Skocz do zawartości

PRZYWITAJ SIĘ


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich, od wielu lat zabieram się za porządne łowienie ale jakoś nie bardzo mi dotychczas wychodziło. Mam nadzieję, że rok 2015 będzie tym kiedy będzie się czym w końcu pochwalić. Mieszkam w Rymanowie stąd jest blisko do kilku ciekawych łowisk tych "dzikich" i komercyjnych. Ostatnio coś tam łowiłem z gruntu lub metodą spławikową, w tym roku zamierzam po-spinningować. Życzę wszystkim - Połamania Kija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich użytkowników.

Mam na imie Zbyszek, jestem z Krakowa. Wędkuję od czwartego roku życia (a "5" już z przodu). Przechodze 10 letnie etapy w tym wędkowaniu. Od 1994 roku zacząłem zasiadać na grubego karpia. Kulki proteinowe dopiero wchodziły, więc produkcja kwitła w domu z dziećmi przez całą zimę (około 15 tysięcy kulek rocznie).

Później, na 10 lat wzięła mnie mucha. Ale już mi się znudziło, patrząc na zasobność wód Dunajca czy Raby.

W 2013 załapałem zajawkę na ponton. Wędkuję na Czorsztynie i Rożnowie.

Jednocześnie cały czas lubię poszwędać się po zakrzaczonych podkrakowskich rzeczkach Szreniawie, Scieklcu i Dłubni. Czasem czterdziestak się uwiesi...

No i oczywiście lód - uwielbiam. Ale niestety, klimat nas nie rozpieszcza. Śmieję się że chyba będę czwarty rok z rzędu Mistrzem Okręgu (2012) - bo trzy się nie odbyły...

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanoooo

zarejestrowalem sie jeszcze kiedys ale jakos nie zagladalem niewiem czemu tutaj.

Nie dawno wchodze chce sie zarejestrowac a tutaj juz jestem heh (pewno pozno w nocy musialem mocno "zmeczony" zasiasc i sie zarejestrowac:) ) wedkuje od kiedy pamietam jako jedyny z rodziny. Jakos samo mnie dopadlo. Pochodze z Sanoka. Wedkuje na różne metody jednak od roku ujeła mnie muchówka. Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Mam na imię Paweł mam 25 lat i mieszkam w Wólce Grodziskiej okolice Leżajska. Wędkuje ponad 10 lat przeważnie na Wisłoku i Sanie rzadziej na Czystym, Tamie w Żołyni, Florydzie. Przeważnie łowie metodą spławikowo-gruntową rzadko na spinning. W tym roku planuje pierwszą wyprawę nad Złotke w poszukiwaniu pstrągów i na sumowe nocki lipec/sierpień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem Piotr rejestrowałem się w 2012r. poszukując informacji o karpiówce. Ponowne szukanie opinii o spinie i znowu tu jestem. Z różnych portali wędkarskich tylko na tym znalazłem to, czego szukałem. Tak jak Wy choruję na wędkarstwo, każdy wolny czas spędzam nad wodą, ( jeżeli dostanę urlop od żony i dzieci). Dla mnie WANTED nr. 1 to sandacz, najczęściej wędkuję w nocy, jeżeli uda się wyskoczyć po pracy na 2 godziny to ze spinem w poszukiwaniu sandaczy i dużych okoni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jacek jeszcze 54 ( do sierpnia ) Stalowa Wola. Prawie 35 lat chodziłem po górkach i nie tylko, ale od kiedy wysiadły mi kolanka ( czyli od ok 10 lat ) bawię się kijkiem i mieszam nim w wodzie. Głównie rózne metody spławikowo gruntowe. San, Łęg, Trześniówka czasem Wisła i różne bajorka rozsiane po okolicy. Nie jestem karpiarzem. Największa rybka to brzana 78cm, 3,80 kg na Sanie. Zresztą z tą wyprawą związana jest ciekawa przygoda, ale może o tym innym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nowo przybyłych.Lekko spostrzegłem że kilku z nowych już załapało się na upomnienie :(od Admina.A i jeszcze widać szerokie czcionki rozpisywania się:D WITAM-CZEŚĆ-JESTEM-HEJ ite.Panowie nie róbcie lipy.Może coś więcej od niechcenia.

Miłej lektury na PSW.

Pozdrowienia dla ''ŚWIERZAKÓW'' NUNEK:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.