Skocz do zawartości

Czarna Sędziszowska


stiff43

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat nie bo również jestem przeciwnikiem zawodów .

Karp nie ma żadnej wartości w ekosystemie bo nie pochodzi stąd .

Drobnicy akurat nie łowie świadomie  chyba że na żywca sumowego ale to ryby raczej 25cm + .

Jak mi zostaną to wypuszczam nie rozdeptuje. 

Zobacz sobie zdjęcia jak np wygląda brzeg po zawodawach ma szymanowicach dolnych leży masa zdechłego karasia i leszcza .

Zawody to patologia ale taki jest ich efekt.lepsze takie zawody niż na bitej rybie .

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla przypomnienia. Wędkarstwo to od zarania dziejów zdobywanie żywności. Kłucie zwierzyny dla zabawy, wyniku czy rywalizacji to Sadyzm. Dlatego choć jedną rybkę w roku zabieram do domu. Chyba nic w tym złego nie ma. ...wiem że odezwa się przeciw mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam, panowie poszukuję informacji odnośnie zatoczki na początku tego łowiska. Może mi ktoś powiedzieć jaka tam jest głębokość,i specyfika tego miejsca bym się w głębinie jakiej nie zasiedział. Cel to karpie, leszcze, karasie, płoć itp. bialoryb. Metoda połowu gruntowa do 10 metrów od brzegu. Zalacze zdjecie, które miejsca mnie interesują. Tą zatoczkę oznaczyłem nr 1, oraz obok dalszą część, która chciałbym obłowić. Nie znam tego łowiska, z góry dziękuję za pomoc :⁠-⁠)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
10 godzin temu, Moonshot napisał:

jakieś zedy ktoś łowi tam :p ?

Już nie PZW zarybia tylko karpiem wszystkie wanienki sandacz naturalny dawno wycięty w pień a zarybieniowego sandacza ostatniego złowili tego roku na wiosne pistoleta natomiast coś większego w zeszłym roku 70 cm kilka szt chyba 3 zostały wysmażone na grilu jakiegos pajaca. Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, mescalito napisał:

Czy jesteś pracownikiem PZW i spisujesz dane z rejestrów polowu  do swojego kajetu, że masz takie dobre informacje??

hehe tak tak wystarczy ze łowi tam najwiecej wędkarzy na podkarpaciu wieści o jakiejkolwiek rybie bardzo szybko sie rozchodzą lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.