Skocz do zawartości

Zawody spinningowe z cyklu Grand Prix - WKS


Andre

Rekomendowane odpowiedzi

Dam dziś ogłoszenie - Grand Prix będzie 25.X., natomaist jeśli ktoś zechce spróbowac tydzień wcześniej to zapraszam na zawody o Puchar SSRyb. Powiatu Leżajsk 18.X. - otwarte zawody dla wszystkich, nie tylko strażników (możliwość trenningu i myślę, że zostaną przetarte ścieżki ;-). Chyba że spadnie śnieg...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tych zawodów bo się z Marcinem wybieraliśmy. W ciągu 24 godzin woda na Sanie w Nisku skoczyła 20cm w Przemyślu 40cm. Śnieg ma jeszcze padać a na dodatek zapowiadają opady deszczu. Woda jeszcze skoczy pewno z 50cm i ciekawe czy zdąży opaść do 25? Jak woda będzie wysoka to zawody odbędą się na Ożannie? Tam przynajmniej można spodziewać się jakiś wyników np: szczupaków jakie łowi Tuna czy zanderów, które łowią miejscowi na żywca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i udało się. Zająłem 3 miejsce co pozwoliło mi wygrać całe GP z ponad 30pkt przewagi. Sława, pieniądze, kobiety, wywiady, wielki świat, sponsorzy, kobiety, alkohol, kariera aktorska, afery, kobiety, prezydentura i znowu kobiety to wszystko stoi przede mną otworem. Kobiety piszczały, że chcą być matkami moich dzieci, rozdałem kilkaset autografów i udzieliłem kilkunastu wywiadów. Zostałem Honorowym Obywatelem Leżajska i dożywotnim burmistrzem Ożanny. Zostałem poproszony o otwarcie XXVI Międzynarodowych Dni Kapusty Kiszonej jakie odbywają się co roku na Ożannie. Moja sława przyćmiła aferę hazardową i wpłynęła na udzielenie prawa łaski dla Weroniki Marczuk-Pazury. Dziękuje wszystkim co trzymali za mnie kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło mi zakomunikować, że pierwszych trzech Kolegów w klasyfikacji GP otrzymuje dadatkowo po 1 zgrzewce znakomitego złocistego produktu. Odbiór uzgodniłem już z nimi telefonicznie.

Chłopaki, na zdrowie !

*

Tu znajdziecie wyjaśnienie dlaczego tak smakują bąbelki:

http://wyborcza.pl/1,75476,7177431,Smak_babelkow.html?utm_source=Nlt&utm_medium=Nlt&utm_campaign=1000621

*

Zapraszam do udziału w konkursie na nagłówek strony Klubu:

http://www.pzw.org.pl/1320/wiadomosci/22913/60/konkurs_na_naglowek_strony

... też są przewidziane nagrody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.