Skocz do zawartości

Wisłok


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

W sobote zawitałem nad Wisłok,spotkałem Kamaza z feederkami.Pare rzutów i siadła Brzanka na wobka,niewielka ale walczyla jak niejeden wyrośniety kleń.Poza tym okonie brały ładnie ale klenie sie pochowaly i nie dziubały.Woda strasznie opadła i jak na miejski odcinek Wisłoka jest bardzo czysta ma to duzy wpływ na brak brań.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj posiedziałem 3h nad Wisłokiem w Nowej Wsi - nastawiałem się na feederkowanie. Przez 3 godziny pomimo ślicznego z wyglądu miejsca (byłem tam po raz pierwszy) brzany nie złowiłem. Były za to 3 certy, ok. 30cm każda i masa uklejek. Kończąc łowienie żałowałem, że nie mogę zostać dłuzej nad wodą, bo stada uklejek co chwilka pierzchały przed drapieżnikiem (-ami?).

Wypad udany, znalazłem świetne miejsce które z pewnością nie jedną rybą mnie obdarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj posiedziałem 3h nad Wisłokiem w Nowej Wsi - nastawiałem się na feederkowanie. Przez 3 godziny pomimo ślicznego z wyglądu miejsca (byłem tam po raz pierwszy) brzany nie złowiłem. Były za to 3 certy, ok. 30cm każda i masa uklejek. Kończąc łowienie żałowałem, że nie mogę zostać dłuzej nad wodą, bo stada uklejek co chwilka pierzchały przed drapieżnikiem (-ami?).

Wypad udany, znalazłem świetne miejsce które z pewnością nie jedną rybą mnie obdarzy.

z ta brzanka kolego bym nie przesadzal ciezko tam cos wyciagnac na nowej wsi chodzilem i szukalem uwiez mi ale zycze ci powdzenia zpiekna Barbel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy wypadzik nad Wisłok,woda niska ale klenie i okonie brały dobrze.Bolenie wszystkie ponakłuwał Sixa i spi......ły w góre na zalew ;Dwie fotki jedna z dziś i druga z wczesniejszego wypadu.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiejszy(jesienny) wypad uznaje za udany :) pogoda dopisały rybki również. Udało mi się dzisiaj złowić certę 31cm świnkę 28cm ( dawno świnki nie widziałem) no i do tego jeszcze plotki sztuk 5 w rozmiarach 20-25 cm oraz dwa krąpie i jednego leszczyka o uklejach nie wspomnę. oraz jazgarza miał chyba z 18-20 cm ( mały ale byk ::) ) oczywiście wszystko wróciło do wody. Wszystko złowione metodą spławikową tylko jazgarz z "gruntu"

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również i ja powędkowałem dzisiaj a wyniki takie o . Okoni 6 w tym największy miał ok 25 cm i klonki też coś koło 6 sztuk a największy miał ok 32 cm , dodam że wszystkie rybki złowiłem na swojaki bo na kupne dziś nie miały jakoś ochoty , jak zwykle wszystkie rybki pływają dalej.Za szczupaczkiem też śmigałem ale bez brania.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jak zwykle od rana spinek , parę okonków(małych) i kleni .

Największą dziś rybką był kleń na 55 cm złowiony na swojaka , pare fotek i pięknie mi pomachał ogonem jak odpływał. Branie było bardzo delikatne , w pierwszej chwili nie wiedziałem czy mam zaczep czy rybę. To jest moja życiówka w kleniu.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.