Skocz do zawartości

Zbiornik Nowa Wieś


kleniarz

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, byłem ostatnio ze spiningiem na bocznego troka się pobawić dziadki z prawej z lewej jedno miejce wolne to wbijam, zajerzdza dziadek stoi nademną w jednej ręce spławikówka w drugie siata na mięso młynek pewnie w bagażniku i do mnie z wielką złością  że nie wolno na spining jeszcze łapać. Nic się nie odezwałem, myślał że mu miejsce zwolnie. Ale ni h.... a miałem zaraz iść na wisłok ale stałem tam jeszcze dobre 45 minut gość aż cały w pianie był wkoncu nie wytrzymał i pojechał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się tu nie zmieniło od lat,syf jaki był taki jest nadal.Śmieci,butelki,puszki nawet buty pływają po brzegach.Kolego z powyższego postu masz racje ryby miały okazje to dały noge do wisłoka jak bym był rybą to spier....łbym ino wartko z nurtem :lol:

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W poniedziałek wielkanocny wybrałem się z narzeczoną na spacer...

Podziwiam matki autorów tego  WIELKOPOMNEGO "dzieła", że nie zabiły swoich dzieci...

Widok łabędzia, który zamiast wodorostów wyciąga z pod wody plastikowe opakowanie po zanęcie - bezcenny...

PS

i jak tu mam nie być, k***a, znerwicowany i choleryczny ?...

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję - będę tam w przyszłą sobotę - co Wy na to, aby trochę posprzątać ten burdel ? - prosiłbym tylko (na PW) o namiary na jakiś kontener, gdzie mógłbym legalnie wyrzucić ten syf - trochę mi szkoda płacić z własnej kieszeni za wywóz czyichś śmieci.

Może mała akcja społecznościowo-integracyjna ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozmowie z kolegami umówiliśmy się na 29.04.2017 nad zbiornikiem, jeśli tylko pogoda pozwoli w planach mamy sprzątanie brzegu i jakiś mały grill, jeśli ktoś jest chętny do nas dołączyć zapraszamy serdecznie. Na tą chwilę przybycie deklarują osoby:
@Damian Ł.
@apioo
@Siksa

Edytowane przez apioo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.04.2017 o 23:35, Janek napisał:

Ja pewnie nie będę ( aczkolwiek  duchem jestem z  Wami) , ale mam prośbę - wypatrujcie może gdzieś jest ta łata wodowskazowa, która powinna warunkować pobór wody do elektrowni.

 

Jest i łata nówka-sztuka.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez apioo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda nie rozpieszczała, ale teren od elektrowni do zapory jest praktycznie posprzątany - było kilka osób z koła "Vimba" w Rzeszowie + 2 gamonie (Apioo i ja), Dodatkowo posprzątaliśmy częściowo parking koło kładki na Wisłoku.

Śmieci wywoziliśmy we własnym zakresie, także wszystko i tak by się nie zmieściło - planujemy powtórkę w przyszły weekend (wpływ do zbiornika w stronę elektrowni).- być może uda się załatwić odbiór worków ze śmieciami przez Gminę Trzebownisko.

PS

Ciekawa przygoda z zagubionym psem - na szczęście po interwencji telefonicznej kolegi @apioo , oraz pomocy gminnego strażnika, udało się odnaleźć jego prawowitą właścicielkę.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po ostatniej akcji, śmiecie nad brzegiem zdołały się "uzupełnić" - także, choć spada w Polsce populacja rogacizny, to bydła jednak nie brakuje...

Tylko monitoring połączony z wysokimi grzywnami za śmiecenie, albo regularne spuszczanie w******l, są tu w stanie cokolwiek zmienić.

Z bardziej pozytywnych rzeczy, to doznałem szoku kulturowego, obserwując dwóch miejscowych żulików brutalnie gniecionych przez promile (:beer::beer::beer:), którzy... - pozbierali po sobie butelki, dodatkowo sprzątając pozostawioną przez kogoś butelkę po "Tatrze" (pewnie do skupu) - gdybym nie zobaczył, to bym nie uwierzył...:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

W pobliżu zbiornika trwają jakieś prace ziemno-wodne - prawdopodobnie będą budować nową kładkę nad Wisłokiem, a czy coś jeszcze, tego nie wiem.

Na ok. 2/3 zbiornika nie sposób dojść do lustra wody (bagno) -  jak "zameliorują na śmierć" rzeczkę, to już będzie kompletna padaka... - szkoda zbiornika, gdyż ma spory potencjał...

Edytowane przez Damian Ł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
W dniu 22.07.2018 o 16:03, Marcin napisał:

Ktoś lub coś wyssało wode ? ;)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Czy któryś z kolegów jest w stanie sprawdzić czy elektrownia pracuje (przy tak niskim poziomie wody w zbiorniku )?

Bo to oznacza że niedotrzymywane jest pozwolenie wodno-prawne

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.