Skocz do zawartości

Sezon karpiowy 2012


Rekomendowane odpowiedzi

Ja jakoś nie widze tego załącznika!!! Chyba nie wrzuciłeś! A karp z tego Balatonu na Węgrzech??haha Czyżby kolejny krośnianin zasilił szeregi PSW??

pozdro

Teraz powinno byc:)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Paweł :D; gratuluje karpia i witamy na PSW.

My też z @Mankiem byliśmy na Balatonie,tzn ja dotarłem po pracy a Manio siedział od rana.Efekty to małe karpiki,2 spinki większych sztuk i 8 kg lustrzeń na brzegu.

Edytowane przez lenox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy karp z 5 godzinnej zasiadki.Przynętą był bałwanek z niezawodnego C-4 + scopex-truskawka DB.:D.Ryba miała ok.11 kg.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez lenox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem trochę opinii o tych hakach, podobno bardzo fajnie zapinają rybę w dół wargi, ryba ma problem z wypluciem haka. Dodatkowo mają grube trzonki co zapobiega rozdzieraniu pysków karpii. Zakupiłem "na ryzyko" paczkę haków + robaczki carprus'a, zobaczymy jak się spiszą :)

Mam nadzieje że doczekam się niedługo:

Zippyshare.com - delkim full run high mp3.mp3

Polecam ustawić na budzik! Zrywa na równe nogi po pierwszym "pik":D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak jedziesz z Krosna obwodnicą na Turaszówke, mijasz krzyżówke (w lewo na Polanke, w prawo na ul Krakowską) mijasz po prawej stronie salon samochodowy a kawałek dalej masz w długi budynek(pisze ksero) i zaraz dalej masz zjazd w prawą strone i jesteś na miejscu! Mam nadzieje że trafisz:-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze nie żartować z karpi!!! Najwidoczniej za dużo dodałem procentów do miksu i karpie "głupieją"haha Następnym razem obniże dawkowanie procentów:-))

A relacje live zapodam za tydzień:-))

Pozdrawiam

Ps: Byliśmy trzeźwi i kulek nie jedliśmy!!!:-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.