej to jechać najpóźniej w czwartek bo później rzeczywiście może być problem z sensownym miejscem. Dwa tygodnie temu byłem to ryba niby brała, ale największy jakiego złapałem to 7kg, a tak to przedział od 5 do 7 kg i tak większość połapała. Ponoć tydzień temu padł karp 28 kg, ale czy to prawda to już nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Byłem z kolegą dwa tygodnie temu na Wróblowej na dwie doby. Wyniki były, ale bez szału. Kilka karpi w przedziale 5-7kg i jedna spinka większego przy brzegu. Żałowałem że nie wziąłem spina, bo woda przez dwie doby od godziny 9 gdzieś do pierwszej gotowała się od ataków sandacza, a kilka ataków było słusznych rozmiarów rybek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Wie ktoś do kiedy otwarty jest zbiornik ?

o który zbiornik pytasz, bo jak o Ujazd to tylko U2 (rafineryjny duży staw) jest dostępny do łowienia od dzisiaj po zarybieniu jesiennym.

Pozostałe czyli U1 (duży + nerka ) i mały rafineryjny zakaz połowu wszystkimi metodami.

Wróblowa No Kill czynny chyba cały czas:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

wszystkie stawy są otwarte od 12.03 , tylko z dojazdem samochodem na staw we Wróblowej był problem bo droga była zamknięta ze względu na zły stan po zimie.

Najlepiej to zadzwoń do strażnika p.Wojtka czy już droga wysypana tłuczniem i otwarta, chyba ze zostawisz samochód na wjeździe z drogi głównej i na "butach"

całe "toboły" sobie przeniesiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Dziś od 9 do 13 na Ujezdzie

https://goo.gl/maps/jY6CWHwuT4w

Nic się nie działo, jedną wzdrega i okonek na spławik , karpiowe zestawy nietkniete, ludzie którzy na nocy siedzieli też nie zaliczyli nic. Na sąsiednim zbiorniku 2 szczupaki ok 55cm, oraz ładny okoń ok 40cm, a tak cisza i spokój jak na jesień przystało

a2aed97603b380e1d510f72f6a20aacb.jpg

Sent from my E2303 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.