Skocz do zawartości

Zawody spinningowe z cyklu Grand Prix - WKS


Andre

Rekomendowane odpowiedzi

Ankietę mam przed sobą i mam następujące pytania. Nr Klubowicza i Licencji ja nie wypełniam? Ja jako osoba pracująca w szarej strefie nie posiadam nr NIP i co mam w tym przypadku zrobić? Na stronie WKS-u jest napisane, że wypełnioną ankietę trzeba zanieść do ZO. Następnie mam dostać przez pocztę ankietę. To będzie ta sama ankieta czy jakaś inna? Do wymaganych dokumentów należy dostarczyć kserokopię opłat za rok. Rozumiem, że ma być to kserokopia opłat członkowskich? Ta opłata wynosi jak rozumiem 50zł składki członkowskiej + 20zł wpisowego. Czyli mam przelać na konto 70zł? Czy przy składaniu papierów muszę muszę mieć już opłacaną kartę wędkarską? I najważniejsze jak szybko dostane kartę Klubowicza? Pytam się bo ponoć ta karta działa na dziewczyny co najmniej jak dezodorant AXE w TV icon_wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numeru Klubowicza i nr licencji nie wypełniasz. Nr klubowicza jest numerem kolejnym wynikającym z zapisywania się do Klubu, najprościej mówiąc. Numer licencji nadaje GKS, teraz tylko w przypadku gdy zakwalifikujesz się na zawody ogólnopolskie (i wtedy tak na prawdę bedą potrzebne też badania lekarskie).

Jednak, jako Klubowicz powinienieś mieć książeczkę sportowca i co rok aktualizować badania. Takie sa przepisy.

Jeśli nie płaciłeś składek do tej pory w klubie to 50+20, jeśli to kontynuacja członkowstwa to tylko 50,00 zł.

NIe musisz mieć opłaconek "karty", ale bez tych opłat (aktualnych) członkowstwo w Klubie jest nieważne. Jak wystartujesz wzawodach bez opłat?

Nie wiem kiedy otrzymasz Legitymację Klubowicza. Robiłem je kiedyś, ale nie znalazły wielkiego uznania. Będzie zdjęcie (może być w .jpg-u), bnędzie legitymacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znany jest już terminarz tegorocznych zawodów? Na wstąpienie do klubu się raczej nie zdecyduję, ale z dwa, trzy razy może wystartuję.

Z tego co pamiętam, z zeszłym roku pierwsze zawody odbyły sie końcem marca - w tym roku będzie podobnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terminarz znajdziesz tu:

<a href="http://www.pzw.org.pl/1320/wiadomosci/5825/60/instrukcja_wypelniania_dokumentow_klubowych" target="_blank"> http://www.pzw.org.pl/1320/wiadomosci/5825/60/instrukcja_wyp elniania_dokumentow_klubowych</a>

Planowane są na 26.04. na Wisłoku w Babicy czy Babicy Kolonii zawsze mi się to myli.

UWAGA zmiana terminu 19 kwietnia - miejsce t samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wiślak jest to możliwe,że zawitam,a jak przyjadę to nie sam tylko z dredem (on jest na forum ale raczej tylko czyta).Nie chcę teraz od razu się decydować ponieważ żonka i córy mogą popsuć mi plany.Dam znać ok 22.04 o ile nie będzie to dla Was za późno.Ale może w tym temacie skończmy o zlocie żeby nie zaśmiecać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zawody w wykonaniu forumowiczów uważam za udane. Okazów nie było. Padło kilka ładnych okoni i przyzwoity pstrąg. Dodam, że złowiłem wymiarową brzanę. Większość startujących wróciło do wagi z rybami. Szczegóły będą w relacji, którą zamierzam napisać wraz z Marcinem (jeśli będzie miał ochotę).

Wiem, że na PSW zagląda dość duża część osób startujących w GP. Obiecali, że się zarejestrują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie zmieniamy termin najbliższego GP. Zamiast 24.05. odbęda się 7.06. Zmiana na prośbę Kolegów z Nowej Sarzyny. wymiata im pare osób z powodu "Komunii".

Takie jes życie. Zrobiłem wstepne rozeznanie i Ci którzy odpowiedzieli nie mają nic przeciw. Jest mały problem bo w Kole Leżajsk 07.06. miały być zawody Spinningowe MK. Mam nadziej, że ZK wczraj uchwalił zamianę terminów - bo w kalendarzu koła Leżajsk organziatora GP zawody te są uwzględniane więc jak coś to najlepiej zamienic terminy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Właśnie dzwonił do mnie kolega, który wczoraj odwiedził miejsce najbliższego GP w miejscowości Ujście. Przeszedł po ok 3km w każdą stronę od mostu (oczywiście wzdłuż rzeki) Jedyne miejsce gdzie dało się wędkować było pod samym mostem. Sajgon totalny, wszędzie krzaki i zero miejsc gdzie można nawet wędkę nad wodę wystawić. Jedyny plus to, że polana przy moście jest wykoszona i jest gdzie postawić samochody. To byłoby na tyle bo o tonie kleszczy nie wspominam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy odbywały sie tam już zawody GP. Tak jak Siksa napisał teren w pobliżu mostu to totalna "mandżuria". Uczestników więc czeka niezły poligon.

I jeszcze jedna informacja- most znajduje się w miejscowości Gawłuszowice, zarówno stojąc na lewym czy prawym brzegu to ta sama miejscowość. A osoby jadące w to miejsce nie znajda na drogowskazach miejscowości Ujście, gdyż nazwą tą określa się lokalnie przysiółek w sąsiedniej miejscowości Sadkowa Góra.

Przeglądając np. Google maps jest tam nazwa Ujście i to może być mylące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Łowiłem tam" ( może lepiej brzmiałoby próbowałem łowić) 4 lata temu w lipcu i jeżeli się nic nie zmieniło to proponuję zamiast kijów zaopatrzyć się w maczety.

Totalna amazonia. Nie piszę tego aby odstraszyć potencjalnych uczestników bo Wisłoka w tym miejscu może obdarzyć nie lada okazem ale ktoś o słabych nerwach może stracić ochotę na wędkowanie. ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.