Skocz do zawartości

Rzeka San


Oktawian

Rekomendowane odpowiedzi

Zadzwoniłem rano do Okręgu Krosno, a tam Pani po zadaniu przeze mnie pytania, poinformowała mnie, że należy zadzwonić do strażnika i podała nr telefonu. Zadzwoniłem i dowiedziałem się, że nie wolno łowić. Dostałem jednak nr do Dyrektora Kowalika i on miał to definitywnie wyjaśnić, co uczynił. Mianowicie stwierdził, że na odcinku no kill można łowić lipienie do 1 marca. Uznaje słowa Pana Kowalika za ostateczne i przyznaje się, że moje informacje uzyskane od pracowników Okręgu były nieprawdziwe.Także przepraszam wszystkie osoby tam łowiące i nie tylko, że wprowadziłem je w błąd. Połamania:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ZO Krosno dopuścił się kolejnego "zaniedbania" ;) Parę lat temu nie "zdążyli" z drukiem zezwoleń. Potem wszyscy w ZO "myśleli", że zakaz zabierania lipieni obowiązuje bezterminowo i bodajże dwa lata temu można było lipienie od Hoczewki do Osławy zabijać...A teraz to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima zmroziła nie tylko wędkarzy, ale także i nasze forum. Dlatego tez postanowilem wrzucić swoją fotke wygrzebana w moim archiwum X :) . Szczupak został złowiony( i oczywiście wypuszczony) 3 lata temu w Sanoku.

Tamten rok obdarzył mnie jeszcze jednym podobnej wielkości zębaczem złowionym na odcinku miejskim. Od tamtego czasu nie złowilem już żadnego szczupaka w Sanie ! Nie tylko ja, ale też moi koledzy potwierdzają opinie, że jest go coraz mniej a trafienie takiej wielkości esoxa to jak wygrana w totka. Czekam na Wasze opinie dotyczące szczupaka w Sanie w okolicach Sanoka. Pozdrawiam Marcin.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LEMAR

Zgaduje ze złowiony w okolicach Stomilu? :). Jeśli chodzi o szczupaka to w tym roku sam widziałem 3 złowione szczupaki 70cm przyłów okoniowy i 60-pare cm tez przylow okoniowy lecz takiego esoxa jeszcze nie widziałem wysoki jak karp! :D i jeden jeszcze niewymiarowy 40-stak.Niestety tylko ten najmniejszy został wypuszczony z powrotem :(.Wszystkie złowione w okolicach "przystani" przez miejscowych wędkarzy w mojej obecności lecz nie miałem wpływu na dalszy los tych rybek ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka lat temu pod Stomilem na przełomie września i października łowielm ładneszczupaczki. Przeważnie miały w pobliżu wymiaru, ale jeden trafił się raz na 70+ . Może to ten sam :)

Szkoda że od dobrych 3-4 lat nie złowiłem tam ani jednego szczupaka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LEMAR

Zgaduje ze złowiony w okolicach Stomilu? :). Jeśli chodzi o szczupaka to w tym roku sam widziałem 3 złowione szczupaki 70cm przyłów okoniowy i 60-pare cm tez przylow okoniowy lecz takiego esoxa jeszcze nie widziałem wysoki jak karp! :D i jeden jeszcze niewymiarowy 40-stak.Niestety tylko ten najmniejszy został wypuszczony z powrotem :(.Wszystkie złowione w okolicach "przystani" przez miejscowych wędkarzy w mojej obecności lecz nie miałem wpływu na dalszy los tych rybek ;p

Ten akurat złowiony był niżej "bałwanek" za lotniskiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin piękna rybka kilka lat temu trafiały się takie kloce w okolicach Sanoka był to efekt zarybień w tym okresie ale tak jak piszesz szczupaka jest coraz mniej w tej pięknej rzece w ubiegłym roku miałem jedną obcinkę i jednego widziałem poniżej Sanoka w wodzie oczywiście był dość spory przez chwilę nie mogłem uwierzyć w to że taki się jeszcze tam uchował no widać farciarz z niego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okolice mostu Stomilowego czy trepcza wodociagi to bardzo fajna woda pod szczupaka,tylko dlaczego jest go tak malo ?Bo chyba nie chodzi tylko o zbyt duza presje mięsiarską:D. W tamtym (2013) roku na jesien slyszalem od kilku wedkarzy ze "ponoć" zarybiali szczupakiem pod stomilem i "ponoć" miarowe.Ale jeśli chodzi o inne rybki to trafiają sie naprawde ladne sztuki jakies dwa miesiace temu trafil mi sie piekny leszcz 58cm jak odkopie zdjecie to wrzuce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam takiego otwarcia sezonu w Lesku. W jednym momencie w wodzie ,,pod Hoczewką,,stało 21 chłopa a pod gruszką poniżej widziałem następnych kilku... Z rybami było znacznie gorzej. Po za 1 krótkim pstrążkiem i kilkoma przypadkowymi lipieniami nie widziałem innych ryb. Dziwne to biorąc pod uwagę fakt,że jeszcze na początku grudnia ub. roku na suchara lipieniowego czepiały się kropki 30-40cm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak co roku. Też byłem nad rzeką, bez rewelacji, ale coś się działo. Dwóch Pawłów z forum wyhaczyło nawet jeden puchar w towarzyskich zawodach :D:

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.