Skocz do zawartości

Rzeka San


Oktawian

Rekomendowane odpowiedzi

Ze mną nie chcieli gadać, chyba wyglądałem mało profesionalnie:).Najważniejsze, że kropki chciały współpracować. Kilka sztuk udało się złowić, zaliczyłem kilka spinek...sezon otwarty. Łowiłem w ciągle padającym śniegu, ale warto było!!!. Na zdjęciu pierwszy mój kropek 2013.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blady jakiś ha ha:D taki bez rumieńców. Musiało być zimo:beer:

Ktoś z duetu przebywającego w wodzie musiał być blady w tych warunkach, tym razem padło na kropka. Rumieńce za to były u mnie, i to jakie:D(bez wspomagaczy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawelgibadlo byłem dziś na Sanie i woda jak najbardziej do łowienia! Czyściutka i niska. Sezon uważam za otwarty, w sumie wyjazd bardziej kontrolny ale jakiś kontakt z rybą był co cieszy :) Tym bardziej, że pierwszy raz łowiłem na streamera.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zacząłem sezon z muszką na Sanie.Łowiłem z dolek93 ,rewelacji nie było ale pierwszego pstrąga na nimfkę wyjąłem .Po za tym kilka nie wpiętych brań w strimera.Najlepszsym widokiem i tak były oczka żerujących ryb z powierzchni,piękna sprawa zobaczyć takie coś w lutym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów ,powiem krótko i z rumieńcami na policzkach że sezon pstrągowy uważam za otwarty.

San w okolicach Leska czysty,woda niska ,ale kontakt z rybkami był i wyniki też niezłe,trzy pstrągi 30,34.41cm.

Ten ostatni czterdziestak już w pełni sił rybka dzielnie walczyła ,jak pozostałe zresztą.

Pogoda ładna ,słoneczko czasami przypiekało ,i emocje zresztą też ,rybki też pewnie miały rumieńce w postaci kropeczek odzyskując wolność. Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo!!!Rzeczywiście Koledzy jest wszystko. Jeżeli moglibyście jeszcze wskazać zakładkę na tej stronie w której znajdę kolor wody,oblodzenie.

Kumple wczoraj byli łowić w okolicy Leska i zaliczyli tylko kilka niewymiarowych kropków. Łowienie utrudniały mocno marznące przelotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś byłem ,zimno jak cholera.Ale rybki mi dopisały,mimo zamarzających przelotek udało mi się złowić ponad 10 pstrągów ,zaliczyłem dużo spadów .Dwie rybki były miarowe.Łowiłem na nimfę ale tą zimną wodę czuje do teraz.Rybki dopisały a kijek też już rozdziewiczony.W niedziele było dużo gorzej ,znajomi też słabo połowili.

Dobry ten MHX Robert:beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Machaliśmy dziś z dolek93 i jeszcze jednym kolegą na Sanie. Dolek przerzucił dziś ok 20 pstrągów ,kolega podobnie .Ja mniej ale zabawa fajna.Szkoda że kilka rybek było tylko miarowych.Płynie bardzo mała czarna muszka , fajnie było oglądać piękne oczka lipieniowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.