Skocz do zawartości

OS San Zwierzyń - Hoczewka


Oktawian

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej jeździć za nie całą dychę i nic nie łowić nie? Za darmo już było i jest jak jest. 80 zł za dzień to dużo i mało zależy jak na to spojrzeć, za granicą jest drożej dużo drożej 30-50€ za dzień nieraz i więcej. Do tego paliwo itd... Najlepiej by było gibnąć się bardzo daleko od tego zasranego kraju gdzie ludzie tylko biadolą jak to źle i nie dobrze jak to drogo... jak chu*owo, rzygać się chce. Najlepiej biadolić i nic nie robić. Nie stać mnie na homara nie gadam, że jest beee tylko zapierdalam może kiedyś będę mógł spróbować... ehhh

Nie porównuj "zagranicy " do Polski .Unas żebyś nie wiem co robił to i tak nie zarobisz tyle co na zachodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gabryś ryby biorą na strimera i nimfe. Ustawiają się jeszcze w dołkach i na końcówkach warkoczy .Na wodach spokojnych czyt.płaniach troszkę gorzej.Dziś byłem chwile bardziej tak lajtowo z kolegą ,który dopiero się uczy i ryby wychodziły cały czas do suchej od czasu do czasu wychodziły ryby powyżej 40 cm. Woda jeszcze opadła( tak mi się wydaje) i się nagrzewa ,ryby zaczynają pokazywać się wszędzie.Biorą dobrze na nimfy z zająca , bażantki z różnymi akcentami .Co do strimerów u mnie standardowo biało-czarno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i 8 dych za dzień łowienia :confused:

Może niejasno napisałem - przez stwierdzenie "mielibyśmy OS na całym Sanie" miałem na myśli rybostan taki jak na OS, a nie ustanowienie OS (i takich opłat) na całym górskim Sanie.

Choć z drugiej strony byłbym w stanie zapłacić drugie tyle co teraz (wody górskie) gdyby górny San był takim łowiskiem :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie mogą zrobić KOMPLETNY !! No kill na zwykłym Sanie i troszkę dorybić średniego rozmiaru pstrągiem.

Za parę lat było by to samo co na Os San ...Nie lubię wałkować tego tematu ale lubię sobie poczytać to co piszecie - macie za to browara:beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę trudno mi coś powiedzieć ale wydaja mi się że na 100 procent będzie w sobotę do łowienia.Zadzwoń sobie do Pawła K.on CI powie , bo ja na razie nic nie wiem i nie łowię, jak będziesz miał jakieś info daj znać ja tez może przyjadę w sobotę na OS.

Widzę , że zajawkę ostrą chytłes :) tak trzymaj ...

Masz czystą jeden psot wyżej !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Panowie, z pewnego źródła wiem że w ten weekend OS na Sanie ma być udostępniony dla wszystkich ( musi mieć tylko opłaconą składkę na wody górskie)

Ma to związek z jakimś okrągłym jubileuszem.

To chyba dlatego że dziś 1 kwietnia a co za tym idzie prima aprilis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.