Skocz do zawartości

Wilcza Wola


Oktawian

Rekomendowane odpowiedzi

Pod ostatnim artykułem zamieszczonym na stronie głównej portalu, dostępne są wzory protestów skierowanych do Zarządu Okręgu w Tarnobrzegu oraz Zarządu Głównego PZW. Prosimy o pobieranie załącznika, kopiowanie do programu pocztowego, wpisywanie daty, podpisywanie i wysyłanie na podany email pod adresem siedziby. Można by było również użyć protestu na stronie ::::::www.petycje.pl:::::: i tym samym link do podpisania tego protestu moglibyśmy zamieszczać na innych portalach wędkarskich.

Link do artykułu:

http://www.fishing.org.pl/content/271-wilcza-wola-zalew-maziarnia-anatomia-upadku.html

Bezpośrednie linki do wzorów protestów:

http://www.fishing.org.pl/attachment.php?attachmentid=18803&d=1382014989

http://www.fishing.org.pl/attachment.php?attachmentid=18804&d=1382015573

W podanych wzorach nie została zamieszczona prośba o informację zwrotną .Zainteresowani dalszą korespondencją prosimy o dopisek na końcu tekstu odpowiedniej prośby.

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nowiny" zajmą się tematem. Jutro ktoś od nich się wybiera do Wilczej.

Czekam też na odpowiedź od kolegi z Super Nowości.

Tyle mogłem. A tak na przyszłość:

Może byśmy tak pomyśleli o stworzeniu własnej "lotnej brygady" SSR? Wystarczyłoby, żeby jakaś liczba kolegów z forum uzyskała odpowiednie uprawnienia, a może już ktoś je nawet ma? I w razie podobnych sytuacji (oby nigdy!) można by reagować szybko i stanowczo, dzięki świetnemu obiegowi informacji, jaki tu mamy.

Wydaje mi się też, że skuteczność powiadamiania różnych organów o konieczności działania przez funkcjonariuszy SSR byłaby nieco większa, niż przez "zwykłego Kowalskiego".

Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle wiem, to faktycznie pewien problem.

Ale przecież na forum są ludziska z różnych powiatów. Nie mówię, że to się uda wszędzie, ale może chociaż w kilku miejscach? A żeby przeprowadzić skuteczną akcję wystarczy jeden strażnik, dla bezpieczeństwa własnego w towarzystwie kilku będących z nim całkowicie prywatnie kolegów ;)

W sumie to nie wiem nawet, w ilu z 21 powiatów w województwie istnieje SSR, a już znalezienie jakiegoś kontaktu ze strażnikami to chyba graniczy z cudem. A gdyby ktoś z NAS był w straży to pewnie by takie informacje miał. I w razie potrzeby było by wiadomo do kogo uderzać po wsparcie.

Bo jak na razie to możemy sobie tylko ponarzekać i ewentualnie fotki z komórki porobić, a i to już wymaga sporej odwagi w niektórych okolicznościach.

Edytowane przez elel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elel masz troszkę racji... Pochodzimy z różnych powiatów załóżmy, że w 6-8 powiatach będzie z naszego forum po 1 SSR, zawsze może zadzwonić po kolegĘ z sąsiedniego powiatu i kontrole robią we 2 z SSR + z 1-2 kolegów zwykłych wędkarzy ... To ma sens i mogło by być sensowne gdyby się udało coś takiego przeprowadzić. Dodatkową pomocą mogło by być forum PSW ścisła współpraca, przepływ informacji i wymiana korespondencji = NATYCHMIASTOWA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może solidarnie nie opłacać kart na 2014 r.

Co wtedy z działaczami sie stanie?

Obawiam się, że dalej będą sobie siedzieć w ciepełku. Sam pomyśl - jaki odsetek członków PZW jest na forum? Nikły, obawiam się. Składek dziadków, młodzieży i całej reszty spokojnie wystarczy na pensje dla działaczy. Na zarybienia zabraknie, ale któż by się tym przejął?

A my, którzy nie zapłacimy, będziemy przez okrągły rok jedynie bić pianę na forum i tęsknić za wodą...

Przecież na "zabiciu" Wilczej Woli już PZW straciło - nikt przy zdrowych zmysłach nie zapłaci dodatkowej składki za tą wodę przez najbliższe 5 lat. I myślisz, że się przejęli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie ukazały się w tvp rzeszów wiadomości w których jednoznacznie okręg się sam spalił prezes okręgu mówi że to nie nasze ryby a zarząd melioracji wyjaśnia że dwukrotnie informował okręg o tym że woda zostanie spuszczona do tego poziomu i że nie posiada na swoim stanie ryb i co byłem przy tym nagraniu dyrektor okręgu nawet nie chciał rozmawiać panowie ja przygotowuje się do zaskarżenia okręgu w sondzie to jedyna metoda aby odwołać przedwcześnie te władze i pokazać że nie jesteśmy tylko płacącymi składkę szarymi ludźmi niech zaczną się z nami liczyć

- - - Updated - - -

pozew zbiorowy morzę pomóc w odwołaniu tych ludzi napisać jeden konkretny we wszystkich miastach naszego województwa pozostawić listę w sklepach wędkarskich i zobaczyć ile ludzi się podpisze ja wiem że bardzo dużo bo to zwykłych ludzi nic nie kosztuje a jak uświadomi ich się że może się to stać wszędzie i pokarze Zdjęcia z wilczej woli to się na pewno podpiszą ja mogę taką broszurkę informacyjna do takiej petycji stworzyć by ludzie wiedzieli dokładnie pod czym maja się podpisać jestem wstanie poświecić też dużo czasu aby rozwieść to po sklepach wędkarskich i innych miejscach gdzie to morze leżeć po tygodniu lub dwóch zebrać wszystkie listy i złożyć do zarządu głównego oficjalnie zawieść im walnąć na stół i będą musieli się do tego ustosunkować do końca roku mamy czas aby walczyć z tymi ludźmi. Jeśli się uda i prawnik powie że ma to sens złożyć również w formie pozwu zbiorowego zawiadomienie do prokuratury ale to czy to ma jakąś szanse będę wiedział niebawem

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy i koleżanki w szczególności okręgu PZW Tarnobrzeg w 100% solidaryzuję się z Wami. Oto mój wkład do tematu. Na chwilę obecną tyle mogę. Dałem w filmie linka do tej dyskusji ponieważ na prośbę jednego z Was właśnie nagrałem ten materiał. Tak jak powiedziałem na filmie jestem do dyspozycji gdyby ktoś miał życzenie coś przekazać publicznie odnośnie tematu.

Skandal Wilcza Wola - Wędkarstwo lucio komentuje - YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że TVP Rzeszów w reportażu nie pokazało zdjęć użytkowników forum. Ciekaw jestem jak pan "PREZES" by to skomentował, pewnie wina wędkarzy ,że nie upilnowali swojej ryby. Skoro ryba nie jest PZW Tarnobrzeg, nie jest Wydziału melioracji to jest wędkarzy... Skoro tak to po co jest PZW Tarnobrzeg i jego prezes?

A może ...?? Czy ktoś wie jak załatwić by ten zbiornik wrócił do PZW RZESZÓW, może nasi włodarze o niego zadbają lepiej na przyszłość?

PS. BRAWO Lucio za odwagę i mocne słowa . Wielkie dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.