Skocz do zawartości

Czarna Sędziszowska


stiff43

Rekomendowane odpowiedzi

Tą drogą idąc sprawdza się jeszcze makaron i kukurydza po 1 szt w tym sezonie, ale tak na poważnie to proszę o dalsze podpowiedzi co do dobrych główek, bo gamaki mi się nie specjalnie sprawdzały. Wolę urwać przynętę w zaczepie niż stracić rybę przez zbyt delikatny hak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dzis to samo.

Prawdoponownie ok. 8.00 minęliśmy się na drodze w Kozodrzy (samochód z łódką na bagażniku). :beer:

Ja spędziłem z kolegą ostatnią noc w tym sezonie (chyba) próbując złowić sandacza, niestety warunki ciężkie i mocno poszronione wędki rano a rybka nie chciała współpracować. Odjazdu nie było, chociaż na nieco większą płoć coś uderzyło (po ściągnięciu ślad po dwukrotnym uderzeniu " widoczne kolce"). Noc zimna ale zaliczona szkoda że bez zwiększenia adrenaliny ale...jest gitara,. :rolleyes:

Rybki znów górą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Byłem wczoraj i dzisiaj w Czarnej ze spinnem w nastawieniu na sandacza. I po 2 wypadach zaliczyłem kilka brań. Niestety tylko jedna wyholowana sztuka ok 55 cm z dzisiejszego dnia. Przypuszczam ,że wczoraj zapioł mi się konkretny okazik niestety po kilkunastu sekundach holu zaliczyłem spinkę. Dodam ,że trzymam się stałych miejsc . Zaledwie kilka metrów od brzegu i napływ fali- inne miejsca bez brań ,a rzucanie przed siebie w głębie wędkując z brzegu całkowity bez sens. No i oczywiście trafiony kolor od bieli ,przez perłę błękitne grzbiety kopytek i bez kontrastów dwóch odmiennych kolorów na gumach. Barwy typowe dla uklei ze żwirowni . To mi się sprawdziło wczoraj i dzisiaj.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Witam! :) Ja byłem na czarnej w sobote i złowiłem sandacza i mnostwo brań nie zaciętych! :) Mam tam tajną przynęte na te sandacze.... ! Sprawdziła mi sie w tamtym roku i w tym tez sie sprawdzi na bank! (łowiłem metoda spiningową)

Sandacz do czerwca jest pod ochroną, a szczupak do końca kwietnia. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandacz do czerwca jest pod ochroną, a szczupak do końca kwietnia. Pozdrawiam

tak wiec ja zawsze wywieszam sobie karteczke na moich woblerkach "NIE DLA SANDACZY I SZCZUPAKOW"

a tak poważnie, przecież nie mozna sobie wybrac tego co sie zlowi ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie to jest wogóle. Bo nie mam pojecia. Jak tam dojechać. Sa jakieś dodatkowe opłaty. Jak duży to jest zbiornik. Ile hektarów.?????????

Pytałeś jak tam dojechać. Np. od strony Rzeszowa wjazd do Sędziszowa i jadąc główną ulicą środkiem miasta dojeżdżasz do tablicy kierującej na Kolbuszową. Jadąc przez cały czas prosto w stronę Kolbuszowej mijasz budowaną autostradę, przejeżdżasz pod wiaduktem autostrady i wjazd na wzniesienie, a za nim po lewej stronie budynek, ogrodzenie jakieś składy materiałów, a w prawo po przeciwnej stronie tablica informująca o żwirowni. Skręcasz w drogę do żwirowni i dojeżdżasz nad wodę. Jadąc po prawej stronie pierwszy zbiornik z nieco mętną wodą, jadąc dalej dojazd drogą utwardzoną na drugi zbiornik z woda znacznie czyściejszą. Nie sugeruj się klarownością wody, bo rybom to nie przeszkadza i biorą jeśli tylko apetyty im dopisują zarówno na pierwszym jak i na drugim zbiorniku. Pozdro:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie szkoda wam waszych przynęt ? Chyba nikt nie łowi okoni, kleni uzbrojony w przypon wolframowy lub stalowy. Ja zamierzam się nastawić na okonie łowiąc na małe paproszki, kopyta i małe blaszki. Woblerów nie mam dużo trzymam je w pudełku do wiosny. Łowiąc na delikatną żyłkę mały pistolecik szczupaka przeciera mi żyłkę i dupa z przynęty wartościowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! :) Ja byłem na czarnej w sobote i złowiłem sandacza i mnostwo brań nie zaciętych! :) Mam tam tajną przynęte na te sandacze.... ! Sprawdziła mi sie w tamtym roku i w tym tez sie sprawdzi na bank! (łowiłem metoda spiningową)

Kolego Kyt54s,po przeczytaniu twojego postu zrozumiałem,że dużo jeszcze musi czasu upłynąć,aby tacy ludzie jak Ty zrozumieli "trudne"słowo jakim jest etyka.Po twoich roześmianych buźkach w poście wnioskuję,że było to Twoje szczytowe osiągnięcie i żadne tłumaczenie tobie przez kolegów z forum,że jest to nie etyczne nie ma sensu.Nie martw,się ludzie z czasem dojrzewają i wtedy pewne rzeczy są bardziej zrozumiałe.:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.