Skocz do zawartości

Zawody spinningowe z cyklu Grand Prix - WKS


Andre

Rekomendowane odpowiedzi

Zdjęcia wysłane. Postaram się dziś zrobić wyniki - jak zwykle papiery zostały u Andrzej a w samochodzie i dopiero wczoraj je mi przywiózł.

Sponsor (Browar) nie zawiódł jednak. Dodatkowy bonus to kasa na Garminy Etrexy dla SSRyb. - Jeśli pisałbyś relację możesz wstawić na końcu, że sponsorem GP 2009 była: Grupa Żywiec S.A. - Browar w Leżajsku.

Co prawda nie wszystkich zawodów, ale róbmy przygotówkę pod przyszły rok.

PS: jakby ci się udało zrobić ładne zdjęcie tej statuetki za 1-sze miejsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nawet nie wiedziałem, że mam tylu kolegów ;D

Staszku, ta fota to jaka ma być? Nad wodą, przed blokiem w trawie czy z moją facjatą? Ma być widać co jest wygrawerowane czy ma to być kompozycja artystyczna z jarzębinką i liściem kasztana w tle. Chciałem zrobić jakieś fotki na rybach ale statuetka nie chciała się zmieścić do plecaka. Jak z Marcinem gdzieś się wybiorę to coś cyknę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

WALNE SPRAWOZDAWCZE ZEBRANIE KLUBU

KOMUNIKAT

Zarząd Klubu ?Podkarpacki? WKS Rzeszów przy ZO PZW w Rzeszowie zaprasza członków Klubu na Walne Sprawozdawcze Zebranie członków Klubu, które odbędzie się w dniu 17.12.2009r. w siedzibie Okręgu przy ul. Akacjowej 36 w Rzeszowie.

I-szy termin 17.12. (czwartek) godz 16.30; II-gi termin 17.12. (czwartek) godz 17.00

Proponowany porządek zebrania:

1. Otwarcie zebrania.

2. Wybór Przewodniczącego i Sekretarza zebrania.

3. Odczytanie i przyjęcie protokołu z ostatniego zebrania.

4. Przedstawienie sprawozdań:

1) Zarządu Klubu (poszcególnych sekcji);

2) Komisji Rewizyjnej Klubu.

5. Dyskusja nad sprawozdaniami.

6. Przyjęcie planu pracy i preliminarza budżetowego na 2010r.

7. Wolne wnioski.

8. Przyjęcie Uchwały Zebrania.

9. Zakończenie obrad.

*

Proszę o wzajemne informowanie się o zebraniu oraz o informację o uczestnictwie na email [email protected] lub na telefon 694666102 (ew. sms-em (-ami) z nazwiskiem uczestnika zebrania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto moje propozycje na 2010 dla spinningu z zawodami ogolnopolskimi.

W zawodach GP Polski mają prawo startu Koledzy Ochalik i Nowak.

Jeśli czołówka naszego GP 2010 czyli: powiedzmy pierwszych 6 osób chciałoby startować w eliminacyjnych to możnaby spróbować ale wtedy startują na swój koszt. Nie wiem ile drużyn można zgłosić na takie zawody - ale się dowiem jeśli będą zainteresowani. Terminy macie w pliku. Są to 3 zawody. Z Kalendarzem 2010 chciałem poczekać do zebrania Klubu - termin też dla mnie nie jest szczęśliwy bo mamy audyty we tym czasie - ale postaram się być.

KALENDARZ2010.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Do pierwszych zawodów pozostał już tylko troszkę ponad miesiąc, więc myślę że warto założyć nowy wątek. Od Staszka dowiedziałem się, że na Mistrzostwach Okręgu nie trzeba mieć opłaty na zbiorniki. Wszystkie zawody za wyjątkiem MO są przewidziane na rzekach ale jeżeli stan wody na to nie pozwoli to będą rozgrywane na zbiorniku i tu informuję osoby, które tak jak ja nie będą opłacały zbiorników. Jest możliwość opłacenia dniówki w wysokości 10zł zamiast płacenia całorocznej opłaty. Do zobaczenia.

Tutaj można pobrać kalendarz zawodów.

http://www.pzw.org.pl/1320/wiadomosci/24075/60/kalendarz_zawodow_2010

Edytowane przez Siksa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cześć,

ponieważ zmienił się kalendarz ogólnopolski i nasz kalendarz uległ zmianie. Pierwsze zawody 24.04. k. Jasionki/Nowej Wsi - kładka przez Wisłok - były już tam zawody.

http://www.pzw.org.pl/1320/wiadomosci/29662/60/komunikat__spinningowe_gp_klubu_i_okregu

Proszę o przygotowanie pomysłu na kolejne zawody. Tu też termin ulegnie zmianie (termin 23.05. jest nieaktualny - też GP Polski).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się Panowie organizatorzy zdecydujcie czy to jest 25.04 czy 24. 04 bo to taka mała różnica.

Ja myślałem ze to organizator ustala termin zawodów a nie zawodnicy i jak komu pasuje, nie dziwie się ze jest później taka frekwencja zawodników, ale co zrobić życie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno, oczekuję propozycji kto się zajmie obsługą "finansową" zawodów. Dobrze by było gdyby to był ktoś z Rzeszowa. Ubiegłoroczne zawody były pod tym względem niewypałem, Kol. Dąbrowski do tej pory nie otrzymał zwrotu kosztów z Okręgu. Nie mówiąc o tym, że by się rozliczyć z zawodów musiał jeździć do Rzeszowa - to też są koszty.

Po "dogadaniu" się z Okręgiem (umowa) osoba obsługująca takie zawody mogłaby otrzymać zaliczkę na konto, z której musiałaby się rozliczać, rachunkami i fakturami. Szczegóły do uzgodnienia z Dyrektorem Biura i Główną Księgową.

*

Druga wersja jest taka, że w zawodach biorą udział tylko Klubowicze - bez wpisowego. Puchary i dyplomy za całoroczna rywalizję - kupione przez Okręg i przekazane do kół zwycięzców do wręczenia na Walnych Zebraniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga wersja jest taka, że w zawodach biorą udział tylko Klubowicze - bez wpisowego. Puchary i dyplomy za całoroczna rywalizję - kupione przez Okręg i przekazane do kół zwycięzców do wręczenia na Walnych Zebraniach.

Czyli jak nie jestem klubowiczem nie mogę wystartować ? Czy mogę ale muszę płacić wpisowe,bo nie jestem w żadnym klubie?Sorki ale trochę tego nie czaję :/.

Edytowane przez beret
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że Staszek sie pomylił po prostu w dacie i zawody bedą 25go.Beret,zapisanie sie do WKSU to po prostu wpłacenie na konto klubu kwoty 20zł opłaty członkowskiej i 50zł opłaty składki rocznej.Poniżej masz pełny ,,formularz''jak to wyglada w praktyce:D.W tamtym roku tak było że ktoś kto nie był w klubie a był na np.jednych zawodach w całym roku i je wygrywał to było troche nie fair i kilka osób sie o to wkurzało,może to dlatego ta ,,druga wersja''? ale tego nie wiem.Moja propozycja na następne zawody to;Budy Łańcuckie lub Tryńcza kwestia terminu to dogadanie sie na najbliższych zawodach.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beret,zapisanie sie do WKSU to po prostu wpłacenie na konto klubu kwoty 20zł opłaty członkowskiej i 50zł opłaty składki rocznej.Poniżej masz pełny ,,formularz''jak to wyglada w praktyce:D.

Marcin to znam ale w tej chwili nie-dziękuję :cool:.

W tamtym roku tak było że ktoś kto nie był w klubie a był na np.jednych zawodach w całym roku i je wygrywał to było troche nie fair i kilka osób sie o to wkurzało,może to dlatego ta ,,druga wersja''? ale tego nie wiem.

Rozumiem ale pytam bo Staszek trochę dziwnie to napisał i nie wiem jak to rozumieć.Czy jak jestem w klubie to po prostu nie płacę wpisowego,a jak nie jestem to płacę i mogę brać w nich udział normalnie.Z tego co wiem było tak,że jeśli nie było się w klubie to nawet,że wygrało by się klasyfikację ogólną-końcową i tak nie dostawało się za to pucharu i niejako nie było się chyba liczonym.Jeśli chodzi o pojedyncze GP to chyba było normalnie i zwycięzca puchar czy dyplom dostawał.Dla tego z chęcią poznał bym tę drugą wersję o co dokładnie z tym chodzi-strasznie jestem ciekawy :confused:.

I pytanie trochę z innej beczki.Ilu spinningistów posiada klub/sekcja?

C.D.N :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W historii GP nie zdarzyło się aby osoba nie będąca w klubie wygrała cały roczny cykl zawodów.

Jeżeli przejdzie opcja, że w zawodach biorą udział tylko klubowicze to aby wystartować w zawodach należy uiścić opłatę w wysokości 50zł(członkowska). To jest propozycja, więc myślę że na pierwszych zawodach będą mogli wystartować wszyscy chętni a na miejscu się ustali zasady startu na przyszłość. Jeżeli ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości to na stronie WKSu jest nr telefonu do Staszka. Wystarczy zadzwonić i po wątpliwościach. Do niedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W historii GP nie zdarzyło się aby osoba nie będąca w klubie wygrała cały roczny cykl zawodów.

Możliwe jakoś nie specjalnie interesuję się historią :D,ale jeśli nawet by wygrał to i tak by nie wygrał :).

Jeżeli przejdzie opcja, że w zawodach biorą udział tylko klubowicze to aby wystartować w zawodach należy uiścić opłatę w wysokości 50zł(członkowska). To jest propozycja, więc myślę że na pierwszych zawodach będą mogli wystartować wszyscy chętni a na miejscu się ustali zasady startu na przyszłość.

Oczywiście Łukasz i jeśli coś takiego ustalicie to tak pewnie będzie.Nie mnie to oceniać,obawiam się jednak,że przez coś takiego może jeszcze bardziej spaść wam frekwencja na tych zawodach,a jak sam wiesz już nie jest za wysoka :(.

Czy nazwa tych zawodów w całości nie brzmi Spinningowe Grand Prix Klubu i Okręgu ?:cool:

Ps.Możliwe,że do zobaczenia w niedzielę (dumam gdzie jechać-jeśli nie po drinkuję to rozważam albo zlot albo GP ale to się okaże w sobotę :rolleyes:).Pozdrawiam ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze zawody wypadły nie najgorzej,było 24rech zawodników i 9więciu złowiło ryby.Jestem zadowolony z wyniku,złowiłem ładnego klenia 43cm który dał mi czwarte miejsce.Pierwsze miejsce zajął Mateusz Porada(młody poeta piszący do WŚ:D)Następne zawody 9.05.2010 w Przecławiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.